• Pokazy wykonawców Złoty Stok

  To był najbardziej zapracowany długi weekend. Członkowie SSRW Region Wielkopolski zaprezentowali się tym razem w pięknie położonym u podnóża gór miasteczku Złoty Stok. Jak to się stało że mogliśmy promować nasze stowarzyszenie właśnie tu, w otoczonym kopalniami złota i arsenu miasteczku?

 • Ptak

  W dniach od 21 do 23 kwietnia w Międzynarodowym Centrum Targowo Kongresowym PTAK WARSAW EXPO odbyły się Centralne Targi Budowlane „BUILDING SOLUTIONS 2017”. Nasze stowarzyszenie zajmowało powierzchnie 200 m2 wraz z Rigips, Adiam, Weber, Tubądzin, Sigma oraz innymi partnerami

 • Gaj 2016

  W ostatni weekend sierpnia 2016 roku jak już corocznie od kilku lat, zjechali się do Gaju na Pojezierzu Brodnickim członkowie SSRW wraz ze swoimi rodzinami. Zaciszny Ośrodek Hufca Harcerskiego w Gaju, przyciąga co roku coraz to więcej ludzi. Jak zawsze, można było tu liczyć na pełne zorganizowanie, chwile relaksu i dobrej zabawy

 • Szamocin

  21 maja 2016 r. na Stadionie Miejskim, podczas Dni Miasta Szamocin, po raz kolejny swoje umiejętności mogli zaprezentować Członkowie Stowarzyszenia Specjalistów Robót Wykończeniowych z Regionu Wielkopolskiego przy wsparciu firm Adiam, Ultrament, Rigips, Ceresit, Mapei

 • podkarpacki turniej glazurników szkół budowlanych

  W związku z zaproszeniem ze strony Zespołu Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie objęcia patronatem III Podkarpackiego Turnieju Glazurników szkół budowlanych wraz z firmą Greinplast członkowie Stowarzyszenia wzięli na barki ciężar uczestnictwa w tych zawodach

 • pgn tool show

  My to znaczy członkowie SSRW regionu północno- wschodniego reprezentowaliśmy nasze Stowarzyszenie na pierwszej edycji PGN Tool Show Ostróda 2015. Jest to pokłosie organizowanych przez Północną Grupę Narzędziową od kilku lat „Dni Otwartych”, które z czasem przekształciły się w „Wiosenne Targi Narzędziowe”

 • Pomoc dla Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi

  Fachowcy ze Stowarzyszenia SGSRW wyremontowali dwie sale w szpitalu dziecięcym Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Z taką właśnie prośbą zwróciła się do nas kierownik Kliniki Chirurgii i Urologii Dziecięcej pani Anna Piaseczna Piotrowska

Partnerzy

loading...
Zarząd Stowarzyszenia informuje, że składki członkowskie wpłacamy na podany niżej nr konta:
 
PKO BP S.A. Oddział 3 w Łodzi
12 1020 3378 0000 1202 0227 3779
 
Stowarzyszenie Specjalistów Robót Wykończeniowych
Prosta 11
96-500 Sochaczew
 
W tytule należy podać imię i nazwisko oraz za który rok jest uiszczana składka. W obecnej chwili wysokość składki wynosi 60 zł rocznie dla osób będących już członkami i 5 zł miesięcznie dla członków nowo przystępujących do Stowarzyszenia w trakcie trwania roku kalendarzowego za każdy pełny miesiąc.
comments

Polecani wykonawcy

Remonty Kompleksowe
(Wykonawcy / kujawsko pomorskie)

Remonty Kompleksowe

Kompleksowe wykończenie wnętrz
(Wykonawcy / podkarpackie)

Kompleksowe wykończenie wnętrz

Glazurnik , lodz-remont.pl , Jacek kołacz - Łódź
(Wykonawcy / łódzkie)

Glazurnik , lodz-remont.pl , Jacek kołacz - Łódź

Astmedia usługi remontowe
(Wykonawcy / wielkopolskie)

Astmedia usługi remontowe

ZR-B "TOM-BUD"
(Wykonawcy / mazowieckie)

ZR-B "TOM-BUD"

NIKABUD USŁUGI REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWE
(Wykonawcy / łódzkie)

NIKABUD USŁUGI REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWE