• Wolontariat w Tibilisi
  W ramach wolontariatu członkowie naszego Stowarzyszenia  brali udział w rozbudowie Ośrodka dla osób nie pełnosprawnych w Tbilisi. Ośrodek prowadzą Polacy, ojcowie Kamilianie Paweł Dyl i Zygmunt Niedźwiedź.
 • Zawody glazurników w Harcie

  W dniu 13.08.2017 w miejscowości Harta przy bardzo dużej pomocy i zaangażowaniu naszego kolegi Jacka Stochmal zostały zorganizowane Ogólnopolskie Zawody Glazurnicze o puchar Starosty Powiatu Rzeszowskiego.  W zawodach udział wzięło 12 zawodników, co było bardzo miłym zaskoczeniem dla nas organizatorów.

 • Pokazy wykonawców Złoty Stok

  To był najbardziej zapracowany długi weekend. Członkowie SSRW Region Wielkopolski zaprezentowali się tym razem w pięknie położonym u podnóża gór miasteczku Złoty Stok. Jak to się stało że mogliśmy promować nasze stowarzyszenie właśnie tu, w otoczonym kopalniami złota i arsenu miasteczku?

 • Gaj 2016

  W ostatni weekend sierpnia 2016 roku jak już corocznie od kilku lat, zjechali się do Gaju na Pojezierzu Brodnickim członkowie SSRW wraz ze swoimi rodzinami. Zaciszny Ośrodek Hufca Harcerskiego w Gaju, przyciąga co roku coraz to więcej ludzi. Jak zawsze, można było tu liczyć na pełne zorganizowanie, chwile relaksu i dobrej zabawy

 • Ptak

  W dniach od 21 do 23 kwietnia w Międzynarodowym Centrum Targowo Kongresowym PTAK WARSAW EXPO odbyły się Centralne Targi Budowlane „BUILDING SOLUTIONS 2017”. Nasze stowarzyszenie zajmowało powierzchnie 200 m2 wraz z Rigips, Adiam, Weber, Tubądzin, Sigma oraz innymi partnerami

 • Szamocin

  21 maja 2016 r. na Stadionie Miejskim, podczas Dni Miasta Szamocin, po raz kolejny swoje umiejętności mogli zaprezentować Członkowie Stowarzyszenia Specjalistów Robót Wykończeniowych z Regionu Wielkopolskiego przy wsparciu firm Adiam, Ultrament, Rigips, Ceresit, Mapei

 • podkarpacki turniej glazurników szkół budowlanych

  W związku z zaproszeniem ze strony Zespołu Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie objęcia patronatem III Podkarpackiego Turnieju Glazurników szkół budowlanych wraz z firmą Greinplast członkowie Stowarzyszenia wzięli na barki ciężar uczestnictwa w tych zawodach

 • pgn tool show

  My to znaczy członkowie SSRW regionu północno- wschodniego reprezentowaliśmy nasze Stowarzyszenie na pierwszej edycji PGN Tool Show Ostróda 2015. Jest to pokłosie organizowanych przez Północną Grupę Narzędziową od kilku lat „Dni Otwartych”, które z czasem przekształciły się w „Wiosenne Targi Narzędziowe”

 • Pomoc dla Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi

  Fachowcy ze Stowarzyszenia SGSRW wyremontowali dwie sale w szpitalu dziecięcym Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Z taką właśnie prośbą zwróciła się do nas kierownik Kliniki Chirurgii i Urologii Dziecięcej pani Anna Piaseczna Piotrowska

loading...

Partnerzy

 

loading...

11

Fachowcy ze Stowarzyszenia SGSRW wyremontowali dwie sale w szpitalu dziecięcym Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Z taką właśnie prośbą zwróciła się do nas kierownik Kliniki Chirurgii i Urologii Dziecięcej pani Anna Piaseczna Piotrowska.

 

Nasi członkowie bardzo chętnie podjęli temat i już po tygodniu po wpisach na forum było wiadomo kto, gdzie i kiedy zaangażuje się w pomoc. Pierwsza sala została wyremontowana jeszcze w grudniu 2013 roku. Przy drugiej sali z remontem nasi członkowie uporali się w lutym 2014 roku. Ogólnie remonty trwały bardzo krótko od trzech do pięciu dni i przeprowadzone zostały bardzo sprawnie. W salach Zostały między innymi wymienione stare płytki na kolorowe, oraz naprawione popękane ściany i pomalowane. Wszystkie potrzebne materiały potrzebne do remontu przekazali sponsorzy.

Idea takich akcji jest wspaniała, a wszystko po to by dzieci lżej zniosły pobyt w szpitalu.
Na nasz adres przyszły specjalne podziękowania, oto ich treść:

Pragnę gorąco podziękować wszystkim osobom zaangażowanym przy remoncie sal szpitalnych w Klinice Chirurgii i Urologii Dziecięcej ICZMP w Łodzi, a w szczególności Panu Jackowi Kołaczowi, głównemu dowodzącemu tym remontem, jak również: Piotrowi Matczakowi, Ireneuszowi Kociubińskiemu , Januszowi Matuszewskiemu, Sebastianowi Górniakowi oraz Sławomirowi Marciniakowi. 

Dzięki zaangażowaniu tych Panów , nasi mali pacjenci otrzymali w darze serca dwie jasne, czyste i kolorowe sale , w których znacznie milej upływa im czas jaki muszą spędzić w szpitalu. Wszystkie prace zostały przeprowadzone w sposób nie tylko profesjonalny, szybki ale również w niezwykle miłej atmosferze. Są darem serca ludzi dobrej woli , którzy poświęci swój wolny czas , aby wykonać te prace na rzecz naszych małych pacjentów.
Dziękując za okazaną nam pomoc życzymy, aby nasza współpraca miała znamiona długotrwałości i w kolejnych latach przyczyniała się do poprawy warunków pobytu naszych małych pacjentów.

Z wyrazami szacunku i wdzięczności
Prof. dr hab. med. Anna Piaseczna Piotrowska

 

 • 1
 • 10
 • 100_2511
 • 100_2512
 • 100_2516
 • 100_2520
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 2
 • 20140209_114403_8
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • Microsoft-Word---podziękowanie-remont-1

comments
Komentarze  
+1 # Piotr Jura 2014-10-19 09:38
Wielkie brawa
# Ala 2015-11-30 20:46
:-) super chłopcy dla chorych dzieci bezcenne

Nie masz uprawnień do komentowania.

Polecani wykonawcy

Glazurnik Paweł Bobeł
(Wykonawcy / podkarpackie)

Glazurnik Paweł Bobeł

BUDOSKI Bogusław Sikorski
(Wykonawcy / podkarpackie)

BUDOSKI Bogusław Sikorski

Mistrz glazurnik
(Wykonawcy / pomorskie)

Mistrz glazurnik

Kompleksowe remonty, wykończenia, glazura
(Wykonawcy / świętokrzyskie)

Kompleksowe remonty, wykończenia, glazura

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE "GZPOL'
(Wykonawcy / łódzkie)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE "GZPOL'

kompleksowe remonty i wykończenia
(Wykonawcy / małopolskie)

kompleksowe remonty i wykończenia