• Wolontariat w Tibilisi
  W ramach wolontariatu członkowie naszego Stowarzyszenia  brali udział w rozbudowie Ośrodka dla osób nie pełnosprawnych w Tbilisi. Ośrodek prowadzą Polacy, ojcowie Kamilianie Paweł Dyl i Zygmunt Niedźwiedź.
 • Zawody glazurników w Harcie

  W dniu 13.08.2017 w miejscowości Harta przy bardzo dużej pomocy i zaangażowaniu naszego kolegi Jacka Stochmal zostały zorganizowane Ogólnopolskie Zawody Glazurnicze o puchar Starosty Powiatu Rzeszowskiego.  W zawodach udział wzięło 12 zawodników, co było bardzo miłym zaskoczeniem dla nas organizatorów.

 • Pokazy wykonawców Złoty Stok

  To był najbardziej zapracowany długi weekend. Członkowie SSRW Region Wielkopolski zaprezentowali się tym razem w pięknie położonym u podnóża gór miasteczku Złoty Stok. Jak to się stało że mogliśmy promować nasze stowarzyszenie właśnie tu, w otoczonym kopalniami złota i arsenu miasteczku?

 • Gaj 2016

  W ostatni weekend sierpnia 2016 roku jak już corocznie od kilku lat, zjechali się do Gaju na Pojezierzu Brodnickim członkowie SSRW wraz ze swoimi rodzinami. Zaciszny Ośrodek Hufca Harcerskiego w Gaju, przyciąga co roku coraz to więcej ludzi. Jak zawsze, można było tu liczyć na pełne zorganizowanie, chwile relaksu i dobrej zabawy

 • Ptak

  W dniach od 21 do 23 kwietnia w Międzynarodowym Centrum Targowo Kongresowym PTAK WARSAW EXPO odbyły się Centralne Targi Budowlane „BUILDING SOLUTIONS 2017”. Nasze stowarzyszenie zajmowało powierzchnie 200 m2 wraz z Rigips, Adiam, Weber, Tubądzin, Sigma oraz innymi partnerami

 • Szamocin

  21 maja 2016 r. na Stadionie Miejskim, podczas Dni Miasta Szamocin, po raz kolejny swoje umiejętności mogli zaprezentować Członkowie Stowarzyszenia Specjalistów Robót Wykończeniowych z Regionu Wielkopolskiego przy wsparciu firm Adiam, Ultrament, Rigips, Ceresit, Mapei

 • podkarpacki turniej glazurników szkół budowlanych

  W związku z zaproszeniem ze strony Zespołu Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie objęcia patronatem III Podkarpackiego Turnieju Glazurników szkół budowlanych wraz z firmą Greinplast członkowie Stowarzyszenia wzięli na barki ciężar uczestnictwa w tych zawodach

 • pgn tool show

  My to znaczy członkowie SSRW regionu północno- wschodniego reprezentowaliśmy nasze Stowarzyszenie na pierwszej edycji PGN Tool Show Ostróda 2015. Jest to pokłosie organizowanych przez Północną Grupę Narzędziową od kilku lat „Dni Otwartych”, które z czasem przekształciły się w „Wiosenne Targi Narzędziowe”

 • Pomoc dla Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi

  Fachowcy ze Stowarzyszenia SGSRW wyremontowali dwie sale w szpitalu dziecięcym Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Z taką właśnie prośbą zwróciła się do nas kierownik Kliniki Chirurgii i Urologii Dziecięcej pani Anna Piaseczna Piotrowska

Partnerzy

loading...

20160925 14185024-25 września 2016 roku w miejscowości Młodzawy Duże woj. Świętokrzyskie, po raz kolejny członkowie Stowarzyszenia Specjalistów Robót Wykończeniowych wykazali się nie tylko wiedzą i doświadczeniem w pracach remontowych ale i wielkim sercem. Przy wsparciu firmy Rigips – dostawcą i fundatorem materiału, członkowie SSRW wykonali w czynie społecznym sufit podwieszany kasetonowy z wypełnieniem płytami Rigips Gyptone w świetlicy dla dzieci w budynku OSP. 

Prace rozpoczęły się o poranku w sobotę. Wyposażeni w chęci do pracy i nowe stroje robocze, które dostarczyła firma Rigips, zabraliśmy się do wytyczania poziomu sufitu oraz rozmierzenie i trasowanie linii wieszaków oraz profili nośnych. Prace przy wierceniu i mocowaniu wieszaków i profili przyściennych mocno utrudniała specyficzna konstrukcja stropu jak i nierówna, pofalowana płaszczyzna ścian. Dzięki dobrej organizacji prac pod koniec dnia mieliśmy zmontowany i wypoziomowany stelaż pod kasetony. Następnego dnia w niedzielę zbiórka o godzinie 9:00, dzięki temu że poprzedniego dnia uporaliśmy się brudnymi pracami rozpoczęliśmy uzupełnianie kratownicy kasetonami. Praca łatwa, czysta i przyjemna. Po kilku godzinach płaszczyzna sufitu o powierzchni prawie 100m2 była gotowa.
W akcji udział wzięli : Robert Szafulski z synem Bartkiem, Janusz Żaczkiewicz, Janusz Wapniewski, wielki szacun dla dwóch ostatnich Panów – tyle kilometrów przyjechali żeby pomóc.
Szczególne podziękowania dla przedstawicieli firmy Rigips Pani Adriannie Przedpełskiej za ogromne zaangażowanie w przygotowaniu „placu boju”.

 • 20160924_102218
 • 20160925_134603
 • 20160925_141850
 • DSC_0001_2016-09-25
 • DSC_0001_optimized
 • DSC_0007_optimized
 • DSC_0008_2016-09-25
 • DSC_0009
 • DSC_0011_optimized
 • DSC_0020
 • DSC_0020_optimized
 • DSC_0021
 • DSC_0023_optimized
 • DSC_0033

comments
Komentarze  
# Jacek Murlikowski 2016-09-26 22:38
Brawo i szacun.

Nie masz uprawnień do komentowania.

Polecani wykonawcy

PPHU "KACPER"
(Wykonawcy / łódzkie)

noimage

Glazurnik Paweł Bobeł
(Wykonawcy / podkarpackie)

Glazurnik Paweł Bobeł

Usługi Budowlane
(Wykonawcy / mazowieckie)

noimage

BUDOSKI Bogusław Sikorski
(Wykonawcy / podkarpackie)

BUDOSKI Bogusław Sikorski

Remonty Kompleksowe
(Wykonawcy / kujawsko pomorskie)

Remonty Kompleksowe

Astmedia usługi remontowe
(Wykonawcy / wielkopolskie)

Astmedia usługi remontowe