• Wolontariat w Tibilisi
  W ramach wolontariatu członkowie naszego Stowarzyszenia  brali udział w rozbudowie Ośrodka dla osób nie pełnosprawnych w Tbilisi. Ośrodek prowadzą Polacy, ojcowie Kamilianie Paweł Dyl i Zygmunt Niedźwiedź.
 • Zawody glazurników w Harcie

  W dniu 13.08.2017 w miejscowości Harta przy bardzo dużej pomocy i zaangażowaniu naszego kolegi Jacka Stochmal zostały zorganizowane Ogólnopolskie Zawody Glazurnicze o puchar Starosty Powiatu Rzeszowskiego.  W zawodach udział wzięło 12 zawodników, co było bardzo miłym zaskoczeniem dla nas organizatorów.

 • Pokazy wykonawców Złoty Stok

  To był najbardziej zapracowany długi weekend. Członkowie SSRW Region Wielkopolski zaprezentowali się tym razem w pięknie położonym u podnóża gór miasteczku Złoty Stok. Jak to się stało że mogliśmy promować nasze stowarzyszenie właśnie tu, w otoczonym kopalniami złota i arsenu miasteczku?

 • Gaj 2016

  W ostatni weekend sierpnia 2016 roku jak już corocznie od kilku lat, zjechali się do Gaju na Pojezierzu Brodnickim członkowie SSRW wraz ze swoimi rodzinami. Zaciszny Ośrodek Hufca Harcerskiego w Gaju, przyciąga co roku coraz to więcej ludzi. Jak zawsze, można było tu liczyć na pełne zorganizowanie, chwile relaksu i dobrej zabawy

 • Ptak

  W dniach od 21 do 23 kwietnia w Międzynarodowym Centrum Targowo Kongresowym PTAK WARSAW EXPO odbyły się Centralne Targi Budowlane „BUILDING SOLUTIONS 2017”. Nasze stowarzyszenie zajmowało powierzchnie 200 m2 wraz z Rigips, Adiam, Weber, Tubądzin, Sigma oraz innymi partnerami

 • Szamocin

  21 maja 2016 r. na Stadionie Miejskim, podczas Dni Miasta Szamocin, po raz kolejny swoje umiejętności mogli zaprezentować Członkowie Stowarzyszenia Specjalistów Robót Wykończeniowych z Regionu Wielkopolskiego przy wsparciu firm Adiam, Ultrament, Rigips, Ceresit, Mapei

 • podkarpacki turniej glazurników szkół budowlanych

  W związku z zaproszeniem ze strony Zespołu Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie objęcia patronatem III Podkarpackiego Turnieju Glazurników szkół budowlanych wraz z firmą Greinplast członkowie Stowarzyszenia wzięli na barki ciężar uczestnictwa w tych zawodach

 • pgn tool show

  My to znaczy członkowie SSRW regionu północno- wschodniego reprezentowaliśmy nasze Stowarzyszenie na pierwszej edycji PGN Tool Show Ostróda 2015. Jest to pokłosie organizowanych przez Północną Grupę Narzędziową od kilku lat „Dni Otwartych”, które z czasem przekształciły się w „Wiosenne Targi Narzędziowe”

 • Pomoc dla Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi

  Fachowcy ze Stowarzyszenia SGSRW wyremontowali dwie sale w szpitalu dziecięcym Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Z taką właśnie prośbą zwróciła się do nas kierownik Kliniki Chirurgii i Urologii Dziecięcej pani Anna Piaseczna Piotrowska

loading...

Partnerzy

loading...

sgsrw-kolorujeDom Dziecka w Katowicach został już odświeżony. Przez kilka dni trwały prace przygotowawcze w których brali udział kibice, uczniowie szkół zawodowych i oczywiście fachowcy ze Stowarzyszenia. Kulminacyjnym punktem akcji był 26 listopada, bo w tym dniu od samego rana do godziny 15.30 pomagali uczniowie z Chorzowskiej Szkoły Budowlanej, około 11.00 przyszli pierwsi kibice GKS Katowice (panie i panowie). 

Po godzinie 14.30 dotarli pierwsi piłkarze GKS Katowice i wszyscy jak jedna rodzina malowali pomieszczenia. Uczniowie opanowali jedno mniejsze i jedno większe pomieszczenie, kibice pomalowali 2 większe pomieszczenia, a na piłkarzy czekał ostatni pokój na pierwszym piętrze. To nie był jednak finał, bo do zrobienia zostało jeszcze sporo prac, które sukcesywnie były realizowane przez kolejne dni. Końcowy etap malowania pomieszczeń wykonany został w ostatnim dniu listopada. 

Podziękowanie dla Edgara Trzcielińskiego koordynatora KolorujeMy, Firmie TYTAN i trenerom Ligi KolorujeMY. Podziękowania należą się również dla pani Alicji Giersz z Firmy TYTAN i Dariusza Roja z SGSRW „Grupa Rochna”, uczniom Chorzowskiej Szkoły Zawodowej, kibicom z FEMALE ELITE '64, SK 1964, ULTRAS GIEKSA oraz piłkarzom z GKS Katowice.
Dla wszystkich podziękowania za wspólną współpracę w miłej atmosferze z uśmiechem i dotrwaniu do końca remontu w dwóch budynkach Domu Dziecka Tęcza w Katowicach.

Przeczytaj także o akcjach:

w Jastrowiu

w Chorzowie

w Częstochowie

 

 

 • 1
 • 10
 • 12
 • 13
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

 

comments
Komentarze  
# Dariusz 2013-12-17 18:55
Skrót na banerze nie zgadza się z nazwą stowarzyszenia. .. :-*

Nie masz uprawnień do komentowania.

Polecani wykonawcy

WYDRZYŃSKI s.c.
(Wykonawcy / mazowieckie)

WYDRZYŃSKI s.c.

A&K Kompleksowe Wykończenia Wnętrz
(Wykonawcy / łódzkie)

A&K Kompleksowe Wykończenia Wnętrz

BIK-BLACHOWSKI
(Wykonawcy / łódzkie)

noimage

MISTRZ ALEX-BUD
(Wykonawcy / łódzkie)

MISTRZ ALEX-BUD

REMONT
(Wykonawcy / mazowieckie)

REMONT

WYDRZYŃSKI s.c. USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANO-STOLARSKIE
(Wykonawcy / mazowieckie)

WYDRZYŃSKI s.c. USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANO-STOLARSKIE