• Wolontariat w Tibilisi
  W ramach wolontariatu członkowie naszego Stowarzyszenia  brali udział w rozbudowie Ośrodka dla osób nie pełnosprawnych w Tbilisi. Ośrodek prowadzą Polacy, ojcowie Kamilianie Paweł Dyl i Zygmunt Niedźwiedź.
 • Zawody glazurników w Harcie

  W dniu 13.08.2017 w miejscowości Harta przy bardzo dużej pomocy i zaangażowaniu naszego kolegi Jacka Stochmal zostały zorganizowane Ogólnopolskie Zawody Glazurnicze o puchar Starosty Powiatu Rzeszowskiego.  W zawodach udział wzięło 12 zawodników, co było bardzo miłym zaskoczeniem dla nas organizatorów.

 • Pokazy wykonawców Złoty Stok

  To był najbardziej zapracowany długi weekend. Członkowie SSRW Region Wielkopolski zaprezentowali się tym razem w pięknie położonym u podnóża gór miasteczku Złoty Stok. Jak to się stało że mogliśmy promować nasze stowarzyszenie właśnie tu, w otoczonym kopalniami złota i arsenu miasteczku?

 • Gaj 2016

  W ostatni weekend sierpnia 2016 roku jak już corocznie od kilku lat, zjechali się do Gaju na Pojezierzu Brodnickim członkowie SSRW wraz ze swoimi rodzinami. Zaciszny Ośrodek Hufca Harcerskiego w Gaju, przyciąga co roku coraz to więcej ludzi. Jak zawsze, można było tu liczyć na pełne zorganizowanie, chwile relaksu i dobrej zabawy

 • Ptak

  W dniach od 21 do 23 kwietnia w Międzynarodowym Centrum Targowo Kongresowym PTAK WARSAW EXPO odbyły się Centralne Targi Budowlane „BUILDING SOLUTIONS 2017”. Nasze stowarzyszenie zajmowało powierzchnie 200 m2 wraz z Rigips, Adiam, Weber, Tubądzin, Sigma oraz innymi partnerami

 • Szamocin

  21 maja 2016 r. na Stadionie Miejskim, podczas Dni Miasta Szamocin, po raz kolejny swoje umiejętności mogli zaprezentować Członkowie Stowarzyszenia Specjalistów Robót Wykończeniowych z Regionu Wielkopolskiego przy wsparciu firm Adiam, Ultrament, Rigips, Ceresit, Mapei

 • podkarpacki turniej glazurników szkół budowlanych

  W związku z zaproszeniem ze strony Zespołu Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie objęcia patronatem III Podkarpackiego Turnieju Glazurników szkół budowlanych wraz z firmą Greinplast członkowie Stowarzyszenia wzięli na barki ciężar uczestnictwa w tych zawodach

 • pgn tool show

  My to znaczy członkowie SSRW regionu północno- wschodniego reprezentowaliśmy nasze Stowarzyszenie na pierwszej edycji PGN Tool Show Ostróda 2015. Jest to pokłosie organizowanych przez Północną Grupę Narzędziową od kilku lat „Dni Otwartych”, które z czasem przekształciły się w „Wiosenne Targi Narzędziowe”

 • Pomoc dla Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi

  Fachowcy ze Stowarzyszenia SGSRW wyremontowali dwie sale w szpitalu dziecięcym Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Z taką właśnie prośbą zwróciła się do nas kierownik Kliniki Chirurgii i Urologii Dziecięcej pani Anna Piaseczna Piotrowska

loading...

Partnerzy

loading...
 • DSC04392

 

W ostatni weekend sierpnia do miejscowości Gaj na Pojezierzu Brodnickim zjechali glazurnicy z wielu zakątków kraju wraz z rodzinami, od niemowlaka do emeryta by spotkać się i zabawić w miłym towarzystwie.

Impreza odbyła się przy dużym wsparciu firmy Ultrament, która poza finansami wzbogaciła nas o wiedzę z zakresu iniekcji przeciwwodnych. Odwiedził nas również Marek Karwowski i przybliżył nam informacje na temat produktów Tytana. Firma Kubala pokazała nam zestawy narzędzi dla glazurników oraz ufundowała nam drobne upominki. Zabawa i dyskusje trwały do wczesnych godzin porannych.

 

Na forum SGSRW Piotr Laniecki napisał: „Oddzielne podziękowanie dla Michała, który od początku do końca był głównym autorem i realizatorem tego całego zamieszania. Nie patrząc na nic i na nikogo parł do przodu. I dlatego mogliśmy przeżyć tak piękne chwile. Jest to przykład godny do naśladowania”.

 • DSC04392
 • DSC04395
 • DSC04400
 • DSC04408
 • DSC04426
 • DSC04435
 • DSC04479
 • DSC04488
 • DSC04551
 • DSC04557
 • DSC04563
 • DSC04579
 • DSC04617
 • DSC04620
 • DSC04624
 • DSC04628
 • DSC04631
 • DSC04676
 • DSC04702
 • DSC04722
 • Rysunek1
 • SAM_4623

 

 

comments
Komentarze  
# zibi4561 2013-09-06 14:46
Kto nie był, niech żałuje. Spotkanie z kolegami bezcenne
# krzyś72 2014-08-26 21:23
Fakt musiało być fajnie pozdrowienia dla wszystkich :D
# Janusz Mołda 2016-08-22 12:10
Fakt było fajnie :) Miło popatrzeć na zdjęcia i powspominać.Żon a do dzisiaj wspomina tą imprezę 8) Ja natomiast miałem wówczas jedną a dziś niestety dwie kule :-| Ale tylko do końca roku :roll:

Nie masz uprawnień do komentowania.

Polecani wykonawcy

Remonty kompleksowe
(Wykonawcy / mazowieckie)

Remonty kompleksowe

Kompleksowe remonty
(Wykonawcy / śląskie)

Kompleksowe remonty

Usługi remontowo-budowlane
(Wykonawcy / mazowieckie)

Usługi remontowo-budowlane

BUDWES
(Wykonawcy / kujawsko pomorskie)

BUDWES

kompleksowe remonty i wykończenia
(Wykonawcy / małopolskie)

kompleksowe remonty i wykończenia

Glazurnictwo
(Wykonawcy / śląskie)

Glazurnictwo