• Wolontariat w Tibilisi
  W ramach wolontariatu członkowie naszego Stowarzyszenia  brali udział w rozbudowie Ośrodka dla osób nie pełnosprawnych w Tbilisi. Ośrodek prowadzą Polacy, ojcowie Kamilianie Paweł Dyl i Zygmunt Niedźwiedź.
 • Zawody glazurników w Harcie

  W dniu 13.08.2017 w miejscowości Harta przy bardzo dużej pomocy i zaangażowaniu naszego kolegi Jacka Stochmal zostały zorganizowane Ogólnopolskie Zawody Glazurnicze o puchar Starosty Powiatu Rzeszowskiego.  W zawodach udział wzięło 12 zawodników, co było bardzo miłym zaskoczeniem dla nas organizatorów.

 • Pokazy wykonawców Złoty Stok

  To był najbardziej zapracowany długi weekend. Członkowie SSRW Region Wielkopolski zaprezentowali się tym razem w pięknie położonym u podnóża gór miasteczku Złoty Stok. Jak to się stało że mogliśmy promować nasze stowarzyszenie właśnie tu, w otoczonym kopalniami złota i arsenu miasteczku?

 • Gaj 2016

  W ostatni weekend sierpnia 2016 roku jak już corocznie od kilku lat, zjechali się do Gaju na Pojezierzu Brodnickim członkowie SSRW wraz ze swoimi rodzinami. Zaciszny Ośrodek Hufca Harcerskiego w Gaju, przyciąga co roku coraz to więcej ludzi. Jak zawsze, można było tu liczyć na pełne zorganizowanie, chwile relaksu i dobrej zabawy

 • Ptak

  W dniach od 21 do 23 kwietnia w Międzynarodowym Centrum Targowo Kongresowym PTAK WARSAW EXPO odbyły się Centralne Targi Budowlane „BUILDING SOLUTIONS 2017”. Nasze stowarzyszenie zajmowało powierzchnie 200 m2 wraz z Rigips, Adiam, Weber, Tubądzin, Sigma oraz innymi partnerami

 • Szamocin

  21 maja 2016 r. na Stadionie Miejskim, podczas Dni Miasta Szamocin, po raz kolejny swoje umiejętności mogli zaprezentować Członkowie Stowarzyszenia Specjalistów Robót Wykończeniowych z Regionu Wielkopolskiego przy wsparciu firm Adiam, Ultrament, Rigips, Ceresit, Mapei

 • podkarpacki turniej glazurników szkół budowlanych

  W związku z zaproszeniem ze strony Zespołu Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie objęcia patronatem III Podkarpackiego Turnieju Glazurników szkół budowlanych wraz z firmą Greinplast członkowie Stowarzyszenia wzięli na barki ciężar uczestnictwa w tych zawodach

 • pgn tool show

  My to znaczy członkowie SSRW regionu północno- wschodniego reprezentowaliśmy nasze Stowarzyszenie na pierwszej edycji PGN Tool Show Ostróda 2015. Jest to pokłosie organizowanych przez Północną Grupę Narzędziową od kilku lat „Dni Otwartych”, które z czasem przekształciły się w „Wiosenne Targi Narzędziowe”

 • Pomoc dla Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi

  Fachowcy ze Stowarzyszenia SGSRW wyremontowali dwie sale w szpitalu dziecięcym Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Z taką właśnie prośbą zwróciła się do nas kierownik Kliniki Chirurgii i Urologii Dziecięcej pani Anna Piaseczna Piotrowska

loading...

Partnerzy

loading...

9W związku z zaproszeniem ze strony Zespołu Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie objęcia patronatem III Podkarpackiego Turnieju Glazurników szkół budowlanych wraz z firmą Greinplast członkowie Stowarzyszenia wzięli na barki ciężar uczestnictwa w tych zawodach (ciężkich bo to rośnie dla nas konkurencja). Region Podkarpacki uczestniczy w tych zawodach po raz trzeci.

Obserwując, poziom z roku na rok bardzo się podniósł. Jest to na pewno w dużym stopniu zasługa instruktorów kształcących przyszłych glazurników, jest to tym samym powód do dumy że mamy konkurencje ze strony młodego pokolenia i że możemy pozyskiwać nowych członków naszego Stowarzyszenia. Równocześnie z III Turniejem Szkół Budowlanych z Podkarpacia były rozgrywane zawody z okazji 70 lecia ZDZ. W zawodach uczestniczyli przedstawiciele szkół ZDZ z całej Polski. Przedstawiciele jury wspólnie doszli stwierdzenia, że poziom zawodów, a przede wszystkim jakość prac wykonywanych przez przyszłych glazurników jest na coraz wyższym poziomie. Jednocześnie możemy być dumni, iż promotorem organizowania tych zawodów był nasz kolega ze Stowarzyszenia Jacek. Podczas zawodów firma Montolit prezentowała także swoje narzędzia. Zawody i wykonane prace były na bardzo wysokim poziomie, zaś wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne i towarzyszyły temu bardzo burzliwe dyskusje. Dziękujemy ZDZ Rzeszów za zaproszenie i polecamy się na przyszłość

 • 1
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 2
 • 21
 • 22
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

comments
Komentarze  
# marek_surmacz 2015-06-13 20:19
gratulacje dla wygranych ;-)

Nie masz uprawnień do komentowania.

Polecani wykonawcy

Kompleksowe remonty, wykończenia, glazura
(Wykonawcy / świętokrzyskie)

Kompleksowe remonty, wykończenia, glazura

BUDOSKI Bogusław Sikorski
(Wykonawcy / podkarpackie)

BUDOSKI Bogusław Sikorski

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE "GZPOL'
(Wykonawcy / łódzkie)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE "GZPOL'

Usługi Remontowo Budowlane
(Wykonawcy / mazowieckie)

Usługi Remontowo Budowlane

WYDRZYŃSKI s.c.
(Wykonawcy / mazowieckie)

WYDRZYŃSKI s.c.

F.U.H. SOŁDAR
(Wykonawcy / śląskie)

F.U.H. SOŁDAR