Temat Sikkens farby i lakiery

Więcej
2013/09/08 21:40 #1 przez
Sikkens farby i lakiery was created by
Chciałbym opisać lakier do drewna Sikkens Cetol Hls Extra,
pomalowałem tym trochę tak ze 100 l ,przerobiłem w rok ,towar godny polecenia bardzo dobrze sie go nakłada ,nie ścieka z pędzla ,a co ważne jak się źle rozprowadzi nie widać że gdzieś więcej sie nałożyło ,jestem na zeszłorocznej robocie farba zdała egzamin wygląda tak jak powinna.
Resztę znajdziecie tutaj
www.propman.pl/lakier-do-drewna-podklad-...ns-cetol,3,5992,2795

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/02/08 11:43 #2 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Sikkens farby i lakiery
Pozwolę sobie dołączyć do tematu. Ostatnio odezwał sie do mnie znajomy który otworzył punkt sprzedaży produktów Sikkens w Łodzi. Z tego co rozmawiałem to są w stanie dowozić produkty w rozsądnej odległości od Łodzi (wszystko do dogadania z przedstawicielem). Poniżej wkejam tekst który od nich otrzymałem z namiarami na sklep.

" Jesteśmy firmą działającą na terenie Łodzi od czerwca 2013r. Nasza działalnoś skupia się głównie na kompleksowej obsłudze klienta, związanej z doborem farb. W ofercie posiadamy najwyższej jakości produkty SIKKENS koncernu Akzo Nobel. Naszych klientów zaopatrujemy w farby wewnetrzne, elewacyjne, emalie, grunty oraz produkty do drewna. Kolory wszystkich produktów dobieramy na miejscu z palety SIKKENS 4041, palet RAL, NCS i wielu innych. W naszej ofercie posiadamy również narzędzia DYNAMIC, oraz sztukaterię MARDOM. Poszukujemy współpracy z firmami wykonawczymi na bardzo atrakcyjnych warunkach. Zapraszamy do naszego lokalu w Łodzi przy ul. Łąkowej 7a budynek D lub do spotkania z naszym przedstawicielem.


MORENA
90-561 Łódź
ul. Łąkowa 7a budynek D
morena.farby@gmail.com
www.farby-morena.pl

Osoby kontaktowe
Artur Redlica tel. 881-444-127
Hubert Niebudek tel. 881-444-125"

Z mojej strony moge tylko zachęcić do współpracy z nimi!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy:

Poczta PW

Nie jesteś zalogowany.

Czas generowania strony: 0.056 s.