Temat Produkty Mapei

Więcej
2014/03/16 10:01 - 2014/03/16 10:16 #1 przez
Produkty Mapei was created by
Koledzy pozwoliłem sobie założyć temat abyśmy mogli sie dzielić opiniami na temat produktów mapei
Otóż w poprzednim tygodniu kleiłem gres 60 na 60 na podłodze.30m2
Bawiłem się z trzema klejami.Keraflex maxi S1 robiony w Polsce,Keraflex S1 robiony we Francji i Adesilex P9 robiony we Francji.
Jeśli chodzi o rozprowadzanie kleju i wciąganie płytek to moim zdaniem P9 francuska jest lepsza jak nasz keraflex
Coś mi się zdaje że u Nas odchudzają jak mogą tą chemię :(
W sumie to warto było by dodać że dopuszczalne formaty płytek i czas gotowości do pracy też się różnią

Seba
Ostatnia2014/03/16 10:16 edycja: od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/03/16 10:15 #2 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Produkty Mapei

Sebastian Jaworski napisał: Koledzy pozwoliłem sobie założyć temat abyśmy mogli sie dzielić opiniami na temat produktów mapei
Otóż w poprzednim tygodniu kleiłem gres 60 na 60 na podłodze.30m2
Bawiłem się z trzema klejami.Keraflex maxi S1 robiony w Polsce,Keraflex S1 robiony we Francji i Adesilex P9 robiony we Francji.
Jeśli chodzi o rozprowadzanie kleju i wciąganie płytek to moim zdaniem P9 francuska jest lepsza jak nasz keraflex
Coś mi się zdaje że o Nas odchudzają jak mogą tą chemię :(



Ameryki nie odkryłeś... :lol: :lol: :lol: :woohoo: :whistle:
Kup proszek do prania Persil w Polsce,a kup go w Niemczech.Różnica taka,jak dzień od nocy.

Janek Nasielsk

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/03/16 10:21 #3 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Produkty Mapei
Ponad rok temu zauważyłem różnicę,nawet pisałem coś o tym na AF ale nie byłem pewien bo nie miałem na jednej robocie dwóch rodzajów na raz
A teraz lekko kopara opadła :lol:

Seba

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/03/16 10:27 #4 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Produkty Mapei

Sebastian Jaworski napisał: Ponad rok temu zauważyłem różnicę,nawet pisałem coś o tym na AF ale nie byłem pewien bo nie miałem na jednej robocie dwóch rodzajów na raz
A teraz lekko kopara opadła :lol:


Tak jest ze wszystkimi producentami.
Ja np.używam wylewek samopoziomujących Webera,bo przyjeżdżają do nas z Niemiec.Nawet punktów na workach nie ma.A na kodzie kreskowym jest 4 z przodu.Towar pierwyj sort.Żadna wylewka produkowana w Polsce jej nie dorówna.Cóż....mamy lekko przechlapane jako wykonawcy,bo producenci oszczędzają i robią chłam,a my musimy dać gwarancję.

Janek Nasielsk

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
2014/03/16 10:32 #5 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Produkty Mapei
Niestety, Polacy jak wsadzą swoje łapy w produkt,to natychmiast pojawia się "ulepszony", "nowa formuła", etc. Polak to taka kurwa, która chce mieć Wersal w cenie obory, ma być tani i nic innego nie jest ważne. Bo jak wytłumaczyć zakup płytek po 250 zł, czy 850 zł, a powierza się montaż owych ,fachowcowi który cały warsztat ma w reklamówce, na bagażniku ,byle jakiego roweru. Totalny debilizm czy cwaniactwo,ludzi "wysoko wykształconych", a może przerośnięte ego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/03/16 10:34 #6 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Produkty Mapei

mietek_kutyła napisał: Niestety, Polacy jak wsadzą swoje łapy w produkt,to natychmiast pojawia się "ulepszony", "nowa formuła", etc. Polak to taka kurwa, która chce mieć Wersal w cenie obory, ma być tani i nic innego nie jest ważne. Bo jak wytłumaczyć zakup płytek po 250 zł, czy 850 zł, a powierza się montaż owych ,fachowcowi który cały warsztat ma w reklamówce, na bagażniku ,byle jakiego roweru. Totalny debilizm czy cwaniactwo,ludzi "wysoko wykształconych", a może przerośnięte ego.


Święta prawda Mieciu.

Janek Nasielsk

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/03/16 10:37 #7 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Produkty Mapei

janek_wapniewski napisał:

Sebastian Jaworski napisał: Ponad rok temu zauważyłem różnicę,nawet pisałem coś o tym na AF ale nie byłem pewien bo nie miałem na jednej robocie dwóch rodzajów na raz
A teraz lekko kopara opadła :lol:


Tak jest ze wszystkimi producentami.
Ja np.używam wylewek samopoziomujących Webera,bo przyjeżdżają do nas z Niemiec.Nawet punktów na workach nie ma.A na kodzie kreskowym jest 4 z przodu.Towar pierwyj sort.Żadna wylewka produkowana w Polsce jej nie dorówna.Cóż....mamy lekko przechlapane jako wykonawcy,bo producenci oszczędzają i robią chłam,a my musimy dać gwarancję.

A no właśnie.I ja chyba zakończę to zwożenie materiałów z Polski bo niech coś się kiedy stanie to sobie nasram w kwity.Powiedzą mi że przywiozłem gówno i im wcisnąłem.

Seba

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/03/16 10:40 #8 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Produkty Mapei

janek_wapniewski napisał:

mietek_kutyła napisał: Niestety, Polacy jak wsadzą swoje łapy w produkt,to natychmiast pojawia się "ulepszony", "nowa formuła", etc. Polak to taka kurwa, która chce mieć Wersal w cenie obory, ma być tani i nic innego nie jest ważne. Bo jak wytłumaczyć zakup płytek po 250 zł, czy 850 zł, a powierza się montaż owych ,fachowcowi który cały warsztat ma w reklamówce, na bagażniku ,byle jakiego roweru. Totalny debilizm czy cwaniactwo,ludzi "wysoko wykształconych", a może przerośnięte ego.


Święta prawda Mieciu.

Powinni napisać nie ulepszony a odchudzony

Seba

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/03/16 10:42 #9 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Produkty Mapei

Sebastian Jaworski napisał:

janek_wapniewski napisał:

mietek_kutyła napisał: Niestety, Polacy jak wsadzą swoje łapy w produkt,to natychmiast pojawia się "ulepszony", "nowa formuła", etc. Polak to taka kurwa, która chce mieć Wersal w cenie obory, ma być tani i nic innego nie jest ważne. Bo jak wytłumaczyć zakup płytek po 250 zł, czy 850 zł, a powierza się montaż owych ,fachowcowi który cały warsztat ma w reklamówce, na bagażniku ,byle jakiego roweru. Totalny debilizm czy cwaniactwo,ludzi "wysoko wykształconych", a może przerośnięte ego.


Święta prawda Mieciu.

Powinni napisać nie ulepszony a odchudzony



Nie nie....teraz to się tak ładnie i modnie nazywa "modyfikacja produktu" :lol: :lol: :lol:

Janek Nasielsk

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/03/16 10:44 #10 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Produkty Mapei

janek_wapniewski napisał:

Sebastian Jaworski napisał:

janek_wapniewski napisał:

mietek_kutyła napisał: Niestety, Polacy jak wsadzą swoje łapy w produkt,to natychmiast pojawia się "ulepszony", "nowa formuła", etc. Polak to taka kurwa, która chce mieć Wersal w cenie obory, ma być tani i nic innego nie jest ważne. Bo jak wytłumaczyć zakup płytek po 250 zł, czy 850 zł, a powierza się montaż owych ,fachowcowi który cały warsztat ma w reklamówce, na bagażniku ,byle jakiego roweru. Totalny debilizm czy cwaniactwo,ludzi "wysoko wykształconych", a może przerośnięte ego.


Święta prawda Mieciu.

Powinni napisać nie ulepszony a odchudzony



Nie nie....teraz to się tak ładnie i modnie nazywa "modyfikacja produktu" :lol: :lol: :lol:

No tak,o wiele przyjemniej dla ucha brzmi :lol: :lol: :lol:

Seba

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wylogowany
  • Wiceprezes Regionu Podkarpackiego
  • Wiceprezes Regionu Podkarpackiego
  • bo jak nie my to kto
Więcej
2014/03/16 13:01 #11 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Produkty Mapei
cena czyni cuda :angry: :angry:

ma-res.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • W czepku urodzony
Więcej
2014/03/16 14:11 #12 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Produkty Mapei
Wszystkie firmy w Polsce muszą 'modyfikować', przecież trzeba utrzymać sztab nygusów ;) :lol:

Morfeusz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/04/11 19:21 #13 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Produkty Mapei
Dzisiaj miałem okazję popracować na tym śpeku :) Planex
Moim zdaniem to to samo co Ultraplan tylko nie mogę sie doczytać czy można na tym kleić posadzki drewniane

Seba
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Serock Mazowieckie ......... + 48 500414234
Więcej
2014/04/11 20:04 #14 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Produkty Mapei

Sebastian Jaworski napisał: Dzisiaj miałem okazję popracować na tym śpeku :) Planex
Moim zdaniem to to samo co Ultraplan tylko nie mogę sie doczytać czy można na tym kleić posadzki drewniane


a co Ci mówi C12-F3 ????

Johnywalker69

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/04/11 20:10 #15 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Produkty Mapei

janusz_matuszewski napisał:

Sebastian Jaworski napisał: Dzisiaj miałem okazję popracować na tym śpeku :) Planex
Moim zdaniem to to samo co Ultraplan tylko nie mogę sie doczytać czy można na tym kleić posadzki drewniane


a co Ci mówi C12-F3 ????

Ja jeszcze za cienki w te klocki ;)

Seba

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy:

Poczta PW

Nie jesteś zalogowany.

Czas generowania strony: 0.192 s.