Rozmowa Obwodowo czy punktowo nakładać klej na styropian?

Więcej
2018/10/15 20:45 #54618 przez BIK
WITAM Najpierw wejdź na stronę Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego i sprawdź jaki styropian został zakwestionowany , będziesz wiedział jakiego producenta i serię masz omijać , potem musisz wiedzieć jakie będziesz musiał mieć U czyli jakiej grubości styropian chcesz kupić , bo możesz droższy cieńszy lub grubszy tańszy aby zapewnić wymagania ,lepiej już te które będą obowiązywały już niedługo , a potem musisz wiedzieć ile tego chcesz kupić i potrzebujesz , na fundamenty ( przyziemie) będziesz potrzebował xps , a następnie na pewno dowiesz się jak prawidłowo wykonać elewację , a może zdecydujesz się na wełnę mineralną , powoli ogarniesz temat BIK

BIK

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2019/01/15 13:11 - 2019/01/15 13:15 #56007 przez GZPOL
To teraz napiszę Wam koledzy z branży ,że w Anglii styropian kołkują tylko na kołki , bez żadnego kleju. Tam są duże wiatry i wichury i jak na złość wszystko się trzyma wbrew pozorom. Ja robiłem tam elewację obok firmy które docieplały wszystkie budynki należące do miasta . Byłem bardzo zdziwiony ich technologią . Konkurencję miałem bardzo dużą byłem obserwowany przez wszystkich co ja robię. Pewnego dnia podszedł do mnie kierownik angielskiej firmy i myśląc , że ja też robię w ich zespole zaczął mnie opierdzielać dlaczego styropian przyklejam i skąd wziąłem klej itd..... chciałbym żebyście zobaczyli jego minę jak powiedziałem że ja tak robię i będę tak robił , bo ta metoda jest według prawa budowlanego , a on skąd ja znam takie prawo budowlane, no oczywiście z Polski . Jak dowiedział się , że to prywatna posesja to przeprosił uśmiechnął się i poszedł kiwając głową.
I co Wy na to???

GZPOL
Ostatnio zmieniany: 2019/01/15 13:15 przez GZPOL.

• Radosław Saramak
  • Wylogowany
  • Prezes Regionu Południe
  • Prezes Regionu Południe
  • Posadzkarz, Glazurnik Autoryzacja Mapei
Więcej
2019/01/15 13:24 #56009 przez Radosław Saramak
Niech jedzie do Polski się poduczyć :-P

słowa to nie wszystko

Moderatorzy: Rafał Wiczyńskiperonikwielki jacek kołaczSeba Powsinogajanusz3063Radosław Saramak
    Użytkowników on-line: 3 Zalogowanych i 98 Gości Online
    Rafał Wiczyński, Zbyszek Pankowski, janusz3063
    Legenda: Administrator Globalny moderator Moderator Zablokowany Użytkownik Gość
  • Razem wiadomości: 54240
  • Sekcji: 4
  • Nowe tematy - Dziś: 0
  • Odpowiedzi - Dziś: 0
  • Tematów: 791
  • Kategorii: 51
  • Wczoraj: 0
  • Wczoraj: 3
  • Razem użytkowników: 459
  • Ostatnio zarejestrowany: Krzysztof Biernacik

Poczta PW

Nie jesteś zalogowany.