Rozwiązany Podłączenie gniazda ele. jednofazowego.

Więcej
2019/09/30 19:57 - 2019/09/30 19:59 #31 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Podłączenie gniazda ele. jednofazowego.
WITAM W Polsce spotykamy się z produktami małych firm , które niestety produkują to co produkują , dlatego Romek wie co mówi , ale Seba , robi we Francji , stąd wynikają różnice , bo tam i w Niemczech te gniazdka są sprzedawane jako moduły , każdy oddzielnie i kombinacje są dowolne , w gnizada podwójne możemy montować klawisze , złącza usb, internetowe,telefoniczne czy głośnikowe i jakie kto chce i dodatkowo obracać nimi , jak nam pasuje , my spotykamy się z tym, jeśli klient zamówi /kupi jakieś markowe gniazda legranda , mertena czy podobnej firmy , stąd wynikają różnice zdań , ( sam montowałem gniazdo w kuchni wysuwane z blatu i musiałem je składać i rozkładać ze trzy razy zanim było ok ) , a z dziwolongów ,to zainteresujcie się systemem instalacji w Holandii , tam dopiero można dostać pierdolca BIK

BIK
Ostatnia2019/09/30 19:59 edycja: od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2019/10/01 10:52 #32 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Podłączenie gniazda ele. jednofazowego.
Jacku ja wiem o co Romkowi chodzi ;)

Co do dalszej części to najczęściej wybieram Legrand serię mosaic. Tak jak piszesz ,kombinacje są dowolne. Szybko, prosto i przyjemnie. Można pojedyńcze moduły wsadzić tak jak pasuje ale w przypadku gniazd trzeba sobie samemu zmostkować albo kupić już łączone ,podwójne, potrójne albo poczwórne. Do tego puszki od pojedyńczych do poczwórnych

Seba
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy:

Poczta PW

Nie jesteś zalogowany.

Czas generowania strony: 0.318 s.