Temat Rozdrabniacz

  • Z dala
  • Skarbnik SSRW
  • Skarbnik SSRW
  • Kto powiedział że nie dam rady
Więcej
2019/10/23 06:21 #16 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Rozdrabniacz

PIOTR napisał: jeśli pan będzie dbał to ok tylko niech pan uważa na imprezach i gości bo po czyms takim najczesciej zdarzają się wypadki tzn zapchana kanaliza pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego

Ja nie muszę dbać, bo nie mam takiego rozdrabniacza, to nie mój post z pytaniem. Dziękuję i wzajemnie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2019/10/23 10:59 #17 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Rozdrabniacz
WITAM Kanalizacja obowiązkowo powinna mieć odpowietrzenie na każdym z pionów , może być nawet rura 32 lub 50 , ważne aby była inaczej jest tzw beknięcie w toalecie przy spuszczaniu wody oraz może być miejscowe zaciągnięcie wody z jakiegoś syfonu , najczęściej najbliższego z umywalki czy brodzika i wtedy wszędzie jest nieprzyjemny zapach , co do rozdrabniaczy to jest kilka firm ,które mają to w ofercie , SAFA , Grunfos czy Wilo - są też różne warianty , nie montował bym młynka zaraz za Geberitem , bo powinien być do niego dostęp serwisowy w razie awarii , nie jest to częste,jest solidnej budowy a ostrze najczęściej ze stali dentystycznej , ale się zdarza ,jak do WC wpadnie jakaś szmata i zawiesi się wirnik z ostrzem ,najlepiej jest go zamontować za dużymi drzwiczkami rewizyjnymi, należy też zwrócić uwagę na wykonanie samego odpływu na 50 , bo przy dłuższych odcinkach w odpływie jest wysokie ciśnienie , pamiętać należy że pompa potrafi popchnąć na wysokość ok 5 m w górę i 50 m w poziomie , więc nie ma żartów , najlepiej jest mocować ten odcinek na metalowe zaciski i dać do jako cały, a nie składany z kawałków , bo może się rozłączyć układ i będzie kicha BIK

BIK

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy:

Poczta PW

Nie jesteś zalogowany.

Czas generowania strony: 0.173 s.