Temat Proszę o konsultację schematu.

Więcej
2020/11/20 21:59 #1 przez
Witam wszystkich,proszę o poradę i rozpatrzenie schematu
W nowo wybudowanym domu hydraulik zaproponował takie rozwiązanie .Piec eko groszek 20KW
Załączniki:

    Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    Więcej
    2020/11/22 10:45 #2 przez
    Użytkownik odpowiedział w temacie Proszę o konsultację schematu.
    WITAM Trochę ,przekombinowany ten układ , lepiej sprawują się zawory trójdrożne , na układzie podłogówki masz pompę obiegową zamontowana razem na belce z zaworem trójdrożnym , to bardzo upraszcza grzanie i sterowanie , na układzie grzejnikowym podmieszanie jest zbędne , dajesz trójdrożny w obieg kotła ,aby zapewnić na powrocie w pętli min 50 st , a zasilanie grzejników jest bezpośredni z kotła , tylko trochę mnie dziwi że ,wybrałeś wykonawcę a teraz "latasz po wsi " i Go sprawdzasz , albo masz do kogoś zaufanie albo nie , trochę tego nie lubię BIK

    BIK

    Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    Więcej
    2020/11/22 11:26 #3 przez
    Użytkownik odpowiedział w temacie Proszę o konsultację schematu.
    Witaj, dziękuję za podpowiedź, wykonawcy jeszcze nie wybrałem, po prostu był hydraulik jeden zobaczyć robotę, oczywiście z polecenia znajomego, nie chce podważać fachowości ludzi którzy robią to na codzień, ale po przeczytaniu paru artykułów związanych z budową ogrzewania zacząłem się zastanawiać czy ten schemat nie spowoduje zimnego powrotu, jeśli byś mógł to bardzo proszę o poprawienie mojego schematu, pozdrawiam i dziękuję

    Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy:

    Poczta PW

    Nie jesteś zalogowany.

    Czas generowania strony: 0.117 s.