Temat Czy ktos mi powie co to jest i do czego sluzy?

Więcej
2021/01/24 14:16 #1 przez
Witam znalazlem to w garażu po poprzednim wlascicielu. Czy powie mi ktoś co to jest i do czego to służy? Jest mi to nie potrzebne wiec jeśli jest to coś warte to proszę powiedzieć ile moze to kosztować, sprzedałbym to. .
Załączniki:

    Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    Więcej
    2021/01/25 21:22 #2 przez
    Użytkownik odpowiedział w temacie Czy ktos mi powie co to jest i do czego sluzy?
    Kolano do bulbulatora, a tak poważnie kolano wielu zastosowań w kotłowni lub do pompy wody.

    HUFA

    Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    Więcej
    2021/01/26 07:38 #3 przez
    Użytkownik odpowiedział w temacie Czy ktos mi powie co to jest i do czego sluzy?
    To kolano wygląda , że ma zastosowanie do pompy wody . Gdzie może mieć zastosowanie do wielu innych urządzeń typu przesiewarki , do pompy w silosach itd.....

    GZPOL

    Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    • Wylogowany
    • Skarbnik SSRW
    • Skarbnik SSRW
    • Kto powiedział że nie dam rady
    Więcej
    2021/01/26 09:43 #4 przez
    Użytkownik odpowiedział w temacie Czy ktos mi powie co to jest i do czego sluzy?

    proszę powiedzieć ile moze to ile moze to kosztować, sprzedałbym to



    www.wtorstal.pl/cennik

    Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    Więcej
    2021/02/20 16:06 #5 przez
    Użytkownik odpowiedział w temacie Czy ktos mi powie co to jest i do czego sluzy?
    jak dla Ciebie to cena złomu , ale zawsze możesz powiesić w sypialni na ścianie lub salonie , ostateczne możesz płożyć w garażu obok - przydasiów :helo, tak szczerze wywal na złom i kup sobie za to coś dobrego na sobotni wieczór :like: BIK

    BIK
    Za tę wiadomość podziękował(a): ,

    Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy:

    Poczta PW

    Nie jesteś zalogowany.

    Czas generowania strony: 0.477 s.