Temat używany grzejnik

Więcej
2021/05/12 12:04 #1 przez
używany grzejnik was created by
Witam,
strzelił mi stary grzejnik i pozostaje tylko jego wymiana... Okazjonalnie trafiłem na grzejnik używany, który rozstawem i podłączeniem bardzo by mi pasował jednak tu pytanie: grzejnik metalowy użytkowany 5 lat ... czy warto go brać ?? Gdzieś słyszałem ze w grzejnikach metalowych odkłada się rdza itp. Pasowałoby żeby posłużył kolejne 5 lat - później już planuję kompleksową wymianę grzejników i instalacji na nowe.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Online
  • Skarbnik SSRW
  • Skarbnik SSRW
  • Kto powiedział że nie dam rady
Więcej
2021/05/12 13:13 #2 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie używany grzejnik

Kamo1991 post=64596 napisał: Witam,
strzelił mi stary grzejnik i pozostaje tylko jego wymiana... Okazjonalnie trafiłem na grzejnik używany, który rozstawem i podłączeniem bardzo by mi pasował jednak tu pytanie: grzejnik metalowy użytkowany 5 lat ... czy warto go brać ?? Gdzieś słyszałem ze w grzejnikach metalowych odkłada się rdza itp. Pasowałoby żeby posłużył kolejne 5 lat - później już planuję kompleksową wymianę grzejników i instalacji na nowe.

Jakość wyrobów w dużej mierze zależy od producenta. Jeżeli grzejnik który chcesz nabyć jest cały czas eksploatowany to myślę że powinien wytrzymać. Gorzej jak był odłączony od instalacji i stał pusty.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/05/12 13:18 #3 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie używany grzejnik
był eksploatowany praktycznie cały czas i w tym sęk.. :) Purmo 1200x600 c22

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/05/12 21:57 - 2021/05/12 21:58 #4 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie używany grzejnik
WITAM Purmo to dobra firma ,powinien pochodzić jeszcze parę lat , ale przed założeniem dobrze by było go przepłukać , możesz go też pre4płukać Kamiksem czyli odkamienić , jeśli na zewnątrz nie widać ognisk korozji to minimum  z 10 lat powinien pochodzić , obecna cena grzejników to jakiś kosmos , więc ratuj się czym możesz  BIK

BIK
Ostatnia2021/05/12 21:58 edycja: od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy:

Poczta PW

Nie jesteś zalogowany.

Nowe posty

  • Brak postów do publikacji.
Czas generowania strony: 0.056 s.