Temat Odpowiednia głębokość zlewu

Więcej
2021/08/05 18:51 #1 przez
Witam planuję wymienić u siebie blat kuchenny i przy okazji zlewozmywak. Obecny zlew ma głębokość ok 13 cm. Spodobał mi się pewien zlew, lecz jego głębokość to 20 cm i mam obawy co do tego czy nie będzie za głęboki ( chodzi czy syfon wejdzie oraz nie będzie za nisko) oraz słyszałem że rurka wylotowa syfonu ma być na wysokości rurki odpływowej lub wyżej. Dodatkowo jest krótkie połączenie rurka wylotowa syfon.Szafka ma 60 cm szerokości. Wrzucam fotki jak wygląda obecnie podłączenie.
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/08/05 21:25 #2 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Odpowiednia głębokość zlewu
Masz miejsce na wszystko . Odpływ masz przecież na dole po prawej. Syfon też wymień. I gotowe

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/08/05 22:24 #3 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Odpowiednia głębokość zlewu
Kolego a czy coś się stanie jeżeli rurka wylotowa syfonu będzie niżej niż odplywowa. Woda nie będzie się cofać/stać?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wylogowany
  • Skarbnik SSRW
  • Skarbnik SSRW
  • Kto powiedział że nie dam rady
Więcej
2021/08/05 22:50 #4 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Odpowiednia głębokość zlewu

airbrk post=65277 napisał: Kolego a czy coś się stanie jeżeli rurka wylotowa syfonu będzie niżej niż odplywowa. Woda nie będzie się cofać/stać?


Żeby rurka wylotowa syfonu była niżej niż odpływowa kanalizy to zlew musiałby mieć głębokość jakieś 45 do 50 cm

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/08/09 20:50 #5 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Odpowiednia głębokość zlewu
WITAM Bez problemu upchniesz , do kuchni kup tylko syfon " U" rurowy , a nie butelkowy ,w kuchni gorzej się sprawuje , najczęściej w kuchni stosuję syfon z 4 kolanek 40 lub 50 i jest spokój , nic się nie zapycha BIK

BIK

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy:

Poczta PW

Nie jesteś zalogowany.

Czas generowania strony: 0.191 s.