× Ważne - Przeczytaj !
Zapraszamy wszystkich do korzystania ze szkoleń organizowanych przez nasze Stowarzyszenie, naszych partnerów oraz innych firm i organizacji. Kategoria Szkolenia jest dostępna dla wszystkich, także gości z zewnątrz nie będącymi członkami Stowarzyszenia. Goście mogą również zamieszczać informacje o szkoleniach, którymi chcą podzielić się z naszymi członkami.
UWAGA - pierwszeństwo do udziału w szkoleniu publikowanym przez Stowarzyszenie mają jego członkowie.

Rozmowa Szkolenie Sopro i Laminam

• Dekor
  • Wylogowany
  • Klikacz
  • Klikacz
  • www.dekorkielce.eu 733 118 156
Więcej
2016/11/23 12:25 #44004 przez Dekor
Wygrzebałem w sieci szkolenie Akademii Sopro i Laminam , zostały tylko dwa terminy jak ktoś zainteresowany to więcej informacji pod
linkiem: pl.sopro.com/views/serwis/seminaria-i-szkolenia.html

robertszafulski
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Janusz Mołda
  • Wylogowany
  • Klikacz
  • Klikacz
  • Mistrz Glazurnik Autoryzowany wykonawca Mapei
Więcej
2016/11/23 16:54 #44009 przez Janusz Mołda
Szkoda bo żadnej informacji o szkoleniu nie otrzymałem.Zazwyczaj informowano sms-em.Coś z tym szwankuje :(

• Dekor
  • Wylogowany
  • Klikacz
  • Klikacz
  • www.dekorkielce.eu 733 118 156
Więcej
2016/11/23 18:01 - 2016/11/23 18:01 #44011 przez Dekor

Janusz Mołda napisał: Szkoda bo żadnej informacji o szkoleniu nie otrzymałem.Zazwyczaj informowano sms-em.Coś z tym szwankuje :(

Janusz, jest nowy program " Sopro wspiera glazurników " no i, jak byłeś w starym programie to do nowego nie przenoszą automatycznie, trzeba od nowa się rejestrować. Tak wyczytałem na stronie programu, i pewnie dlatego nie dostawałeś smsów. :)

robertszafulski
Ostatnio zmieniany: 2016/11/23 18:01 przez Dekor.

• Mariusz Pilarski
  • Wylogowany
  • Wiceprezes Regionu Południe
  • Wiceprezes Regionu Południe
Więcej
2016/11/23 19:17 #44015 przez Mariusz Pilarski
Szkoda w czoraj było w Krakowie :mur :mur :mur

Więcej
2018/08/29 23:33 #54066 przez BIK
WITAM Dostałem próbkę 5 kg kleju od Sopro do testów . No i trochę mnie to poniosło, bo nachalnie zaczęli domagać się oceny produktu , ostatnio marketingi wielu firm "lecą sobie w gumy " , bo co , za 5 kg kleju mam wydawać opinię , która będą się reklamować i wszędzie ogłaszać , najpierw Atlas płacił za test 200zł , potem zaczął się wykręcać jakimiś duperelami , a skończyło się na worku kleju za 30 zł , i tak zaczyna postępować wiele firm , jęśli chcą testy to proszę bardzo - kontakt do Stowarzyszenia , umowa , kasa i wtedy mogę testować oraz wydawać opinie - bo to jest Stowarzyszenie i tyle jest warta moja wiedza oraz umiejętności , a nie jakieś 5 kg kleju , więc pozwoliłem sobie na odpisanie Firmie maila o takiej treści :

WITAM Dostałem od firmy Sopro 5 kg próbkę kleju - nowego produktu i traktuję to jako informację o wdrożeniu tego produktu na rynek budowlany .
Co do testów tego produktu to zawsze miałem zdanie, że firma Sopro jest jednym z cenionych wytwórców chemii budowlanej , i zawsze z zainteresowaniem biorę udział w szkoleniach i pokazach tej firmy , a tu spotykam się z takim lekceważącym traktowaniem fachowców przez dział marketingu firmy Sopro , bo co mam zrobić z taką próbką kleju , jak to zrobić ? To chyba jakiś żart . Jak można wydać rzetelną ocenę wdrażanego produktu na podstawie takiej ilości . Jeśli Firmie zależy na ocenie produktu , a w konsekwencji na promowaniu produktu na rynku i głoszeniu , że został on przetestowany przez liczne grono fachowców , to takie działanie może przynieść odwrotny skutek od zamierzonego . W przypadku gdy Firmie zależy na rzetelnej ocenie oferowanego produktu to możliwe jest skontaktowanie się z zarządem Stowarzyszenia Specjalistów Robót Wykończeniowych ( SSRW ) , które to Stowarzyszenie skupia w swoich szeregach wielu wykonawców z dużą wiedzą i długoletnią praktyką zawodową . Tak podejście do realizacji testów nowego produktu będzie miało sens i będzie adekwatne do marki Firmy Sopro jaką piastuje na rynku chemii budowlanej .
Treść listu zastała opublikowana na forum Stowarzyszenia .
Pozdrawiam Jacek Blachowski .

BIK
Osoby które podziękowały za tą wiadomość: boko, Wujek Dobra Rada, Janek, Mariusz Pilarski, roman_rybak, boguslaw_plonski, wielki jacek kołacz, marek_surmacz, kristofbt, Radosław Saramak, Morfeusz74, Zenobiusz Wydrzyński, mierbud, Seba Powsinoga, Jacek Murlikowski, Dekor

• Zbyszek Pankowski
  • Wylogowany
  • Weteran
  • Weteran
  • Mistrz glazurnik, Toruń 608 386 506
Więcej
2018/08/30 11:11 #54067 przez Zbyszek Pankowski
Brawo Jacek, tak trzymać

Zwykły użytkownik

Więcej
2018/08/30 20:40 #54074 przez roman_rybak
Brawo Jacku dobrze piszesz, chyba sobie żarty robią na rzetelną opinie niestety musimy poświęcić sporo cennego dla nas czasu.
Moim zdaniem bardzo słusznie postąpiłeś.
Pozdrawiam.

Więcej
2018/08/30 22:03 - 2018/08/30 22:11 #54075 przez BIK
WITAM Przepraszam za literówki ,teraz je dojrzałem ,ale mnie trochę to ruszyło i dziękuje za wsparcie , widzę, że Sopro się zalogowało,może coś się zmieni i coś przemyślą , a to takie proste , traktować się wzajemnie z szacunkiem i być partnerami ,wszak znamy się od dawna i istniejemy na tym samym rynku budowlanym od lat BIK

BIK
Ostatnio zmieniany: 2018/08/30 22:11 przez BIK.

• Jacek Murlikowski
  • Wylogowany
  • Sekretarz SSRW
  • Sekretarz SSRW
  • Mistrz Glazurnik Autoryzowany wykonawca MAPEI
Więcej
2018/08/30 23:45 #54077 przez Jacek Murlikowski
Brawo !!!

Więcej
2018/09/09 20:31 #54183 przez Krakowscy Fachowcy
Popieram Cie Jacku, coraz częściej przedstawiciele dysponują takimi próbkami że wypadało by ich wyśmiać. Był u mnie ostatnio przedstawiciel firmy FRANSPOL i przywiózł próbki gładzi i farby :
Gładź polimerowa 2 kg ( Zapytałem go czy nie ma dwóch bo nawet fleków tym nie zrobię )
Farba akrylowa 1l
Farba lateksowa 1l
Co ja mam tym wymalować? Bez sensu jest produkcja takich próbek bo nic z tego nie zrobisz. A już nie wspomnę o wydawaniu opinii na ich temat.
Osoby które podziękowały za tą wiadomość: BIK

Więcej
2018/09/09 22:17 #54185 przez BIK
WITAM Bo wcale nie chodzi firmom o Twoją czy Naszą opinię , tylko o to , aby potem napisać ,że przetestowało nowy produkt wielu wykonawców i fachowców i wykazać się że coś robią ,bo byli u wielu wykonawców - to takie cwaniactwo marketingowe , inna sprawą jest wynagrodzenie za poświęcony czas na zapoznanie się z produktem , dodatkowo jest jeszcze jeden problem ,jeśli bawimy się w domowe badanie to ok ale jeśli coś robimy na zleceniu i okaże się że jest jakaś wada produktu to czyja będzie odpowiedzialność za wynikłe szkody - tu nie chroni Nas nawet OC bo wg ubezpieczyciela i inwestora produkt jest nasz i bierzemy za niego odpowiedzialność - przerabialiśmy to wielokrotnie zwłaszcza w Atlasie i wiemy z jakim skutkiem BIK

BIK

Więcej
2018/09/10 21:13 #54193 przez Mieczysław
Brawo Jacku popieram

Więcej
2018/09/10 21:19 #54194 przez GZPOL
Jacku dobrze prawisz tak trzymać - brawo TY

GZPOL

Więcej
2018/09/10 23:32 #54200 przez boko
Brawo Jacku, tak trzymać.
Ja też od dawna się zastanawiam nad beztroską naszych kolegów testujących u klientów nowe produkty bez żadnej umowy z producentem chemi budowlanej.

boko

Więcej
2018/09/10 23:35 #54201 przez zlota_kielnia
Jacek, BRAWO TY

Józef K

Moderatorzy: peronikRafał WiczyńskiTomalawielki jacek kołaczSeba Powsinogajanusz3063Radosław Saramak
    Użytkowników on-line: 4 Zalogowanych i 209 Gości Online
    Andrzej Kryszkiewicz, Rafał Wiczyński, janusz3063, wielki jacek kołacz
    Legenda: Administrator Globalny moderator Moderator Zablokowany Użytkownik Gość
  • Razem wiadomości: -73372
  • Sekcji: 4
  • Nowe tematy - Dziś: 0
  • Odpowiedzi - Dziś: 1
  • Tematów: 782
  • Kategorii: 51
  • Wczoraj: 0
  • Wczoraj: 7
  • Razem użytkowników: 392
  • Ostatnio zarejestrowany: LUCITE - FARBY

Poczta PW

Nie jesteś zalogowany.