× Ważne - Przeczytaj !
Zapraszamy wszystkich do korzystania ze szkoleń organizowanych przez nasze Stowarzyszenie, naszych partnerów oraz innych firm i organizacji. Kategoria Szkolenia jest dostępna dla wszystkich, także gości z zewnątrz nie będącymi członkami Stowarzyszenia. Goście mogą również zamieszczać informacje o szkoleniach, którymi chcą podzielić się z naszymi członkami.
UWAGA - pierwszeństwo do udziału w szkoleniu publikowanym przez Stowarzyszenie mają jego członkowie opłacający składkę.
UWAGA - w poście nie tworzymy listy z zapisami. Zapisy są możliwe tylko w kalendarzu wydarzeń. Jeżeli autor postu ze szkoleniem nie utworzył wydarzenia w kalendarzu należy poczekać aż administracja je utworzy.

Temat SZKOLENIE WIN 3 WARSTWOWY -ZINTEGROWANY SYSTEM NA BAZIE FOLII PŁYNNYCH TYTAN

Więcej
2021/02/23 20:41 - 2021/03/01 20:54 #1 przez
WITAM
Mam możliwość zorganizować szkolenie z nowych technologii pianek i folii płynnej do uszczelniania i izolacji okien TYTAN.
Szkolenie jednodniowe ukończone CERTYFIKATEM , które może odbyć się w TOMASZOWIE MAZ. w zależności od ilości chętnych. Termin uzgodnię dopiero jeżeli będzie większa grupa zainteresowanych . Jeżeli jesteście chętni proszę o zapisywanie się na listę w/g kolejności i podaniem nr. tel.

GZPOL
Ostatnia2021/03/01 20:54 edycja: od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/02/24 21:07 #2 przez
Grzesiu czy dobrze rozumiem
"folii płynnej do uszczelniania i izolacji okien TYTAN "????

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/02/25 20:53 #3 przez

Zenobiusz Wydrzyński napisał: Grzesiu czy dobrze rozumiem
"folii płynnej do uszczelniania i izolacji okien TYTAN "????

Tak dobrze rozumiesz , mają jako jedyni na rynku taki produkt i powiem szczerze , że jestem pod wrażeniem.
Na szkoleniach będzie można sobie popróbować jeżeli będą chętni.
Pozdrawiam ZENKU

GZPOL
Za tę wiadomość podziękował(a):

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/02/25 22:44 #4 przez
Produkt zapewne od niedawna na rynku, oczywiście zajebisty... na początku wprowadzenia, a potem jak z większością produktów " ulepszenia " i....

"Gdy słucham, co mówisz, słyszę, kim jesteś."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/03/01 21:00 #5 przez
Proszę niezbędne informacje zamieścić w kalendarzu wydarzeń lub podać w tym temacie wszystkie szczegóły, a administracja utworzy wydarzenie z możliwością zapisów na szkolenie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/03/03 19:52 #6 przez

administracja napisał: Proszę niezbędne informacje zamieścić w kalendarzu wydarzeń lub podać w tym temacie wszystkie szczegóły, a administracja utworzy wydarzenie z możliwością zapisów na szkolenie.

Z całym szacunkiem nie chciałem zaśmiecać w tym wątku ale po prostu nie wiem gdzie jest kalendarz wydarzeń i dlatego pozwoliłem sobie utworzyć nowy wątek o szkoleniu z zapisywaniem się chętnych , bo tak jest łatwiej dla ludzi mniej obeznanych w dziedzinie informatyki . Nie mamy jeszcze nic uzgodnionego bo chcieliśmy zobaczyć ilu będzie chętnych a tu lipaaaaa.

GZPOL

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wylogowany
  • Skarbnik SSRW
  • Skarbnik SSRW
  • Kto powiedział że nie dam rady
Więcej
2021/03/03 20:14 #7 przez

GZPOL napisał:

administracja napisał: Proszę niezbędne informacje zamieścić w kalendarzu wydarzeń lub podać w tym temacie wszystkie szczegóły, a administracja utworzy wydarzenie z możliwością zapisów na szkolenie.

Z całym szacunkiem nie chciałem zaśmiecać w tym wątku ale po prostu nie wiem gdzie jest kalendarz wydarzeń i dlatego pozwoliłem sobie utworzyć nowy wątek o szkoleniu z zapisywaniem się chętnych , bo tak jest łatwiej dla ludzi mniej obeznanych w dziedzinie informatyki . Nie mamy jeszcze nic uzgodnionego bo chcieliśmy zobaczyć ilu będzie chętnych a tu lipaaaaa.


Grzegorz nie lipa tylko RODO

Dotychczasowa lista została ukryta w innym wątku, było tam 10 osób zapisanych myślę że to jest wystarczający powód aby uzgodnić z organizatorem termin szkolenia.

Jak dograsz wszystkie szczegóły to napisz tutaj a ja umieszczę to w kalendarzu, chyba że chcesz sam spróbować to

menu->strefa->dodaj wydarzenie

Albo kliknij to ssrw.pl/strefa/dodaj-do-kalendarza
Za tę wiadomość podziękował(a):

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/03/11 21:31 #8 przez

peronik napisał:

GZPOL napisał:

administracja napisał: Proszę niezbędne informacje zamieścić w kalendarzu wydarzeń lub podać w tym temacie wszystkie szczegóły, a administracja utworzy wydarzenie z możliwością zapisów na szkolenie.

Z całym szacunkiem nie chciałem zaśmiecać w tym wątku ale po prostu nie wiem gdzie jest kalendarz wydarzeń i dlatego pozwoliłem sobie utworzyć nowy wątek o szkoleniu z zapisywaniem się chętnych , bo tak jest łatwiej dla ludzi mniej obeznanych w dziedzinie informatyki . Nie mamy jeszcze nic uzgodnionego bo chcieliśmy zobaczyć ilu będzie chętnych a tu lipaaaaa.


Grzegorz nie lipa tylko RODO

Dotychczasowa lista została ukryta w innym wątku, było tam 10 osób zapisanych myślę że to jest wystarczający powód aby uzgodnić z organizatorem termin szkolenia.

Jak dograsz wszystkie szczegóły to napisz tutaj a ja umieszczę to w kalendarzu, chyba że chcesz sam spróbować to

menu->strefa->dodaj wydarzenie

Albo kliknij to ssrw.pl/strefa/dodaj-do-kalendarza

OK. DZIĘKI
Wstępna data to 26 marzec ale jutro mam dostać potwierdzenie

GZPOL

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wylogowany
  • Skarbnik SSRW
  • Skarbnik SSRW
  • Kto powiedział że nie dam rady
Więcej
2021/03/11 21:55 #9 przez
Super, daj znać to umieszczę wydarzenie w kalendarzu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/03/17 21:17 #10 przez
Szkolenie jednodniowe doszło do skutku które odbędzie się w piątek 26 marca o godzinie 9,00 w HOTELU KRUK w TOMASZOWIE MAZ - SMARDZEWICE gdzie trzeba zapisywać się w kalendarzu wydarzeń . Agendy jeszcze nie otrzymałem jak tylko otrzymam to wrzucę . Ograniczona liczba chętnych do 35 - ciu osób. Więc chętnych zapraszam do zapisywania się. SZKOLENIE W KALENDARZU UTWORZY NASZ WSPANIAŁY KOLEGA PIOTR JURA

GZPOL

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/03/17 22:10 - 2021/03/17 22:12 #11 przez
Szkolenie zostało dodane do kalendarza, zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów.

WINS - system 3 warstwowego uszczelniania okien w ścianach marki TYTAN


Ważne: Aby wziąć udział w szkoleniu należy kliknąć zielony przycisk "Zarezerwuj" w prawym górnym rogu strony z ogłoszeniem i wypełnić formularz lub bezpośrednio kliknąć ten link



Brak możliwości rejestracji większej ilości osób przez jednego uczestnika tzn. każdy rejestruje się samodzielnie.
Ostatnia2021/03/17 22:12 edycja: od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/03/21 21:38 #12 przez
Z powodu pandemii na szkoleniach obowiązywać będą maseczki .

GZPOL

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/03/22 15:54 #13 przez
Chętnych proszę o zapisywanie do środy do godziny 24,00 ponieważ w czwartek rano muszę podać listę kandydatów .

GZPOL

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wylogowany
  • Skarbnik SSRW
  • Skarbnik SSRW
  • Kto powiedział że nie dam rady
Więcej
2021/03/22 16:49 #14 przez
Wrzuciłem szkolenie do newslettera i wysłałem do wszystkich członków, jeżeli chcesz to opublikuję też na Facebooku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/03/22 21:36 #15 przez

peronik napisał: Wrzuciłem szkolenie do newslettera i wysłałem do wszystkich członków, jeżeli chcesz to opublikuję też na Facebooku.[/quote
Dzięki bardzo i jeżeli możesz to opublikuj na f-ce


GZPOL

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy:

Poczta PW

Nie jesteś zalogowany.

Czas generowania strony: 0.074 s.