Życzenia świąteczne
× Ważne - Przeczytaj !
Zapraszamy wszystkich do korzystania ze szkoleń organizowanych przez nasze Stowarzyszenie, naszych partnerów oraz innych firm i organizacji. Kategoria Szkolenia jest dostępna dla wszystkich, także gości z zewnątrz nie będącymi członkami Stowarzyszenia. Goście mogą również zamieszczać informacje o szkoleniach, którymi chcą podzielić się z naszymi członkami.
UWAGA - pierwszeństwo do udziału w szkoleniu publikowanym przez Stowarzyszenie mają jego członkowie opłacający składkę.
UWAGA - w poście nie tworzymy listy z zapisami. Zapisy są możliwe tylko w kalendarzu wydarzeń. Jeżeli autor postu ze szkoleniem nie utworzył wydarzenia w kalendarzu należy poczekać aż administracja je utworzy.

Temat SZKOLENIE WIN 3 WARSTWOWY -ZINTEGROWANY SYSTEM NA BAZIE FOLII PŁYNNYCH TYTAN

  • Wylogowany
  • Skarbnik SSRW
  • Skarbnik SSRW
  • Kto powiedział że nie dam rady
Więcej
2021/03/22 22:05 #16 przez
Grzegorz, zadzwoń jeszcze do organizatora i zapytaj jak on to widzi w związku z wprowadzonymi restrykcjami od soboty? Bo wątpię aby to się udało.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/03/22 22:11 #17 przez

peronik napisał: Grzegorz, zadzwoń jeszcze do organizatora i zapytaj jak on to widzi w związku z wprowadzonymi restrykcjami od soboty? Bo wątpię aby to się udało.

Jeżeli tylko uda mi się z nim skontaktować jutro to dam znać . Dzisiaj napisałem do niego e-meill ponieważ telefonów nie odbiera , bo dzwonią do niego z całej POLSKI i musiałby siedzieć tylko na telefonie - a gdzie szkolenia????
W obostrzeniach nie ma zakazu przemieszczania się , a miejsce w hotelu jest możliwe ponieważ jest to rodzinny biznes i ich ograniczenia nie dotyczą - tak mi mówił właściciel hotelu.
POZDRAWIAM

GZPOL

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/03/24 18:57 #18 przez
Z przykrością ogłaszam , że po otrzymaniu e-mailla od szkoleniowca zmuszony jestem odwołać szkolenie do czasu podjęcia dalszych INFORMACJI przez firmę.
A oto treść od szkoleniowca:
Na dzień dzisiejszy zespół WINS jest wyłączony z szkoleń z powodu zakażenia COVID-19. Sytuacja jest poważna , bo przebieg choroby osób z projektu WINS przebiega ciężko wraz z moją osobą.
Więcej informacji będę dopiero mógł przekazać po wytycznych z centrali firmy z poważaniem J.T. 

GZPOL
Za tę wiadomość podziękował(a):

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wylogowany
  • Skarbnik SSRW
  • Skarbnik SSRW
  • Kto powiedział że nie dam rady
Więcej
2021/03/25 17:45 #19 przez
Tak przy okazji chciałbym poinformować niezalogowanych użytkowników naszego forum, aby zwracali uwagę co wpisują w formularz. Nawet najmniejsza literówka w adresie e-mail powoduje błędy w systemie i generuje dla mnie tyle czynności sprawdzających że zajmuje mi to sporo czasu. Jeżeli jesteście użytkownikami forum to zalogujcie się i dopiero wtedy się zapisujcie, system sam wypełni za Was dane w formularzu a ja będę mógł spokojnie wypić kawę 
 
Za tę wiadomość podziękował(a): ,

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/04/07 21:39 #20 przez
.No i wracamy do tematu Zespół WINS jest już zdrowy i kontynuują swoją pracę dalej . 
Następny termin uzgodniłem na 07-05-2021 godz 9,00 w TOMASZOWIE MAZ. , ale czy to będzie hotel KRUK tego jeszcze nie wiem . Podam w innym czasie . Teraz prośba do PIOTRKA o utworzenie nowej listy lub linku który przekieruje nas do zapisywania . Chętnym zapraszam do zapisywania się.

GZPOL

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wylogowany
  • Skarbnik SSRW
  • Skarbnik SSRW
  • Kto powiedział że nie dam rady
Więcej
2021/04/08 06:51 #21 przez
Za tę wiadomość podziękował(a):

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wylogowany
  • Skarbnik SSRW
  • Skarbnik SSRW
  • Kto powiedział że nie dam rady
Więcej
2021/04/08 18:12 #22 przez

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Mistrz glazurnik, Toruń 608 386 506
Więcej
2021/04/10 17:17 #23 przez
Czy na to szkolenie wpuszczą bez kagańca

Zwykły użytkownik

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/04/10 18:17 - 2021/04/10 20:15 #24 przez

Zbyszek Pankowski post=64279 napisał: Czy na to szkolenie wpuszczą bez kagańca

ZBYSZKU przykro mi ale bez kagańca ani rusz

GZPOL
Ostatnia2021/04/10 20:15 edycja: od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Mistrz glazurnik, Toruń 608 386 506
Więcej
2021/04/12 05:05 #25 przez

GZPOL post=64280 napisał:

Zbyszek Pankowski post=64279 napisał: Czy na to szkolenie wpuszczą bez kagańca

ZBYSZKU przykro mi ale bez kagańca ani rusz

​​​​​Trudno, poczekam aż świat zmądrzeje
 


Zwykły użytkownik
Za tę wiadomość podziękował(a):

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/04/19 20:53 #26 przez
Jeżeli nie ma chętnych i uważacie , że szkolenie jest zbyteczne lub inne powody , aby się nie odbyło to szkolenie -  proszę piszcie 

GZPOL

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/04/21 20:53 #27 przez

GZPOL post=64351 napisał: Jeżeli nie ma chętnych i uważacie , że szkolenie jest zbyteczne lub inne powody , aby się nie odbyło to szkolenie -  proszę piszcie 

Brak czasu 
 

Za tę wiadomość podziękował(a):

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/05/05 19:24 #28 przez
Witam wszystkich zainteresowanych szkoleniem , które odbędzie się 7 maja 2021r o godzinie 9.00 w HOTELU KRUK w TOMASZOWIE MAZ. ul . BORKI 80 SMARDZEWICE 97-213
W razie jakichkolwiek pytań dzwońcie 506 437 855

GZPOL

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/05/08 19:14 #29 przez
WITAM Dzięki Grzesiu za zorganizowanie tego szkolenia , szkolenie bez zbędnych fajerwerków ,a jakże cenne , potrzebne  i zasadne dla Nas. Takich szkoleń Nam potrzeba i należy je organizować  . Dużo konkretnej wiedzy i sporo praktyki . Nie przypuszczałem ile błędów można popełnić przy samym pianowaniu i montażu stolarki , wielu producentów nawet nie wspomina o tym , co , jak i dlaczego oraz zwraca uwagę na te szczegóły, w oparciu o przepisy i praktykę. W tym temacie mamy spore braki wiedzy i praktyki , nawet w grupie Rzeczoznawców oraz zwłaszcza wykonawców - teraz mamy tego świadomość .  Co do samego produktu ,to myślę ,że sam obroni się w zastosowaniu i znajdzie swoje miejsce na rynku , ma w sobie sporo innowacji technicznych i jest przemyślane przez producenta - Selenę . Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI . BIK

Przeanalizowałem sam sposób oraz retorykę  prowadzenia w ogóle szkoleń dla Nas przydatnych , muszą zawierać sporą część praktyczną i być oparte o wiadomości z zakresu fizyki budowli , tego nam brakuje , bo nie wszyscy koledzy z tym się spotkali i zapoznali , a jest to podstawa zrozumienia co , jak i dlaczego , uchroni to nas od popełniania błędów wykonawczych i podnosi znacznie poziom naszej  fachowej wiedzy - takie mam spostrzeżenia , również na podstawie szkoleń prowadzonych przez np Maćka Rokiela , zawierające właśnie elementy fizyki budowli na tarasach i balkonach  - tak myślę . BIK

BIK
Za tę wiadomość podziękował(a): , , , ,

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/05/09 12:58 #30 przez
Dziękuję Grzesiowi za zorganizowanie szkolenia.
Z punktu wykonawcy było bardzo pouczające i pokazało że popełniamy błędy
w fazie początkowej bo już na etapie montażu okien.Jestem pewien że nie tylko.
Szkolenie pokazało że wiedza to podstawa i szkoda że tak mało osób przykłada się do
nauki i nie jeździ na szkolenia.Grześ ma rację że po co organizować szkolenia jak jest takie małe zainteresowanie,tym bardziej ze strony członków stowarzyszenia .
Ale niech będzie szkoda tym co nie byli bo z pewnością popełniają błędy i będą je popełniać w przyszłości a my już będziemy ich unikać,bo wiemy jak to się stosuje i na co zwrócić uwagę.
Jeszcze raz dziękuję Grzesiowi i pozdrawiam Kolegów
Za tę wiadomość podziękował(a):

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy:

Poczta PW

Nie jesteś zalogowany.

Czas generowania strony: 0.091 s.