Życzenia
× Ważne - Przeczytaj !
Zapraszamy wszystkich do korzystania ze szkoleń organizowanych przez nasze Stowarzyszenie, naszych partnerów oraz innych firm i organizacji. Kategoria Szkolenia jest dostępna dla wszystkich, także gości z zewnątrz nie będącymi członkami Stowarzyszenia. Goście mogą również zamieszczać informacje o szkoleniach, którymi chcą podzielić się z naszymi członkami.
UWAGA - pierwszeństwo do udziału w szkoleniu publikowanym przez Stowarzyszenie mają jego członkowie opłacający składkę.
UWAGA - w poście nie tworzymy listy z zapisami. Zapisy są możliwe tylko w kalendarzu wydarzeń. Jeżeli autor postu ze szkoleniem nie utworzył wydarzenia w kalendarzu należy poczekać aż administracja je utworzy.

Temat SZKOLENIE WIN 3 WARSTWOWY -ZINTEGROWANY SYSTEM NA BAZIE FOLII PŁYNNYCH TYTAN

Więcej
2021/05/09 16:25 - 2021/05/09 19:24 #31 przez
Załączniki:
    Ostatnia2021/05/09 19:24 edycja: od.

    Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    Więcej
    2021/05/09 22:48 #32 przez
    Może w Warszawie będzie takie szkolenie. Było by łatwiej.

    boko

    Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    Więcej
    2021/05/11 11:09 #33 przez
    Również dziękuję za zorganizowanie szkolenia, było bardzo cenne w wiedzę teoretyczną i praktyczną. Oraz za nieoczekiwaną walidację u Grzesia na budowie.
    Za tę wiadomość podziękował(a):

    Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    Więcej
    2021/05/11 13:43 #34 przez

    boko post=64544 napisał: Może w Warszawie będzie takie szkolenie. Było by łatwiej.
    Krzyś na Śląsk i jeszcze dalej jeździliśmy i nie było problemu , jak ktoś chce psa uderzyć to i kij znajdzie. Pozdrawiam
     


    GZPOL

    Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    Więcej
    2021/05/11 13:47 #35 przez
    Bardzo cieszę siē , że obecnym na szkoleniu kolegom podobało się . Dzisiaj wieczorkiem może coś wrzucę że szkolenia jak starczy czasu , bo mam kocioł chyba jak wszyscy . Dzięki Wam za przybycie. Pozdrawiam.

    GZPOL

    Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    Więcej
    2021/05/11 21:04 - 2021/05/12 08:45 #36 przez
    Dziękuję bardzo firmie TYTAN za to szkolenie , które doszło do skutku. Na pierwszej linii dziękuję bardzo prowadzącym BEACIE I JARKOWI za bardzo obszerną teorię i praktykę jaką nam przekazali i na pewno już nie popełnimy takich błędów jak popełnialiśmy i jestem pewien na 99,5 % że prawie wszyscy takie błędy popełnialiśmy. Mieszanie piany , niby takie proste i łatwe , a okazuje się , że każdy w nawyku robi to inaczej. Dziękuję również przybyłym kolegom i moim pracownikom , żeby zapełnić braki w uczestnictwie . Powiem szczerze , że szkoda bardzo takich szkoleń puszczać płazem , ale to WASZA decyzja . A teraz kilka zdjęć.....  

     







    GZPOL
    Załączniki:
      Ostatnia2021/05/12 08:45 edycja: od.

      Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

      Więcej
      2021/05/11 21:08 - 2021/05/12 08:48 #37 przez

      Dziękuję bardzo firmie TYTAN za to szkolenie , które doszło do skutku. Na pierwszej linii dziękuję bardzo prowadzącym BEACIE I JARKOWI za bardzo obszerną teorię i praktykę jaką nam przekazali i na pewno już nie popełnimy takich błędów jak popełnialiśmy i jestem pewien na 99,5 % że prawie wszyscy takie błędy popełnialiśmy. Mieszanie piany , niby takie proste i łatwe , a okazuje się , że każdy w nawyku robi to inaczej. Dziękuję również przybyłym kolegom i moim pracownikom , żeby zapełnić braki w uczestnictwie . Powiem szczerze , że szkoda bardzo takich szkoleń puszczać płazem , ale to WASZA decyzja . A teraz kilka zdjęć.....  



      GZPOL
      Załączniki:
        Ostatnia2021/05/12 08:48 edycja: od.

        Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

        • Online
        • Wiceprezes Regionu Łódzkiego
        • Wiceprezes Regionu Łódzkiego
        • Najlepszy Glazurnik w Łodzi, i Skromny ...
        Więcej
        2021/05/11 22:04 #38 przez
        Mogę na facebooka grupy ssrw wrzucić zdjęcia?

        Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

        • Wylogowany
        • Senior Member
        • Senior Member
        • Mistrz Glazurnik Autoryzacja Mapei
        Więcej
        2021/05/12 06:45 #39 przez
        I ja dziękuję Grześ  że  mogłem  uczestniczyć  w szkoleniu . Spora dawka wiedzy  . A mówią że montaż  okna to takie proste., a  jednak znalazł się ktoś taki jak Selena  i   otworzył nam oczy na nasze błedy . Super szkolenie  jeszcze raz dziękuję. 

        Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

        Więcej
        2021/05/12 08:16 #40 przez

        wielki jacek kołacz post=64583 napisał: Mogę na facebooka grupy ssrw wrzucić zdjęcia?
        Nie widzę przeszkód Jacku
         


        GZPOL

        Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

        Moderatorzy:

        Poczta PW

        Nie jesteś zalogowany.

        Czas generowania strony: 1.166 s.