× Ważne - Przeczytaj !
Zapraszamy wszystkich do korzystania ze szkoleń organizowanych przez nasze Stowarzyszenie, naszych partnerów oraz innych firm i organizacji. Kategoria Szkolenia jest dostępna dla wszystkich, także gości z zewnątrz nie będącymi członkami Stowarzyszenia. Goście mogą również zamieszczać informacje o szkoleniach, którymi chcą podzielić się z naszymi członkami.
UWAGA - pierwszeństwo do udziału w szkoleniu publikowanym przez Stowarzyszenie mają jego członkowie opłacający składkę.
UWAGA - w poście nie tworzymy listy z zapisami. Zapisy są możliwe tylko w kalendarzu wydarzeń. Jeżeli autor postu ze szkoleniem nie utworzył wydarzenia w kalendarzu należy poczekać aż administracja je utworzy.

Temat Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS

Więcej
2012/01/19 23:24 #1 przez
Witam Wszystkich.
Jak często pisze Cezary - "Szkolić się trza...", dlatego zapraszam chętnych do Gliwic na 4 dni. Mapei wspólnie z Izbą Rzemieślniczą prowadzi kurs na Mistrza i Czeladnika w zawodzie GLAZURNIK. Dyplomy są uznawane w krajach Unii. Wszystko jest bezpłatne, z wyjątkiem dojazdu. Noclegi w dobrym hotelu, całodzienne wyżywienie i gwarantowane miłe chwile w Gazdówce przy kolacjach. Bezpłatne są przejazdy TAXI na trasie: Zakład-Hotel-Zakład. Koszty egzaminu także pokrywa Mapei. Dla Kolegów z odlegleszych rejonów Polski, dodatkowy nocleg także gratis. Są jeszcze wolne miejsca na szkolenia Mistrzowskie w terminach:
1. 28.02 - 02.03
2. 20.03 - 23.03
3. 17.04 - 20.04
Dodatkowe informacje na PW lub u koleżanek: Iwona: 606 478 368, Marzena: 512 297 647. Pozdrawiam Wszystkich, w szczególności Kolegów z naszych poprzednich szkoleń.
Zbyszek
Za tę wiadomość podziękował(a): , , , ,

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/01/20 00:33 #2 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS
Witam,ja już skorzystałem z uprzejmości Mapei,mogę gorąco zachęcać tych którzy nie mają mistrza lub czeladnika w zawodzie glazurnik.Wszystko stawia Mapei,tylko wsadzić tyłek w samochód i dojechać do Gliwic.Szkolenie w profesjonalnej,multimedialnej sali wykładowej oraz poligon na miejscu.No i uczymy się od samego Zbyszka.

tomala

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/01/20 18:01 #3 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS
Dokumenty do Marzeny już poszły. Jesteśmy z Danielem zapisani na 28.02 więc... SZKOLIĆ SIĘ TRZA:) No to do zobaczenia w Gliwicach:)

Volenti nihil difficile

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/01/20 18:31 #4 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS
Nie pożałujecie chłopaki,szkoda,że razem nie byliśmy,a jednocześnie współczuję....tych nie przespanych nocy :D :D :D :D

tomala

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Mistrz glazurnik, Toruń 608 386 506
Więcej
2012/01/20 20:23 #5 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS

współczuję....tych nie przespanych nocy :D :D :D :D

Na nauce oczywiście
Potwierdzam, szkolenie naprawdę profesjonalne, atmosfera-nie da się opisać

Zwykły użytkownik

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/01/20 22:10 #6 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS
mam czeladnika , przydał by się mistrz możecie podesła mi warunki podejścia do egzaminu tz regulamin :) todotrans@op.pl lub PW

tuptus1100 :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/01/20 22:30 #7 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS
Kontaktuj się z paniami do których Zbyszek dał namiary,tam dostaniesz wyczerpujące info.

tomala

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/01/20 22:51 #8 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS
ok dzięki :)

tuptus1100 :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/01/21 00:02 #9 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS
Tomek, Zbychu, dzieki za ciepłe słowa i wspomnienia. Zrobiliście piękny i ciekawy boks. Szkoda, że nie mamy galerii.
Mariusz, wysłałem Ci informacje bardzie szczegółowe na podany adres. Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/01/21 12:19 #10 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS
Apropo:
Przygotowałem małą galerię ze szkolenia i egzaminu dla zainteresowanych,można popatrzeć.
www.fotosik.pl/u/tomala32/album/1078402
Proponuje włączyć pokaz slajdów.

tomala

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
2012/01/21 13:38 #11 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS
Jeśli ktoś jest zapisany na marzec i jest z moich okolic to proszę dać znać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/01/21 14:22 #12 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS
Maciek dawaj 28go lutego. Będzie raźniej :D Postresujemy się razem :twisted:

Volenti nihil difficile

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
2012/01/21 14:36 #13 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS
Niestety Marcin ale do końca lutego mam odbiór a od 20 do 24 będę niańczył dzieci. Miesiąc krótki zajęć sporo. Szkoda

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/01/21 14:57 #14 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS
No trudno... W sumie mogliśmy się zgadać wcześniej.

Volenti nihil difficile

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/01/22 00:13 #15 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS
ja tam nie dygam szkolić się trza i już a poza tym to zawsze jakieś inne klimaty :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy:

Poczta PW

Nie jesteś zalogowany.

Czas generowania strony: 0.116 s.