Temat Możesz przedstawić się i przywitać w tym temacie

Więcej
2017/04/17 09:47 #16 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Możesz przedstawić się i przywitać w tym temacie

boko napisał: A kto to jest Zygur? Znowu nic nie ma w profilu.

Przecież Ci się przedstawił parę postów wyżej (do tego jest utworzony ten temat - chyba).:haha

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wylogowany
  • Wiceprezes Regionu Łódzkiego
  • Wiceprezes Regionu Łódzkiego
  • Najlepszy Glazurnik w Łodzi, i Skromny ...
Więcej
2017/04/17 13:31 #17 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Możesz przedstawić się i przywitać w tym temacie
Witam nowych i proszę o uzupełnienie swoich danych w profilach ,
jesteśmy fachowcami więc nie mamy się czego wstydzić i będzie wiadomo z kim piszemy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wylogowany
  • Sekretarz SSRW
  • Sekretarz SSRW
  • Mistrz Glazurnik Autoryzowany wykonawca MAPEI
Więcej
2017/04/17 21:29 #18 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Możesz przedstawić się i przywitać w tym temacie

boko napisał: A kto to jest Zygur? Znowu nic nie ma w profilu.

No właśnie kto to jest i jeszcze wielu innych nowych , czy oni mają coś do ukrycia?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Czeladnik Glazurnik Autoryzowany Mapei/Atlas
Więcej
2017/08/01 20:45 #19 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Możesz przedstawić się i przywitać w tym temacie
Witam Wszystkich.
Glazurnictwo to moje "hobby" które pozwala się realizować zawodowo.
Przystępuje do Stowarzyszenia z nadzieją że poznam tutaj wielu fajnych ludzi oraz będę nadal doskonalił się w zawodzie .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wylogowany
  • Sekretarz SSRW
  • Sekretarz SSRW
  • Mistrz Glazurnik Autoryzowany wykonawca MAPEI
Więcej
2017/08/02 18:01 #20 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Możesz przedstawić się i przywitać w tym temacie

Johny300 napisał: Witam Wszystkich.
Glazurnictwo to moje "hobby" które pozwala się realizować zawodowo.
Przystępuje do Stowarzyszenia z nadzieją że poznam tutaj wielu fajnych ludzi oraz będę nadal doskonalił się w zawodzie .

Cześć super że wstąpiłeś w nasze szeregi no i oczywiście że miałeś ochotę się z nami przywitać. :)
Za tę wiadomość podziękował(a):

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Z dala
  • Skarbnik SSRW
  • Skarbnik SSRW
  • Kto powiedział że nie dam rady
Więcej
2017/08/02 19:30 #21 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Możesz przedstawić się i przywitać w tym temacie
Witaj
Za tę wiadomość podziękował(a):

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wylogowany
  • Wiceprezes Regionu Łódzkiego
  • Wiceprezes Regionu Łódzkiego
  • Najlepszy Glazurnik w Łodzi, i Skromny ...
Więcej
2017/08/02 21:04 #22 przez
Za tę wiadomość podziękował(a):

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/08/02 22:13 #23 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Możesz przedstawić się i przywitać w tym temacie
Cześć kolego :helo
I nadawaj na tym kanale
Za tę wiadomość podziękował(a):

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/08/02 22:57 #24 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Możesz przedstawić się i przywitać w tym temacie
Witaj i baw się tak samo jak my.
Za tę wiadomość podziękował(a):

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Mistrz Glazurnik Autoryzowany wykonawca Mapei
Więcej
2017/08/03 20:43 #25 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Możesz przedstawić się i przywitać w tym temacie
Witaj w klubie nawiedzonych klikaczy i wykładowców ;) :)
Za tę wiadomość podziękował(a):

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2018/02/26 23:07 #26 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Możesz przedstawić się i przywitać w tym temacie
Witam wszystkich ,zajmuję się zawodowo wykańczaniem wnętrz a jedna z wykonywanych prac jest glazurnictwo.Jestem z małego miasta i nie mam tu żadnych wielkich wyzwań:mur .Chętnie poznam fachowców z forum.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Z dala
  • Skarbnik SSRW
  • Skarbnik SSRW
  • Kto powiedział że nie dam rady
Więcej
2018/02/26 23:25 #27 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Możesz przedstawić się i przywitać w tym temacie

Arkadiusz napisał: Witam wszystkich ,zajmuję się zawodowo wykańczaniem wnętrz a jedna z wykonywanych prac jest glazurnictwo.Jestem z małego miasta i nie mam tu żadnych wielkich wyzwań:mur .Chętnie poznam fachowców z forum.


Cześć, mnie już znasz mieliśmy okazję wymienić korespondencje i rozmawiać telefonicznie.

Oczywiście witam też pozostałych :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2018/02/27 00:08 #28 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Możesz przedstawić się i przywitać w tym temacie

Arkadiusz napisał: Witam wszystkich ,zajmuję się zawodowo wykańczaniem wnętrz a jedna z wykonywanych prac jest glazurnictwo.Jestem z małego miasta i nie mam tu żadnych wielkich wyzwań:mur .Chętnie poznam fachowców z forum.

Witamy :)
Ale może wstaw w swoim profilu nazwę tego małego miasta :) Telefon też się czasami przydaje.

boko

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • +48 793 00 58 58, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Więcej
2018/04/08 10:27 #29 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Możesz przedstawić się i przywitać w tym temacie
Witam wszystkich jako nowy członek. Pracuję z hydroizolacjami jako wykonaca od bardzo, bardzo dawna. Dobrze ponad 30 lat aby nie być tak starym. Aktualnie podjąłem się reprezentowania w Polsce firmy produkującej hydroizolacje. Jestem ich agentem. Jest to cały system składający się z elastycznej membrany, narożników, osłon do rur, odpływów z membraną, kleju,... . Dlatego się zdecydowałem bo jest bardzo dobrej jakości w dobrych cenach. W mojej opini i oczywiście inni mogą mieć inne zdanie jest to w tej chwili najlepsza hydroizolacja do wszytskich tarasów i wilgotnych pomieszczeń. Dlaczego ? dlatego , że jest z innego surowca niż podobne.

Chciałbym na początku zaoferować moje doświadczenie i chętnie odpowiem na wszystkie pytania odnośnie hydroizolacji. Jest dużo problemów właśnie z tymi produktami i ich instalacją. Myślę, że widziałem wiele rożnych problemów, dobrych rozwiązań i złego wykonawstwa.

To co wiem przekażę !

Pozdrawiam, Andrzej Emich

Anders Emich
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2018/04/21 12:16 #30 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Możesz przedstawić się i przywitać w tym temacie
Witam wszystkich. Mój nick mówi chyba wszystko, choć nie do końca jestem przekonany że dobrze trafiłem...
Od niemal 30 lat realizuję strzechy - takie pradawne pokrycia dachowe :-) Specjalizuję się w całym zakresie prac stycznych ze strzechą - zabezpieczenia przeciwpożarowe (w tym kominy, impregnacje powierzchni i izolacje konstrukcji), ocieplenia połaci dachu w przestrzeni pomiędzy i pod krokwiami, odwodnienia, konstrukcje drewniane itd. Realizuję też opinie techniczne obiektów krytych strzechą w zakresie pokrycia, zabezpieczeń i wszystkich elementów współzależnych od strzechy.

Chętnie podzielę się swoim doświadczeniem, ale też może poszerzę swoją wiedzę...
Kilka moich prac poniżej:
















Strzecha i wszystko co się z nią wiąże!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy:

Poczta PW

Nie jesteś zalogowany.

Czas generowania strony: 0.711 s.