Możesz przedstawić się i przywitać w tym temacie

  • wielki jacek kołacz
  • Z dala
  • Wiceprezes Regionu Łódzkiego
  • Wiceprezes Regionu Łódzkiego
  • Najlepszy Glazurnik w Łodzi, i Skromny ...
Więcej
2020/10/02 16:40 #91 przez wielki jacek kołacz
Replied by wielki jacek kołacz on topic Możesz przedstawić się i przywitać w tym temacie

Mario-lodz napisał: Witam szanownych forumowiczów i moderatorów forum.
Liczę na możliwość zaczerpniecia odrobiny informacji od fachowców.

Mario


czy to?

www.facebook.com/mariobudowlaniec/

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
2020/10/03 20:31 #92 przez boko

wielki jacek kołacz napisał:

Mario-lodz napisał: Witam szanownych forumowiczów i moderatorów forum.
Liczę na możliwość zaczerpniecia odrobiny informacji od fachowców.

Mario


czy to?

www.facebook.com/mariobudowlaniec/

Jacek, a nie uczyli Cię, że z obcymi się nie rozmawia? Przywitał się - fajnie ale poza tym nie udostępnił o sobie nic. Nawet skąd jest.

boko

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
2020/10/08 16:13 #93 przez gftGrafit
Witam wszystkich.

Jestem Tomasz i prowadzę firmę www.Dom-Fix.pl
Zajmujemy sie systemami suchej zabudowy w technologii Rigips.

W razie potrzeby służę pomocą

Działamy aktywnie na fb, insta i yt, a w realu ogarniamy Katowice i okolice.
The following user(s) said Thank You: BIK

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
2020/10/09 23:07 #94 przez boko

gftGrafit napisał: Witam wszystkich.

Jestem Tomasz i prowadzę firmę www.Dom-Fix.pl
Zajmujemy sie systemami suchej zabudowy w technologii Rigips.

W razie potrzeby służę pomocą

Działamy aktywnie na fb, insta i yt, a w realu ogarniamy Katowice i okolice.

Jak deklarujesz pomoc to może byś telefon na profilu zamieścił.

boko

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
2020/10/09 23:35 #95 przez gftGrafit
Proszę bardzo.
Uzupełniłem o kilka pól więcej więc jak coś to łatwo mnie znaleźć.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
2020/10/10 22:34 #96 przez boko

gftGrafit napisał: Proszę bardzo.
Uzupełniłem o kilka pól więcej więc jak coś to łatwo mnie znaleźć.

:) :like:

boko

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
2020/11/06 22:04 #97 przez Stubek
Witam, mam na imię Rafał, sam wybudowłem dwa domy, obecnie wykonuje wykończenia, w tym hydraulikę. Z uwagi na to, ze wielokrotnie spotykałem się z niekompetencją, zakasalem rękawy i rozpoczelem zabawę z hydrauliką ktorej sie nie boję, wiele fajnych robotek zrobiłem, ale jak życie pokazało, trzeba się cały czas kształcić i pytać mądrzejszych patrz doświadczonych. Ciesze się że jestem z Wami.
The following user(s) said Thank You: TOMBUD

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

  • Janusz Mołda
  • Wylogowany
  • Złoty forowicz
  • Złoty forowicz
  • Mistrz Glazurnik Autoryzowany wykonawca Mapei
Więcej
2020/11/07 10:41 #98 przez Janusz Mołda
Replied by Janusz Mołda on topic Możesz przedstawić się i przywitać w tym temacie

Stubek napisał: Witam, mam na imię Rafał, sam wybudowłem dwa domy, obecnie wykonuje wykończenia, w tym hydraulikę. Z uwagi na to, ze wielokrotnie spotykałem się z niekompetencją, zakasalem rękawy i rozpoczelem zabawę z hydrauliką ktorej sie nie boję, wiele fajnych robotek zrobiłem, ale jak życie pokazało, trzeba się cały czas kształcić i pytać mądrzejszych patrz doświadczonych. Ciesze się że jestem z Wami.


Witaj w klubie pozytywnie nakręconych rzemieślników B) :helo :beer
The following user(s) said Thank You: TOMBUD

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
2020/11/07 15:01 #99 przez Stubek
Bardzo mi miło;)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

  • peronik
  • Wylogowany
  • Skarbnik SSRW
  • Skarbnik SSRW
  • Kto powiedział że nie dam rady
Więcej
2020/11/07 15:29 #100 przez peronik

Stubek napisał: Witam, mam na imię Rafał, sam wybudowłem dwa domy, obecnie wykonuje wykończenia, w tym hydraulikę. Z uwagi na to, ze wielokrotnie spotykałem się z niekompetencją, zakasalem rękawy i rozpoczelem zabawę z hydrauliką ktorej sie nie boję, wiele fajnych robotek zrobiłem, ale jak życie pokazało, trzeba się cały czas kształcić i pytać mądrzejszych patrz doświadczonych. Ciesze się że jestem z Wami.

Witaj :like:

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
2020/11/20 21:46 #101 przez adin6
Witam i pozdrawiam wszystkich.Adam z Kwidzyna
The following user(s) said Thank You: Bogusław Sikorski

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
2020/12/20 14:13 #102 przez szmelcmax
Mam nadzieję, że uda nam si
ę wspomagać wzajemnie w różnych kwestiach technicznych. Z mojej strony niestety tylko z pozycji amatora. Ale czasem i takie doświadczenia się przydają.
Stanisław

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
2020/12/22 08:19 #103 przez jagger
witam
WSZYSTKICH
Mateusz z Grązowa

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

  • Mariusz Pilarski
  • Wylogowany
  • Wiceprezes Regionu Południe
  • Wiceprezes Regionu Południe
Więcej
2020/12/22 11:51 #104 przez Mariusz Pilarski
Replied by Mariusz Pilarski on topic Możesz przedstawić się i przywitać w tym temacie
Witam nowo przybyłych :helo

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

  • peronik
  • Wylogowany
  • Skarbnik SSRW
  • Skarbnik SSRW
  • Kto powiedział że nie dam rady
Więcej
2020/12/22 16:56 #105 przez peronik

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Moderatorzy: janusz3063peronikRafał WiczyńskiSeba Powsinogawielki jacek kołaczRadosław
Zasilane przez Forum Kunena