Możesz przedstawić się i przywitać w tym temacie
- wielki jacek kołacz
- Z dala
- Wiceprezes Regionu Łódzkiego
-
- Najlepszy Glazurnik w Łodzi, i Skromny ...
Mario-lodz napisał: Witam szanownych forumowiczów i moderatorów forum.
Liczę na możliwość zaczerpniecia odrobiny informacji od fachowców.
Mario
czy to?
www.facebook.com/mariobudowlaniec/
Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.
- boko
- Wylogowany
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
-
- Posty: 2282
- Otrzymane podziękowania: 190
Jacek, a nie uczyli Cię, że z obcymi się nie rozmawia? Przywitał się - fajnie ale poza tym nie udostępnił o sobie nic. Nawet skąd jest.wielki jacek kołacz napisał:
Mario-lodz napisał: Witam szanownych forumowiczów i moderatorów forum.
Liczę na możliwość zaczerpniecia odrobiny informacji od fachowców.
Mario
czy to?
www.facebook.com/mariobudowlaniec/
boko
Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.
- gftGrafit
- Wylogowany
- Świeżak
-
Jestem Tomasz i prowadzę firmę www.Dom-Fix.pl
Zajmujemy sie systemami suchej zabudowy w technologii Rigips.
W razie potrzeby służę pomocą
Działamy aktywnie na fb, insta i yt, a w realu ogarniamy Katowice i okolice.
Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.
- boko
- Wylogowany
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
-
- Posty: 2282
- Otrzymane podziękowania: 190
Jak deklarujesz pomoc to może byś telefon na profilu zamieścił.gftGrafit napisał: Witam wszystkich.
Jestem Tomasz i prowadzę firmę www.Dom-Fix.pl
Zajmujemy sie systemami suchej zabudowy w technologii Rigips.
W razie potrzeby służę pomocą
Działamy aktywnie na fb, insta i yt, a w realu ogarniamy Katowice i okolice.
boko
Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.
- gftGrafit
- Wylogowany
- Świeżak
-
Uzupełniłem o kilka pól więcej więc jak coś to łatwo mnie znaleźć.
Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.
- boko
- Wylogowany
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
-
- Posty: 2282
- Otrzymane podziękowania: 190
gftGrafit napisał: Proszę bardzo.
Uzupełniłem o kilka pól więcej więc jak coś to łatwo mnie znaleźć.
boko
Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.
- Stubek
- Wylogowany
- Świeżak
-
- Posty: 10
- Otrzymane podziękowania: 2
Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.
- Janusz Mołda
- Wylogowany
- Złoty forowicz
-
- Mistrz Glazurnik Autoryzowany wykonawca Mapei
Stubek napisał: Witam, mam na imię Rafał, sam wybudowłem dwa domy, obecnie wykonuje wykończenia, w tym hydraulikę. Z uwagi na to, ze wielokrotnie spotykałem się z niekompetencją, zakasalem rękawy i rozpoczelem zabawę z hydrauliką ktorej sie nie boję, wiele fajnych robotek zrobiłem, ale jak życie pokazało, trzeba się cały czas kształcić i pytać mądrzejszych patrz doświadczonych. Ciesze się że jestem z Wami.
Witaj w klubie pozytywnie nakręconych rzemieślników
Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.
- Stubek
- Wylogowany
- Świeżak
-
- Posty: 10
- Otrzymane podziękowania: 2
Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.
- peronik
- Wylogowany
- Skarbnik SSRW
-
- Kto powiedział że nie dam rady
Witaj :like:Stubek napisał: Witam, mam na imię Rafał, sam wybudowłem dwa domy, obecnie wykonuje wykończenia, w tym hydraulikę. Z uwagi na to, ze wielokrotnie spotykałem się z niekompetencją, zakasalem rękawy i rozpoczelem zabawę z hydrauliką ktorej sie nie boję, wiele fajnych robotek zrobiłem, ale jak życie pokazało, trzeba się cały czas kształcić i pytać mądrzejszych patrz doświadczonych. Ciesze się że jestem z Wami.
Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.
- adin6
- Wylogowany
- Świeżak
-
- Posty: 3
- Otrzymane podziękowania: 1
Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.
- szmelcmax
- Wylogowany
- Świeżak
-
- Posty: 9
- Otrzymane podziękowania: 0
ę wspomagać wzajemnie w różnych kwestiach technicznych. Z mojej strony niestety tylko z pozycji amatora. Ale czasem i takie doświadczenia się przydają.
Stanisław
Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.
- jagger
- Wylogowany
- Świeżak
-
- Posty: 5
- Otrzymane podziękowania: 0
WSZYSTKICH
Mateusz z Grązowa
Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.
- Mariusz Pilarski
- Wylogowany
- Wiceprezes Regionu Południe
-
Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.
- peronik
- Wylogowany
- Skarbnik SSRW
-
- Kto powiedział że nie dam rady
Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.
