Temat Uwaga - Zdobądź narzędzia za aktywną wizytówkę

Więcej
2016/08/26 06:41 - 2016/08/26 06:59 #16 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Uwaga - Zdobądź narzędzia za aktywną wizytówkę
Czemu nie ma mnie na liście?

edit : chyba się nie obudziłem :mur przecież jestem :oops:
Ostatnia2016/08/26 06:59 edycja: od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/08/26 19:38 - 2016/08/26 19:39 #17 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Uwaga - Zdobądź narzędzia za aktywną wizytówkę
WITAM A moją właśnie wczoraj dodałem :haha przed północą BIK

BIK
Ostatnia2016/08/26 19:39 edycja: od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/08/29 20:52 #18 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Uwaga - Zdobądź narzędzia za aktywną wizytówkę
Wyniki loterii fantowej "Bonusy za wizytówki"

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Zwycięzcom gratulujemy
Za tę wiadomość podziękował(a):

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Mistrz Glazurnik Autoryzowany Termoizoler
Więcej
2016/08/29 22:53 #19 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Uwaga - Zdobądź narzędzia za aktywną wizytówkę
Jestem naprawdę mile zaskoczony, bardzo dziękuję i gratuluję wszystkim wygranym .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/08/30 07:59 #20 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Uwaga - Zdobądź narzędzia za aktywną wizytówkę
Ja także jestem mile ale to bardzo mile zaskoczony że zostałem wylosowany z pśród tyłu osób dziękuję bardzo i gratuluję wszystkim wygranym. =D>

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/08/30 20:19 #21 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Uwaga - Zdobądź narzędzia za aktywną wizytówkę
Dzięki , Dzięki , muszę przyznać że 1 raz coś wygrałem . Nigdy nie miałem szczęścia aby cokolwiek wygrać a tu proszę po 43 latach się udało . A nie raz miałem 3 w totolotku cha cha . :woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wylogowany
  • Wiceprezes Regionu Podkarpackiego
  • Wiceprezes Regionu Podkarpackiego
  • bo jak nie my to kto
Więcej
2016/09/01 20:17 #22 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Uwaga - Zdobądź narzędzia za aktywną wizytówkę
brawo dla zwyciescow :helo

ma-res.pl
Za tę wiadomość podziękował(a):

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/09/05 18:34 #23 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Uwaga - Zdobądź narzędzia za aktywną wizytówkę
Dzięki.
Gratuluję wszystkim którzy brali udział, bo stworzyli sobie wizytówki które są reklamą dla potencjalnych klientów.
Za tę wiadomość podziękował(a):

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/09/10 23:35 #24 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Uwaga - Zdobądź narzędzia za aktywną wizytówkę
Witam!
Gratulacje dla wygranych.
Pozdrawiam.
Za tę wiadomość podziękował(a):

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/09/11 09:23 #25 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Uwaga - Zdobądź narzędzia za aktywną wizytówkę

Peronik napisał:

janusz3063 napisał: 60 pln

W takim razie jutro sprawę wyjaśniam z dotychczasowym skarbnikiem. Poproszę o szczegółowe prześledzenie historii rachunku. Jeżeli faktycznie Twoja składka jest całoroczna i w sumie wynosi 60 zł tak jak piszesz to nie masz o co się martwić, bo zostaniesz zakwalifikowany do loterii. A w ramach rekompensaty za to, że wizytówka nie jest aktywna przez pewien czas (mimo że faktycznie miałeś opłaconą składkę) otrzymasz oficjalne przeprosiny od samego administratora serwisu, oraz promowanie Twojej wizytówki poprzez jej wyróżnienie przez okres 1 miesiąca.

Wizytówka użytkownika janusz3063 będzie wyświetlana jako pierwsza na liście wszystkich wizytówek przez okres 1 miesiąca począwszy od dzisiaj do dnia 11 października włącznie. Administracja nie będzie wnikać w szczegóły w jakich terminach użytkownik wpłacał kolejne części składki rocznej (w sumie 60 zł) i czy pokrywają się one z datami kiedy wizytówka użytkownika nie była aktywna. Administracja przeprasza użytkownika janusz3063 za zaistniałą sytuację. Aby w przyszłości uniknąć podobnych nieporozumień proszę składkę opłacać w całości (opłacanie składki członkowskiej z podziałem na miesiące jest dla nowo wstępujących do Stowarzyszenia) za dany rok.
Za tę wiadomość podziękował(a):

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy:

Poczta PW

Nie jesteś zalogowany.

Czas generowania strony: 0.191 s.