Temat Co sądzicie o programch lojalnościowych?

  • Gość
  • Gość
2018/05/17 11:22 #1 przez
Witajcie,
chciałabym Was poprosić, jeśli oczywiście znajdziecie chwilkę czasu;) o krótką wypowiedz na temat programów lojalnościowych, czy bierzecie w nich udział, który Wam się najbardziej podoba, co Was denerwuje, jaki według Was powinien być taki program dla wykonawców. Jeśli macie jakieś inne doświadczenia, uwagi chętnie wysłucham:) będę wdzięczna za kilka słów opinii - bardzo mi się przydadzą ponieważ jestem na etapie tworzeniu nowego programu dla Was.

Na najciekawsze wypowiedzi czekają oczywiście podaruneczki!!!!;) :P
pozdrawiam Adrianna-RIGIPS

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wylogowany
  • Wiceprezes Regionu Łódzkiego
  • Wiceprezes Regionu Łódzkiego
  • Najlepszy Glazurnik w Łodzi, i Skromny ...
Więcej
2018/05/17 11:44 #2 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Co sądzicie o programch lojalnościowych?
widzę to tak:

Niech pani wzoruję się na programie autoryzowanych wykonawców Atlas i ich program fachowiec
Za tę wiadomość podziękował(a):

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wylogowany
  • Wiceprezes Regionu Podkarpackiego
  • Wiceprezes Regionu Podkarpackiego
  • bo jak nie my to kto
Więcej
2018/05/20 09:45 #3 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Co sądzicie o programch lojalnościowych?

wielki jacek kołacz napisał: widzę to tak:

Niech pani wzoruję się na programie autoryzowanych wykonawców Atlas i ich program fachowiec


ale zadziobales
podaruneczek jacku juz do ciebie leci hahahah
skoro sa programy to trzeba z tego korzystac jedni maja bardziej lub mniej ciekawe ale czasami warto ten punkcik wyciac
pozdro

ma-res.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wylogowany
  • Wiceprezes Regionu Łódzkiego
  • Wiceprezes Regionu Łódzkiego
  • Najlepszy Glazurnik w Łodzi, i Skromny ...
Więcej
2018/05/20 11:21 #4 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Co sądzicie o programch lojalnościowych?
zacząłem pisać punkty które są potrzebne do dobrego programu partnerskiego i było to samo co w Atlasa program fachowiec,
więc po co mam się rozpisywać

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wylogowany
  • Skarbnik SSRW
  • Skarbnik SSRW
  • Kto powiedział że nie dam rady
Więcej
2018/05/20 14:30 #5 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Co sądzicie o programch lojalnościowych?

wielki jacek kołacz napisał: widzę to tak:

Niech pani wzoruję się na programie autoryzowanych wykonawców Atlas i ich program fachowiec

Tu akurat Jacku nie zgodzę się z Tobą. Wiem że programy lojalnościowe mają podnosić sprzedaż produktów danej firmy, ale powiązanie certyfikacji z koniecznością uzbierania konkretnej ilości punktów tejże firmy jest dla mnie głupotą. Jak ktoś chciałby zrobić kilka takich certyfikacji w różnych firmach to już ma "kłody pod nogi" właśnie z tego powodu.
Wszystkie programy mają podobne zasady, jedne gorsze inne lepsze i raczej trudno coś podpowiedzieć. Sam osobiście korzystam z 2 programów Mapei i Atlas. W Atlasie podoba mi się to że można zamienić punkty na gotówkę i nie jesteśmy skazani na zakres nagród z kolei pozyskiwanie punktów z twardych opakowań to istna paranoja bo trzeba wycinać kawał plastiku. A w programie Mapei oprócz ograniczonego wyboru nagród co dobrego lub złego nie wiem po prostu działa.
Za tę wiadomość podziękował(a): , , , ,

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2018/05/20 21:55 #6 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Co sądzicie o programch lojalnościowych?
Programy pewnie ze sa wazne przyciagaja potecjalnych maniakow danych firm ja np korzystam oczywiscie z atlasa, kabe jak i fluggera. i najlepszy ewodentnie jest atlasa z powodu prostoty. Niestety pkt na produktach nie zawsze wysylaja osoby zakupujace dany produkt sam znalazlem moje 2palety gladzi Atlasa bez pkt bo ktos na budowie je oporzadzil:-) Uwazam ze fajna rzecza byly by rabaty na towar jak i ubrania, bo jako malarz i monter suchej zabudowy zawsze dobrze miec np t-shirt rigipsa ida do klienta i przedstawiajac mu np system waszej firmy. Zauwazylem rowniez ze ludzie patrza na gadzety typu dobry notes, kalendarz przy obmiarach i rozmowach wstepnych.
Jak juz jestem przy temacie chcialbym sie dowiedziec jak mozna dostac katalogi(ksiazki rigipsa?) przypadkiem przy realizacji w Skanskiej dostalem fajny katalog systemu sufitow podwieszanych ale z 2008r :( jest jakas szansa na sucha zabudowe?
Za tę wiadomość podziękował(a): ,

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2018/05/20 22:25 - 2018/05/20 22:36 #7 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Co sądzicie o programch lojalnościowych?
WITAM A toś Wielki pojechał :mur ,

dla mnie to taki program to przeżytek ,jest bo jest i tyle ,

program partnerski to sama nazwa już coś mówi i powinno to obowiązywać strony - PARTNERSTWO , powinien obejmować szkolenie produktowe , wykonawca powinien być pierwszy poinformowany o nowościach produktowych i o zakresie ich stosowania , powinien mieć stały i szybki kontakt z przedstawicielem technicznym i handlowym ,wiedzieć, gdzie może nabyć produkty , a co najważniejsze to , że podając w hurtowni swój numer ( nadany symbol) być szybko obsłużonym i szybko mieć dostawę całego zakresu produktów ( a nie tylko wybranych czy przypadkowych ), uczestnik programu partnerskiego mając nadany numer jest przecież rozpoznawalny dla firmy i hurtowni (znane są dane adresowe , nip , pesel i pozostałe ) nie powinien być traktowany jako zwykły przypadkowy klient , powinien mieć możliwość zamówienia partii produktów bezpośrednio u producenta i dostarczeniu na plac budowy ( np na palecie ), w razie reklamacji nie powinien być gdzieś odsyłany tylko konkretnie załatwiony ,
a fakt zbierania i wysyłania punktów czy innych znaczków z produktów jest rzeczą wtórną , bo partnerskie traktowanie wykonawców zaowocuje zakupem i stosowaniem produktów firmy , jeśli chodzi o same gadżety to też jest rzecz wtórna ,ale wykonawca nie powinien się o nie prosić czy wymuszać na firmie , to jest przecież czysta reklama firmy i to jej powinno na tym zależeć ,aby ją reklamować , jeśli chodzi o RYGIPS to o gadżety akurat jako Stowarzyszenie nie musieliśmy się prosić ,bo dostawaliśmy je bez problemów , a spodnie to akurat są chyba wizualnie i jakościowo jedne z lepszych ( robią wrażenie) , jeśli firma poważnie traktuje wykonawców ,to program partnerski będzie konkretny i będzie przynosił efekty obu stronom , dlaczego takie jest moje zdanie , od wielu lat mam autoryzację Termetu , dzwoniąc do firmy i podając swój numer ( login ) AFI 2516 ( jestem rozpoznawalny dla firmy ) , jestem szybko i konkretnie obsłużony , zamówienie jest szybko załatwione , a problemy techniczne od ręki są rozwiązywane , kupując piec dostaję talon ,który wymieniam sobie na gotówkę lub dowolne gadżety , jest to rzecz istotna ale wtórna , najważniejsze, że w oczach klienta jestem fachowcem za którym stoi firma i jej wsparcie , a nie "czarna dziura", jak w przypadku Atlasu , program partnerski można i powinno się co jakiś czas uatrakcyjniać , ale to powinno być wzajemnie uzgadniane ,a nie jednostronnie narzucane :( BIK
no właśnie jak wynika z poprzedniego postu trzeba się prosić o katalogi , czy poradniki , jest wiele programów tylko jakoś nie ma jednego który by zawierał większość tych dobrych elementów , a szkoda

BIK
Ostatnia2018/05/20 22:36 edycja: od.
Za tę wiadomość podziękował(a): , , , ,

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
2018/05/21 10:50 #8 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Co sądzicie o programch lojalnościowych?
Poproszę o adres to prześlę
pozdr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2018/05/21 10:54 #9 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Co sądzicie o programch lojalnościowych?
Narutowicza 53 /6
64-100 Leszno
Kijak Paweł
Dziękuję bardzo
W jakim rejonie dzialasz?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
2018/05/21 11:13 #10 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Co sądzicie o programch lojalnościowych?
Pracuje w Rigips w dziale marketingu i zajmuje się programami lojalnościowymi również m.in współpracą z SSRW. Moje działania obejmują całą Polskę:-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2018/05/21 11:17 #11 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Co sądzicie o programch lojalnościowych?
A macie moze program do obliczenia co i ile potrzeba do sufitow by nie musiec siedziec i liczyc jesli jest to sory za moj brak wiedzy swieza moja mysl niezdazylem sprawdzic.:-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
2018/05/21 11:26 #12 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Co sądzicie o programch lojalnościowych?
taki kalkulator jest razem z naszym kalkulatorem systemów: old.rigips.pl/systemy-rigips.htm
mamy jeszcze takie narzędzie jak poglos.rigips.pl/ może być przydatne. Wyśle tez panu razem z katalogiem systemowym taką matryce do wyliczeń
pozdr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2018/05/21 13:19 #13 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Co sądzicie o programch lojalnościowych?
[u][/u]
i to sie nazywa program lojalnosciowy:-) sprawdzr wieczorem bo mam projekt do obliczenia niestety klient chce sam kupic material aczkolwiek wtrace mu temat by moze skorzystal z przedstawiciela waszej firmy. Pozdrawiam i dziękuję

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2018/05/21 22:09 - 2018/05/21 22:11 #14 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Co sądzicie o programch lojalnościowych?
WITAM Paweł, jak pokarzesz klientowi to co dostaniesz od Adrianny , to Ci coś powyrywam " coś" z dolnej części przy okazji jak się spotkamy , to jest tylko i wyłącznie dla Ciebie , na podstawie programu możesz sprawdzić klienta czy dobrze sobie policzył i czy faktycznie starczy Ci materiału , bardzo Cię proszę szanuj się jako fachowiec, to Ty masz być przedstawicielem , niech łazi i błądzi BIK

BIK
Ostatnia2018/05/21 22:11 edycja: od.
Za tę wiadomość podziękował(a):

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2018/05/21 22:23 #15 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Co sądzicie o programch lojalnościowych?
Heh :-) niechodzilo mi ze chce klientowi przedstawiac program to dla mnie i mojego uzytku.
Poprostu uwazam rigips za bardzo dobra firme i dotego sprawdzona i mysle ze warto stosowac ich systemy. a gadzety typu notes jak pisalem to zawsze sie przyda. a Katalogi systemowe warto miec w samochodzie np by przypominiec sobie co i jak bo nie jestem w stanie wszystkiego zapamietac. Co do programow to zgadzam sie z toba co do nr klienta mega opcja
Ja np korzystam z zaprzyjaznionej hurtowni ktora mi ogarnia tematy.
Za tę wiadomość podziękował(a):

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy:

Poczta PW

Nie jesteś zalogowany.

Czas generowania strony: 0.216 s.