Temat Co sądzicie o programch lojalnościowych?

Więcej
2018/05/23 20:53 #16 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Co sądzicie o programch lojalnościowych?
Witam
Tak patrząc z perspektywy czasu to obecnie nie ma sensu organizować programu za punkty i tym podobne. Obecnie bardziej potrzebna jest bezpośrednia pomoc i wsparcie wykonawców. Czasy gadżetów już mijają i to widać po rynku. Kierował
bym się w sparcie terenowe i pomoc techniczna. Jak to koledzy mówią jak dbają tak mają, często wizyta na budowie daje więcej niż byle jakie gadżety co się do niczego nie przydają.
Konkretne szkolenia żeby utrwalić wiedzę i wykluczyć własne dziwne patenty
Pozdrawiam
Za tę wiadomość podziękował(a): , , ,

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2018/05/24 22:02 #17 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Co sądzicie o programch lojalnościowych?
WITAM Czy zrezygnować z punktów w programie , to jest sprawa już firmy ale czy jest to złe raczej nie ,tylko przywiązywanie wykonawcy do obowiązku oddawania określonej ilości punktów to chyba jest błąd , bo czy nie cieszy każdego z nas jak uzbiera parę punktów i wyśle i otrzyma jakiś gadżet , mnie osobiście cieszy , nawet jak jest to prezent dla dzieciaków czy małżonki , ale naciski i wymagania oddawania punktów jest już chyba złym elementem , bo jak się pracuje na danych produktach to same punkty się nazbierają , a czasem bywa tak że zupełnie mamy inne zlecenia niż to by wynikało z programu partnerskiego , bo taki jest rynek , a czasem bywa tak że jest jakaś promocja i wtedy kumulujemy punkty z kolegą aby coś kupić czy zamówić i tu jest problem dla firmy jak to ocenić , a czasem też zdarzają się nam akcje charytatywne i oddajemy punkty na jakiś cel i co wtedy ,
myślę że fajnie jest - uzupełniając moją poprzednią wypowiedź - że jeśli uczestnik ma nadany numer czy znak (login), jest zarejestrowany w firmie w jej bazie danych wtedy może ją weryfikować pod względem jakości usług ,może organizować walidacje ,mając dane wykonawców może ich zapraszać na pokazy ,targi , czy np akcje charytatywne , szkolenia i wreszcie docierać do wykonawców na budowie, co jest bardzo ważnym elementem , bo chyba kontakty osobiste i wzajemne poznanie się w regionach jest najważniejszym i szczególnie cennym elementem programu , WTEDY NIE JESTEŚMY ANONIMOWI dla firmy , ale co ważniejsze producent powinien zamieszczać na swoich produktach ,że takim czymś dysponuje - poleca wykonawców - wtedy klient sam może wejść na stronę producenta i wybrać sobie wykonawcę , wiedząc że jest to sprawdzony i polecany wykonawca , a nie ktoś przypadkowy , a wykonawca ma świadomość że klient może złożyć skargę na wykonawcę i ten może być wykreślony z programu , więc każda ze stron jest w pewien sposób zadowolona , firma że ma kontrolę nad programem , klient ,że dotarł do rekomendowanego wykonawcy - przeszkolonego na firmowych produktach i znającego technologie a wykonawca wie że zobowiązany jest do solidnego wykonania usług i jest szanowany przez firmę , bo ma markę firmową i reklamę , WTEDY punkty a co ważniejsze produkty będą się sprzedawały bo będziemy wiedzieli że warto je kupować ,

tak mam w programie Termetu gdzie widnieją moje dane w linku firmowym jako polecany instalator i na KAŻDEJ karcie gwarancyjnej , więc klient nie musi nigdzie szukać i sam sobie wybiera kogo chce i z kim się chce umówić na zlecenie , poza tym podając swój numer w każdej hurtowni mam spory-standardowy rabat i to w całej Polsce ,a w swojej hurtowni to już trochę większy ,ale to wynika już z mojego indywidualnego konta zakupowego

wizyty na budowie jak najbardziej to bardzo cenny element i weryfikacja wykonawców , a jednocześnie możliwość ciągłej weryfikacji programu , wzajemnych potrzeb i oczekiwań , no to byłby taki program jaki byśmy wszyscy oczekiwali :helo BIK

BIK
Za tę wiadomość podziękował(a):

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
2018/06/05 12:21 #18 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Co sądzicie o programch lojalnościowych?
Moi Drodzy
bardzo Wam dziękuje za aktywną dyskusję. Wasze uwagi są bardzo pomocne. Wszystkie osoby, które zechciały się wypowiedzieć w tym temacie bardzo proszę o przesłanie adresu do korespondencji w wiadomości prywatnej. Obiecane gifty wyśle jak najszybciej:)
Dziękuje

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2018/06/11 20:41 #19 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Co sądzicie o programch lojalnościowych?
WITAM Adrianno mile mnie zaskoczyłaś i oczywiście bardzo dziękuję za paczkę , niestety nie jestem w rozmiarze XL , ale podzielę się z Morfeuszem , nie będę musiał oddawać Mu swojej nerki za pomoc :haha BIK

Mam jeszcze jedną uwagę co do programu , program NIE MOŻE MIEĆ charakter reklamowy typu - jesteśmy najlepsi cz NR 1 w Polsce to tak jak by ktoś stał na ulicy i rozdawał ulotki , tylko powinien mieć charakter propagandowy ( jest to wyższy poziom ) musi działać na podświadomość trochę grzebać w Naszych umysłach , jak wchodzę do hurtowni to nie pytam i się zastanawiam który system wybrać, tylko zastanawiam się ile i co mam wziąć , bo wiem że jak by co ,to zawsze mam wsparcie technicznego i nie jestem sam w razie jakiś problemów czy reklamacji , to tak ma działać , bo ja będąc w programie decyduję się że reprezentuję po części Firmę , Jeszcze raz dziękuję za przesyłkę i jak zwykle w każdej chwili chętnie przyjadę na szkolenie do Pińczowa BIK

BIK
Za tę wiadomość podziękował(a):

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy:

Poczta PW

Nie jesteś zalogowany.

Czas generowania strony: 0.047 s.