Temat ADIAM - technika diamentowa - rabaty dla członków

Więcej
2015/08/26 21:38 - 2015/08/26 21:38 #16 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie ADIAM - technika diamentowa - rabaty dla członków
Witam.Panowie chciałbym tu pochwalić firmę Adiam.Wczoraj telefon po południu,a dziś 10-ta rano tarcza w domu.Super ekspresowe załatwienie sprawy.Tarczę oczywiście od razu przetestowałem.Śmiga jak trzeba.Po niedzieli dam jej wycisk w Norwegii.Zachęcam wszystkich do zakupów tej firmy.Towar pierwyj sort,a obsługa super szybka.Pozdrawiam. ;) :P

Janek Nasielsk
Ostatnia2015/08/26 21:38 edycja: od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/08/26 21:40 #17 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie ADIAM - technika diamentowa - rabaty dla członków
Pochwal się jaka to tarcza i za ile? :)

boko

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/08/26 21:44 #18 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie ADIAM - technika diamentowa - rabaty dla członków

boko napisał: Pochwal się jaka to tarcza i za ile? :)



Tarcza na fleksa 125 Flise Miusik.Naprawdę zajebista.Cena razem z kurierem 145 zł.
Polecam.

Janek Nasielsk

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wylogowany
  • Wiceprezes Regionu Łódzkiego
  • Wiceprezes Regionu Łódzkiego
  • Najlepszy Glazurnik w Łodzi, i Skromny ...
Więcej
2015/08/26 21:48 #19 przez
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/08/26 21:54 #20 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie ADIAM - technika diamentowa - rabaty dla członków

wielki jacek kołacz napisał:



To jest właśnie ta tarcza.Dzięki Jacku za wstawienie.

Janek Nasielsk

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/08/27 06:36 #21 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie ADIAM - technika diamentowa - rabaty dla członków
ja również polecam tnie wszystko nawet raz docinałem parapety blaszane :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/08/27 14:35 #22 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie ADIAM - technika diamentowa - rabaty dla członków
Ja w Kielcach takie tarcze kupuję po 120 zł

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Z dala
  • Skarbnik SSRW
  • Skarbnik SSRW
  • Kto powiedział że nie dam rady
Więcej
2015/08/27 17:22 #23 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie ADIAM - technika diamentowa - rabaty dla członków

sławomir przygodzki napisał: Ja w Kielcach takie tarcze kupuję po 120 zł

U "Wesołka" w Wielkopolsce są po 115 ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/08/27 20:55 #24 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie ADIAM - technika diamentowa - rabaty dla członków
Kurier Jankowi za darmo nie dostarczył, więc stąd taka cena. Chyba wyraźnie napisane jest ;-)

remonty-wydrzynski.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Z dala
  • Skarbnik SSRW
  • Skarbnik SSRW
  • Kto powiedział że nie dam rady
Więcej
2015/08/27 21:42 #25 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie ADIAM - technika diamentowa - rabaty dla członków

Konrad Wydrzyński napisał: Kurier Jankowi za darmo nie dostarczył, więc stąd taka cena. Chyba wyraźnie napisane jest ;-)

Nikt tego nie kwestionuje :) Kupując bezpośrednio u przedstawiciela z rabatem dla członków (bez przezyłek) płaciłem po 125 zł za szt. A w mojej hurtowni taka niespodzianka :whistle: jeszcze dyszka taniej :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
2015/09/21 09:20 #26 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie ADIAM - technika diamentowa - rabaty dla członków
Nowa akcja promocyjna na otwornice do płytek ROCKET PREMIUM!

Kliknij w ten tekst

Od cen powstałych po zastosowaniu rabatu promocyjnego 50%, odejmujemy rabat dla członków SSRW w wysokości 10% (liczone kaskadowo).

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Serock Mazowieckie ......... + 48 500414234
Więcej
2015/09/21 09:35 #27 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie ADIAM - technika diamentowa - rabaty dla członków
Koronki są świetne.... Polecam
Moje pytanie do kiedy ta promocja?

Johnywalker69

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
2015/09/21 10:32 #28 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie ADIAM - technika diamentowa - rabaty dla członków
Do 04.10.2015 r. lub do wyczerpania zapasów (a te są spore).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wylogowany
  • Sekretarz SSRW
  • Sekretarz SSRW
  • Mistrz Glazurnik Autoryzowany wykonawca MAPEI
Więcej
2017/02/27 21:22 #29 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie ADIAM - technika diamentowa - rabaty dla członków
Chciałbym zapytać czy kupując maszynę do cięcia płytek z firmy Adiam za kilka tysi trzeba się męczyć z kalibracją tejże maszyny samemu?
Czy może firma ma jakiegoś człowieka który nie przez telefon tylko na budowie może to uczynić?
Powiem jeszcze że mojej od prawie roku nie potrafię niestety dobrze ustawić i co ja mogę powiedzieć ludziom którzy dzwonią i pytają mnie o
jakość tego sprzętu?
Z tego co się orientuję to raimondi i montolit kalibrują bez proszenia i wydzwaniania.
Następna sprawa to długość cięcia .Podajecie że 900 ma długość cięcia 900mm to może ktoś spróbuje uciąc skos na płytce o boku 900 mm .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wylogowany
  • Sekretarz SSRW
  • Sekretarz SSRW
  • Mistrz Glazurnik Autoryzowany wykonawca MAPEI
Więcej
2017/03/02 21:44 #30 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie ADIAM - technika diamentowa - rabaty dla członków

Jacek Murlikowski napisał: Chciałbym zapytać czy kupując maszynę do cięcia płytek z firmy Adiam za kilka tysi trzeba się męczyć z kalibracją tejże maszyny samemu?
Czy może firma ma jakiegoś człowieka który nie przez telefon tylko na budowie może to uczynić?
Powiem jeszcze że mojej od prawie roku nie potrafię niestety dobrze ustawić i co ja mogę powiedzieć ludziom którzy dzwonią i pytają mnie o
jakość tego sprzętu?
Z tego co się orientuję to raimondi i montolit kalibrują bez proszenia i wydzwaniania.
Następna sprawa to długość cięcia .Podajecie że 900 ma długość cięcia 900mm to może ktoś spróbuje uciąc skos na płytce o boku 900 mm .

Cztery dni minęły i cisza trwa nadal .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy:

Poczta PW

Nie jesteś zalogowany.

Czas generowania strony: 0.340 s.