Temat ADIAM - technika diamentowa - rabaty dla członków

Więcej
2017/03/02 21:48 #31 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie ADIAM - technika diamentowa - rabaty dla członków

Jacek Murlikowski napisał:

Jacek Murlikowski napisał: Chciałbym zapytać czy kupując maszynę do cięcia płytek z firmy Adiam za kilka tysi trzeba się męczyć z kalibracją tejże maszyny samemu?
Czy może firma ma jakiegoś człowieka który nie przez telefon tylko na budowie może to uczynić?
Powiem jeszcze że mojej od prawie roku nie potrafię niestety dobrze ustawić i co ja mogę powiedzieć ludziom którzy dzwonią i pytają mnie o
jakość tego sprzętu?
Z tego co się orientuję to raimondi i montolit kalibrują bez proszenia i wydzwaniania.
Następna sprawa to długość cięcia .Podajecie że 900 ma długość cięcia 900mm to może ktoś spróbuje uciąc skos na płytce o boku 900 mm .

Cztery dni minęły i cisza trwa nadal .

Jacku moje współczucie i dzięki za informację które firmy omijać

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/03/04 08:01 #32 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie ADIAM - technika diamentowa - rabaty dla członków

Andrzej Kryszkiewicz napisał:

Jacek Murlikowski napisał:

Jacek Murlikowski napisał: Chciałbym zapytać czy kupując maszynę do cięcia płytek z firmy Adiam za kilka tysi trzeba się męczyć z kalibracją tejże maszyny samemu?
Czy może firma ma jakiegoś człowieka który nie przez telefon tylko na budowie może to uczynić?
Powiem jeszcze że mojej od prawie roku nie potrafię niestety dobrze ustawić i co ja mogę powiedzieć ludziom którzy dzwonią i pytają mnie o
jakość tego sprzętu?
Z tego co się orientuję to raimondi i montolit kalibrują bez proszenia i wydzwaniania.
Następna sprawa to długość cięcia .Podajecie że 900 ma długość cięcia 900mm to może ktoś spróbuje uciąc skos na płytce o boku 900 mm .

Cztery dni minęły i cisza trwa nadal .

Jacku moje współczucie i dzięki za informację które firmy omijać


mijają kolejne dnia a odpowiedzi ze strony Adiam brak, a chłopaki czekają

"Gdy słucham, co mówisz, słyszę, kim jesteś."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wylogowany
  • Skarbnik SSRW
  • Skarbnik SSRW
  • Kto powiedział że nie dam rady
Więcej
2017/03/04 11:56 #33 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie ADIAM - technika diamentowa - rabaty dla członków
Po kontakcie okazało się że Patryk, który odpisywał na forum już nie pracuje w firmie. Zgłosiłem problem i wczoraj na wieczór miał ktoś inny się zarejestrować z Adiam. Proponuję poczekać, aż minie niedziela może wtedy coś ruszy.
Za tę wiadomość podziękował(a):

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
2017/03/06 18:03 #34 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie ADIAM - technika diamentowa - rabaty dla członków
Witam.

Panie Jacku,
Na wstępie PRZEPRASZAM za brak reakcji która wynikła z tego że nie mogłem zalogować się na forum. Osoba która dotychczas się tym zajmowała nie przekazała niezbędnych informacji. Piotr Jura z wielkopolski uświadomił mnie że jest problem. Jeszcze raz przepraszam.
W środę wybieram się w kierunku Warszawy, Z kolei w piątek będę wracał.
Proszę napisać gdzie aktualnie Pan wykonuje robotę.
Przedzwonię we wtorek z rana i ustalimy miejsce i dzień.
Pozdrawiam
Sebastian W.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wylogowany
  • Sekretarz SSRW
  • Sekretarz SSRW
  • Mistrz Glazurnik Autoryzowany wykonawca MAPEI
Więcej
2017/03/06 20:24 #35 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie ADIAM - technika diamentowa - rabaty dla członków
Panie Sebastianie pracuję w Płocku czekam na telefon od Pana.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wylogowany
  • Sekretarz SSRW
  • Sekretarz SSRW
  • Mistrz Glazurnik Autoryzowany wykonawca MAPEI
Więcej
2017/03/10 07:52 #36 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie ADIAM - technika diamentowa - rabaty dla członków
Jednak jest ktoś w Adiam komu zależy na kliencie . Maszyna skalibrowana ale łatwo nie było.Dzięki Panie Sebastianie.
Za tę wiadomość podziękował(a):

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy:

Poczta PW

Nie jesteś zalogowany.

Czas generowania strony: 0.070 s.