Temat Strefa SAINT-GOBAIN - artykuły, opinie, komentarze, pomoc

Więcej
2016/08/23 14:24 - 2016/09/12 19:35 #1 przez
Kontakt do doradców technicznych RIGIPS DoradcyTechniczni@saint-gobain.com tel. 801 328 788
Ostatnia2016/09/12 19:35 edycja: od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/08/23 20:25 #2 przez
dzisiaj próbowałem kupić i trochę potrenować wykonywanie bezpyłowej gładzi Thistle Mulit-Finish lecz w w dwóch składach nikt nic nie słyszał..
a ma akurat całe poddasze do roboty.. trza będzie stonera przeprosić lub knaufa..

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/08/23 21:30 #3 przez
WITAM Może to przypadek ale dzwoniłem do przedstawiciela regionalnego WEBERA ( a to też saint - gobain ) , bo potrzebowałem płyn do mycia elewacji , z zapytaniem gdzie są punkty partnerskie albo gdzie można dostać ich produkty , minęło już parę dni i cisza :mur BIK

BIK

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • www.dekorkielce.eu 733 118 156
Więcej
2016/08/23 21:44 #4 przez

Malfach.pl napisał: dzisiaj próbowałem kupić i trochę potrenować wykonywanie bezpyłowej gładzi Thistle Mulit-Finish lecz w w dwóch składach nikt nic nie słyszał..
a ma akurat całe poddasze do roboty.. trza będzie stonera przeprosić lub knaufa..


Sylwek może tutaj sprawdz gdzie można kupić , :)

robertszafulski

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Z dala
  • Wiceprezes Regionu Podkarpackiego
  • Wiceprezes Regionu Podkarpackiego
  • bo jak nie my to kto
Więcej
2016/08/23 22:00 #5 przez

Dekor napisał:

Malfach.pl napisał: dzisiaj próbowałem kupić i trochę potrenować wykonywanie bezpyłowej gładzi Thistle Mulit-Finish lecz w w dwóch składach nikt nic nie słyszał..
a ma akurat całe poddasze do roboty.. trza będzie stonera przeprosić lub knaufa..


Sylwek może tutaj sprawdz gdzie można kupić , :)


kupic to jedno ale nam zalezy na fachowym wykonaniu i przedstawiciel to jedno a techniczny to drugie........czasami laczona obie funkcje w ramach oszczednosci :mur

ma-res.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
2016/09/12 13:07 - 2016/09/12 13:08 #6 przez
Witam
podany kontakt nalezy do aktywności RIGIPS. Jesli potrzebuje Pan znaleźć kontakt do aktywności WEBER bardzo proszę zajrzeć na stronę: www.netweber.pl/home.html
pozdr
Ostatnia2016/09/12 13:08 edycja: od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy:

Poczta PW

Nie jesteś zalogowany.

Nowe posty

  • Brak postów do publikacji.
Czas generowania strony: 0.067 s.