Rozmowa Temat co do przyznawania i odbierania punktów...

Więcej
2018/06/12 21:44 #53142 przez feniks
Mam przekonanie że następne forum strzela sobie w kolano... Czy ja jestem w jakimś programie gdzie za nie aktywność zostają mi odbierane punkty?! Nie po to tu jestem a tym bardziej by mi cos odbierano. Każdego z nas sama wartość rzemieślnika czy tez fachowca tworzy wiedzę z której czerpie forum... odbieranie punktów za nieaktywność?! A co to jakieś zbieranie pokemonów? Sądziłem że wiedza i fachowość się liczy a nie jakieś punkty. Atlas strzelił sobie nie raz a tu to samo. Zniechęcają mnie takie tematy. Musze być aktywny na siłę bo mi punkty zabiorą... A jak ja nie chcę tych punktów a tym bardziej ich odbieranie... to co? Nie Mam prawa do swego zdania? Nie jestem tu dla punktów... Dziecinada. Kto był taki mądry... że niby na siłę bardziej aktywuje forum.... A to się zdziwi że system nie zadziała... Nie dawajcie i nie zabierajcie... A znikną wam wartościowi fachowcy- rzemieślnicy. To jak delikwent wejdzie na minus punktów to go może jeszcze wywalicie? Pomyślcie co robicie. Dawno juz miałem o tym napisać. Nie mam czasu na wasze zabawki... Sądziłem że forum ma uczyć. A chcecie stworzyć forum podległych inaczej. Jestem zarobiony, zmęczony i mam swoje życie... Jak będę miał chwilę to cos grzebnę i żadne punkty mnie do tego nie zobligują... a tym bardziej kary że nie było mnie dwa tyg... Skąd ze tacy aktywiści pomysłodawcy się biorą. Pozdrawiam... ;( Jak moja wypowiedz komuś z rządzących nie pasuje to proszę mnie zbanować...

Janusz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2018/06/12 22:10 #53145 przez janusz3063

feniks napisał: Mam przekonanie że następne forum strzela sobie w kolano... Czy ja jestem w jakimś programie gdzie za nie aktywność zostają mi odbierane punkty?! Nie po to tu jestem a tym bardziej by mi cos odbierano. Każdego z nas sama wartość rzemieślnika czy tez fachowca tworzy wiedzę z której czerpie forum... odbieranie punktów za nieaktywność?! A co to jakieś zbieranie pokemonów? Sądziłem że wiedza i fachowość się liczy a nie jakieś punkty. Atlas strzelił sobie nie raz a tu to samo. Zniechęcają mnie takie tematy. Musze być aktywny na siłę bo mi punkty zabiorą... A jak ja nie chcę tych punktów a tym bardziej ich odbieranie... to co? Nie Mam prawa do swego zdania? Nie jestem tu dla punktów... Dziecinada. Kto był taki mądry... że niby na siłę bardziej aktywuje forum.... A to się zdziwi że system nie zadziała... Nie dawajcie i nie zabierajcie... A znikną wam wartościowi fachowcy- rzemieślnicy. To jak delikwent wejdzie na minus punktów to go może jeszcze wywalicie? Pomyślcie co robicie. Dawno juz miałem o tym napisać. Nie mam czasu na wasze zabawki... Sądziłem że forum ma uczyć. A chcecie stworzyć forum podległych inaczej. Jestem zarobiony, zmęczony i mam swoje życie... Jak będę miał chwilę to cos grzebnę i żadne punkty mnie do tego nie zobligują... a tym bardziej kary że nie było mnie dwa tyg... Skąd ze tacy aktywiści pomysłodawcy się biorą. Pozdrawiam... ;( Jak moja wypowiedz komuś z rządzących nie pasuje to proszę mnie zbanować...

To nie wiedziałeś że to jest prywatne forum Peronika :-O i wszystko tu jest ustalane według Jego widzimisię :)

• peronik
  • Wylogowany
  • Skarbnik SSRW
  • Skarbnik SSRW
  • Kto powiedział że nie dam rady
Więcej
2018/06/12 22:24 #53146 przez peronik

feniks napisał: Mam przekonanie że następne forum strzela sobie w kolano... Czy ja jestem w jakimś programie gdzie za nie aktywność zostają mi odbierane punkty?! Nie po to tu jestem a tym bardziej by mi cos odbierano. Każdego z nas sama wartość rzemieślnika czy tez fachowca tworzy wiedzę z której czerpie forum... odbieranie punktów za nieaktywność?! A co to jakieś zbieranie pokemonów? Sądziłem że wiedza i fachowość się liczy a nie jakieś punkty. Atlas strzelił sobie nie raz a tu to samo. Zniechęcają mnie takie tematy. Musze być aktywny na siłę bo mi punkty zabiorą... A jak ja nie chcę tych punktów a tym bardziej ich odbieranie... to co? Nie Mam prawa do swego zdania? Nie jestem tu dla punktów... Dziecinada. Kto był taki mądry... że niby na siłę bardziej aktywuje forum.... A to się zdziwi że system nie zadziała... Nie dawajcie i nie zabierajcie... A znikną wam wartościowi fachowcy- rzemieślnicy. To jak delikwent wejdzie na minus punktów to go może jeszcze wywalicie? Pomyślcie co robicie. Dawno juz miałem o tym napisać. Nie mam czasu na wasze zabawki... Sądziłem że forum ma uczyć. A chcecie stworzyć forum podległych inaczej. Jestem zarobiony, zmęczony i mam swoje życie... Jak będę miał chwilę to cos grzebnę i żadne punkty mnie do tego nie zobligują... a tym bardziej kary że nie było mnie dwa tyg... Skąd ze tacy aktywiści pomysłodawcy się biorą. Pozdrawiam... ;( Jak moja wypowiedz komuś z rządzących nie pasuje to proszę mnie zbanować...

Powiem tak
Olej to, skoro nie jesteś tu dla punktów jak sam piszesz to co się nimi przejmujesz? Nikt Cię nie wywali, nikt Cię nie zbanuje i nikt Cię na siłę nie zmusi do bycia aktywnym.
Osoby które podziękowały za tą wiadomość: marek_surmacz

• Kacper Witczak
  • Wylogowany
  • Prezes Regionu Łódzkiego
  • Prezes Regionu Łódzkiego
  • 601-701-124
Więcej
2018/06/12 22:30 #53147 przez Kacper Witczak
Feniks, a kto tu patrzy na jakieś pkt? Nigdy mi to nie przeszkadzało ani nie pomagało, po prostu nie zwracałem na nie uwagi. Po co mam sobie zawracać pierdołami.
Janek jak Ci nie pasuje forma prowadzenia forum to zawsze możesz przejąć tą schedę, albo zgłosić obiekcje i ewentualne zmiany na walnym.

Więcej
2018/06/12 22:34 #53148 przez janusz3063

Kacper Witczak napisał: Feniks, a kto tu patrzy na jakieś pkt? Nigdy mi to nie przeszkadzało ani nie pomagało, po prostu nie zwracałem na nie uwagi. Po co mam sobie zawracać pierdołami.
Janek jak Ci nie pasuje forma prowadzenia forum to zawsze możesz przejąć tą schedę, albo zgłosić obiekcje i ewentualne zmiany na walnym.

Jeżeli o mnie chodzi to mam na inie Janusz

Więcej
2018/06/13 12:59 #53152 przez boguslaw_plonski
Witam. W wielu tematach jesteś Januszu moderatorem. Więc to i Twoje forum.

Bogdan

Więcej
2018/06/13 19:33 #53153 przez janusz3063

boguslaw_plonski napisał: Witam. W wielu tematach jesteś Januszu moderatorem. Więc to i Twoje forum.

Jaki tam moderator ze mnie :) bardziej taka sprzątaczka na służbie u Peronika :)

Więcej
2018/06/13 21:32 #53156 przez Wujek Dobra Rada
A sobie napisze to jaki punkt na konto wejdzie.

• wielki jacek kołacz
  • Wylogowany
  • Wiceprezes Regionu Łódzkiego
  • Wiceprezes Regionu Łódzkiego
  • - ŁÓDŹ - 508154373
Więcej
2018/06/13 23:14 - 2018/06/13 23:26 #53165 przez wielki jacek kołacz
ktoś jest przewrażliwiony że patrzy na punkty ,
widzę że po dodanym poście jakieś dostaje , ale wisi mi to
przed chwilą pierwszy raz sprawdziłem ile kto ma ,
czepianie się głupot ,
to tylko aktywność , nic więcej

Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 2018/06/13 23:26 przez wielki jacek kołacz.

Więcej
2018/06/17 17:09 #53206 przez feniks
Jacek jeśli czepiam sie głupot to zdaje mi sie ze takie forum itp jest poskładane z takich małych niuansów. Np ludzi itp. I to te niuanse jak plaster miodu tworzą ul... Ale jak piszesz głupotą nie jest że sie czepiam a zwracam uwagę ze to bezsensowne... Ale jesli wszystko gra i maszyna jest naoliwiona i pracuje bez zarzutu to ok. Moze i sie czepiam. Nie bierzemy często nauki na której już sie ktoś potkną.

Janusz

Więcej
2018/06/17 17:56 #53207 przez Wujek Dobra Rada
Feniks taka mała rada : nie czepiaj się rzeczy tak mało istotnych!!!
Osoby które podziękowały za tą wiadomość: Zenobiusz Wydrzyński, Seba Powsinoga

Więcej
2018/06/17 19:09 #53208 przez feniks

Wujek Dobra Rada napisał: Feniks taka mała rada : nie czepiaj się rzeczy tak mało istotnych!!!

Wujek taka rada nie cieszy mnie wcale. Bo ślepą jest a i znana z punktu widzenia Twojego. Tak lepiej. Stwierdziłem że takie dawanie i zabieranie to jakieś wymuszenie i nie działa... Czaisz? Jeśli nie to również możesz wymyślić inną bajkę i w nią wierzyć. Ja nie muszę. I moja rada...więcej obiektywizmu.

Janusz

Więcej
2018/06/17 20:02 #53213 przez Wujek Dobra Rada
"Czaję" bardziej niż Ci się wydaje. Ogólnie przyjęte normy konwersacji polegają na wymianie poglądów, argumentów w sposób nie obraźliwy dla adwersarza. Jeśli przekroczyłem tą granicę przepraszam.
Dałem Ci radę i od Ciebie zależy czy skorzystasz. Czy ona jest ślepa czy Ty czas pokaże.
Zdarza się czasami że grupa ludzi zbiera się i ustala między sobą zasady którymi będą się kierować. Nazywanie tych zasad "wymuszeniem" jest conajmniej niestosowne.
Co do tz bajki to napewno jesteśmy każdy z innej. Nie zamierzam przejść do Twojej a i Tobie pozwolę pisać swoją bez najmniejszych przeszkód.
A czy istnieje obiektywizm? Istnieje ale w formie subiektywnej.
Na koniec : czy będę miał punkty dodane czy odebrane wcale niezwracam na to uwagi. Ważne że jest taka grupa na której mogę polegać nawet w największych tarapatach. Dlatego też korzystając z okazji chciałbym podziękować całej społeczności SSRW za możliwość rozwoju zawodowego, intelektualnego, oraz poznania wspaniałych, ciekawych ludzi.
Osoby które podziękowały za tą wiadomość: Zbyszek Pankowski, Janek, boguslaw_plonski, Radosław Saramak, Zenobiusz Wydrzyński, piotrfordon, Seba Powsinoga, feniks, Jacek Murlikowski

Moderatorzy: janusz3063peronikRafał WiczyńskiSeba PowsinogaTomalawielki jacek kołaczRadosław Saramak
    Użytkowników on-line: 0 Zalogowanych i 958 Gości Online
  • Razem wiadomości: -72969
  • Sekcji: 4
  • Nowe tematy - Dziś: 0
  • Odpowiedzi - Dziś: 1
  • Tematów: 789
  • Kategorii: 51
  • Wczoraj: 0
  • Wczoraj: 17
  • Razem użytkowników: 404
  • Ostatnio zarejestrowany: ŁukaszSzumiło

Poczta PW