Rozmowa LUCITE - SYSTEMY MALARSKIE

Więcej
2018/10/09 11:06 #54538 przez LUCITE - FARBY
Witam bardzo serdecznie!

Opierając się na swojej podstawowej działalności – produkcji farb – firma LUCITE jest obecnie jednym z liderów na niemieckim rynku hurtowym zajmującym się dystrybucją farb dla profesjonalistów. Wprowadzone na początku istnienia pionierskie innowacje stały się fundamentem do zbudowania obecnej pozycji na rynku – firmy niezależnej, zorientowanej na rozwój o zasięgu europejskim. Kluczowym elementem tego sukcesu jest konsekwentne utrzymywanie marek DELTA, CWS-Wertlack oraz LUCITE. Z jednej strony technologia na najwyższym poziomie – innowacyjne produkty, rozwój systemu barwienia oferowanych wyrobów ProfiColor. Z drugiej zaś strony aktywny marketing wobec architektów, planistów, profesjonalnych malarzy, dystrybutorów oraz inwestorów.

Klienci firmy LUCITE mogą liczyć na kompletny pakiet usług dodatkowych. W skład tego „programu obowiązkowego” wchodzi doradztwo techniczne u klienta, przygotowanie propozycji projektów mających na celu jak najlepszą wizualizacje wymagań klienta oraz gorącą linię, gdzie pod telefonem wykwalifikowani pracownicy firmy LUCITE udzielą odpowiedzi na wszelkie nurtujące klientów pytania.

W ramach współpracy firmy LUCITE ze Stowarzyszeniem Specjalistów Robót Wykończeniowych, każdemu członkowi SSRW przysługuje rabat.
Oprócz bogatej oferty farb, znajdziecie u nas również akcesoria malarskie najwyższej jakości marki ROTA, KANA, MASQ.

Nasz magazyn centralny znajduje się w Brużyczce Małej, ale posiadamy również swoje punkty dystrybucyjne w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie.

Brużyczka Mała 49, 95-070 Aleksandrów Łódzki [MAGAZYN CENTRALNY]
Kraków, ul. Zakopiańska 72 [INTERFARB]
Wrocław, ul. Rychtalska 8/6 [STUDIOFARB]
Warszawa, ul. Pory 65 lok. 3 [BODO FARBY]

W obecnej sytuacji zwracamy się do Was, członków Stowarzyszenia, o pomoc w znalezieniu dystrybutorów w Waszej okolicy. Wszelkie porady, sugestie, proszę pisać pod tym postem.

NUMERY KONTAKTOWE DO PRZEDSTAWICIELI:

726-031-777 [DAMIAN]
722-050-607 [PRZEMYSŁAW]

Pozdrawiam i zapraszamy do współpracy!
Osoby które podziękowały za tą wiadomość: Janek, boguslaw_plonski, Radosław Saramak, Morfeusz74, Zenobiusz Wydrzyński, BIK, Dekor

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: janusz3063peronikRafał WiczyńskiSeba PowsinogaTomalawielki jacek kołaczRadosław Saramak
  Użytkowników on-line: 0 Zalogowanych i 1150 Gości Online
 • Razem wiadomości: -72969
 • Sekcji: 4
 • Nowe tematy - Dziś: 0
 • Odpowiedzi - Dziś: 1
 • Tematów: 789
 • Kategorii: 51
 • Wczoraj: 0
 • Wczoraj: 17
 • Razem użytkowników: 404
 • Ostatnio zarejestrowany: ŁukaszSzumiło

Poczta PW

Nie jesteś zalogowany.

Nowe posty

Czas generowania strony: 0.143 s.