• Wolontariat w Tibilisi
  W ramach wolontariatu członkowie naszego Stowarzyszenia  brali udział w rozbudowie Ośrodka dla osób nie pełnosprawnych w Tbilisi. Ośrodek prowadzą Polacy, ojcowie Kamilianie Paweł Dyl i Zygmunt Niedźwiedź.
 • Zawody glazurników w Harcie

  W dniu 13.08.2017 w miejscowości Harta przy bardzo dużej pomocy i zaangażowaniu naszego kolegi Jacka Stochmal zostały zorganizowane Ogólnopolskie Zawody Glazurnicze o puchar Starosty Powiatu Rzeszowskiego.  W zawodach udział wzięło 12 zawodników, co było bardzo miłym zaskoczeniem dla nas organizatorów.

 • Pokazy wykonawców Złoty Stok

  To był najbardziej zapracowany długi weekend. Członkowie SSRW Region Wielkopolski zaprezentowali się tym razem w pięknie położonym u podnóża gór miasteczku Złoty Stok. Jak to się stało że mogliśmy promować nasze stowarzyszenie właśnie tu, w otoczonym kopalniami złota i arsenu miasteczku?

 • Gaj 2016

  W ostatni weekend sierpnia 2016 roku jak już corocznie od kilku lat, zjechali się do Gaju na Pojezierzu Brodnickim członkowie SSRW wraz ze swoimi rodzinami. Zaciszny Ośrodek Hufca Harcerskiego w Gaju, przyciąga co roku coraz to więcej ludzi. Jak zawsze, można było tu liczyć na pełne zorganizowanie, chwile relaksu i dobrej zabawy

 • Ptak

  W dniach od 21 do 23 kwietnia w Międzynarodowym Centrum Targowo Kongresowym PTAK WARSAW EXPO odbyły się Centralne Targi Budowlane „BUILDING SOLUTIONS 2017”. Nasze stowarzyszenie zajmowało powierzchnie 200 m2 wraz z Rigips, Adiam, Weber, Tubądzin, Sigma oraz innymi partnerami

 • Szamocin

  21 maja 2016 r. na Stadionie Miejskim, podczas Dni Miasta Szamocin, po raz kolejny swoje umiejętności mogli zaprezentować Członkowie Stowarzyszenia Specjalistów Robót Wykończeniowych z Regionu Wielkopolskiego przy wsparciu firm Adiam, Ultrament, Rigips, Ceresit, Mapei

 • podkarpacki turniej glazurników szkół budowlanych

  W związku z zaproszeniem ze strony Zespołu Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie objęcia patronatem III Podkarpackiego Turnieju Glazurników szkół budowlanych wraz z firmą Greinplast członkowie Stowarzyszenia wzięli na barki ciężar uczestnictwa w tych zawodach

 • pgn tool show

  My to znaczy członkowie SSRW regionu północno- wschodniego reprezentowaliśmy nasze Stowarzyszenie na pierwszej edycji PGN Tool Show Ostróda 2015. Jest to pokłosie organizowanych przez Północną Grupę Narzędziową od kilku lat „Dni Otwartych”, które z czasem przekształciły się w „Wiosenne Targi Narzędziowe”

 • Pomoc dla Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi

  Fachowcy ze Stowarzyszenia SGSRW wyremontowali dwie sale w szpitalu dziecięcym Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Z taką właśnie prośbą zwróciła się do nas kierownik Kliniki Chirurgii i Urologii Dziecięcej pani Anna Piaseczna Piotrowska

Partnerzy

loading...

001

W dniu 18.05.2018 w ZDZ Rzeszów odbyły się po raz szósty  zawody glazurnicze szkół budowlanych z województwa podkarpackiego. Co roku impreza cieszy się dużym zainteresowaniem. Tego roczne zawody były połączone z jubileuszem 50 lecia kształcenia w zawodach budowlanych.

Jak co roku SSRW zostało zaproszone do uczestnictwa w tej imprezie. W tym roku główny sponsor zawodów, firma Greinplast, poprosiła nas o wykonanie projektu pracy jaką będą wykonywać zawodnicy, co uczyniliśmy. Mimo iż praca wydawała się prosta i zawodnicy szybko powinni uporać się z zadaniem, to jednak tak się nie stało, a zawodnicy wykonywali pracę do ostatnich minut wyznaczonego czasu. Imprezę uważam za udaną. Dzięki takim imprezom promujemy SSRW wśród naszych przyszłych następców. Podziękowania kierowane są dla osób które pomogły nam w zawodach.

 • 001
 • 002
 • 003
 • 004
 • 005
 • 006
 • 007
 • 008
 • 009
 • 010
 • 011
 • 012
 • 013
 • 014
 • 015
 • 016
 • 017
 • 018
 • 019
 • 020
 • 021

comments

Nie masz uprawnień do komentowania.

Polecani wykonawcy

remonty, wykańczanie wnętrz
(Wykonawcy / łódzkie)

noimage

KOMPLEKSOWE REMONTY I WYKAŃCZANIE WNĘTRZ
(Wykonawcy / kujawsko pomorskie)

KOMPLEKSOWE REMONTY I WYKAŃCZANIE WNĘTRZ

Glazurnik Paweł Bobeł
(Wykonawcy / podkarpackie)

Glazurnik Paweł Bobeł

Korzeń & Korzeń service
(Wykonawcy / mazowieckie)

Korzeń & Korzeń service

Remonty Kompleksowe
(Wykonawcy / kujawsko pomorskie)

Remonty Kompleksowe

Kompleksowe wykończenie wnętrz
(Wykonawcy / podkarpackie)

Kompleksowe wykończenie wnętrz