festool 4c zielone na przezroczystym tleZarząd Stowarzyszenia Glazurników i Specjalistów Robót Wykończeniowych informuje, że firma FESTOOL została Członkiem Wspierającym Stowarzyszenia SGSRW.

Od samego początku, od założenia w 1925 roku, celem firmy było oferowanie fachowcom narzędzi, które usprawnią i unowocześnią codzienną pracę. Stałe poszukiwanie oraz stosowanie nowych rozwiązań technologicznych uczyniło markę Festool liderem innowacji. Użytkownicy zawsze otrzymywali specjalistyczny sprzęt wysokiej jakości.

Świat Festool wciąż poszerza swoje granice, dzięki nowym zastosowaniom narzędzi do klasycznych prac stolarskich oraz innowacyjnym rozwiązaniom do produkcji mebli, prac ciesielskich, remontowych i renowacyjnych. Nasze narzędzia projektowane są we współpracy z rzemieślnikami i dlatego są idealnie dostosowane do ich potrzeb, zgodnie z zasadą, która od zawsze stanowiła naszą motywację: tworzyć najlepsze narzędzia na świecie, aby w ten sposób pomóc profesjonalistom w jeszcze lepszym i bardziej komfortowym wykonywaniu ich pracy.

comments