• Wolontariat w Tibilisi
  W ramach wolontariatu członkowie naszego Stowarzyszenia  brali udział w rozbudowie Ośrodka dla osób nie pełnosprawnych w Tbilisi. Ośrodek prowadzą Polacy, ojcowie Kamilianie Paweł Dyl i Zygmunt Niedźwiedź.
 • Zawody glazurników w Harcie

  W dniu 13.08.2017 w miejscowości Harta przy bardzo dużej pomocy i zaangażowaniu naszego kolegi Jacka Stochmal zostały zorganizowane Ogólnopolskie Zawody Glazurnicze o puchar Starosty Powiatu Rzeszowskiego.  W zawodach udział wzięło 12 zawodników, co było bardzo miłym zaskoczeniem dla nas organizatorów.

 • Pokazy wykonawców Złoty Stok

  To był najbardziej zapracowany długi weekend. Członkowie SSRW Region Wielkopolski zaprezentowali się tym razem w pięknie położonym u podnóża gór miasteczku Złoty Stok. Jak to się stało że mogliśmy promować nasze stowarzyszenie właśnie tu, w otoczonym kopalniami złota i arsenu miasteczku?

 • Gaj 2016

  W ostatni weekend sierpnia 2016 roku jak już corocznie od kilku lat, zjechali się do Gaju na Pojezierzu Brodnickim członkowie SSRW wraz ze swoimi rodzinami. Zaciszny Ośrodek Hufca Harcerskiego w Gaju, przyciąga co roku coraz to więcej ludzi. Jak zawsze, można było tu liczyć na pełne zorganizowanie, chwile relaksu i dobrej zabawy

 • Ptak

  W dniach od 21 do 23 kwietnia w Międzynarodowym Centrum Targowo Kongresowym PTAK WARSAW EXPO odbyły się Centralne Targi Budowlane „BUILDING SOLUTIONS 2017”. Nasze stowarzyszenie zajmowało powierzchnie 200 m2 wraz z Rigips, Adiam, Weber, Tubądzin, Sigma oraz innymi partnerami

 • Szamocin

  21 maja 2016 r. na Stadionie Miejskim, podczas Dni Miasta Szamocin, po raz kolejny swoje umiejętności mogli zaprezentować Członkowie Stowarzyszenia Specjalistów Robót Wykończeniowych z Regionu Wielkopolskiego przy wsparciu firm Adiam, Ultrament, Rigips, Ceresit, Mapei

 • podkarpacki turniej glazurników szkół budowlanych

  W związku z zaproszeniem ze strony Zespołu Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie objęcia patronatem III Podkarpackiego Turnieju Glazurników szkół budowlanych wraz z firmą Greinplast członkowie Stowarzyszenia wzięli na barki ciężar uczestnictwa w tych zawodach

 • pgn tool show

  My to znaczy członkowie SSRW regionu północno- wschodniego reprezentowaliśmy nasze Stowarzyszenie na pierwszej edycji PGN Tool Show Ostróda 2015. Jest to pokłosie organizowanych przez Północną Grupę Narzędziową od kilku lat „Dni Otwartych”, które z czasem przekształciły się w „Wiosenne Targi Narzędziowe”

 • Pomoc dla Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi

  Fachowcy ze Stowarzyszenia SGSRW wyremontowali dwie sale w szpitalu dziecięcym Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Z taką właśnie prośbą zwróciła się do nas kierownik Kliniki Chirurgii i Urologii Dziecięcej pani Anna Piaseczna Piotrowska

Partnerzy

loading...

sgsrw3Wkrótce ruszy pierwszy etap trzydniowego szkolenia, które odbędzie się w miejscowości Rochna w dniach 16-18 września tego roku. Tematem szkolenia będą wykłady mające na celu pozyskanie wiedzy o błędach popełnianych przez wykonawców, a tym samym spojrzenie na nie poprzez pryzmat pracy rzeczoznawcy. W tych dniach będziemy gościć wykładowców o potężnej wiedzy, którzy przybliżą nam zagadnienia z glazurnictwa, suchej zabudowy, norm, etyki i podobnych mających wpływ na ocenę wykonywanych usług wykończeniowych.

Zwieńczeniem pierwszego etapu będzie test sprawdzający dla osób, które ubiegać będą się o tytuł rzeczoznawcy SSRW. Uczestnicy dostaną materiały szkoleniowe na dwa tygodnie przed terminem spotkania.

Aby taki tytuł zdobyć kandydat musi spełnić poniższe kryteria:

 • posiadać minimum średnie wykształcenie
 • posiadać dyplom mistrza w jednym z zawodów B5, B6 lub B7
 • być członkiem naszego Stowarzyszenia (przystąpić można podczas szkolenia)

Osoby które chcą skorzystać ze szkolenia, a nie są członkami Stowarzyszenia mogą zapisywać się na szkolenie. W tym celu należy wysłać zgłoszenie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Poprawne zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko oraz aktualny numer telefonu komórkowego.

Zarząd Stowarzyszenia w trosce o frekwencje i brania sprawy na poważnie ustala kaucję zwrotną dla zapisujących się w wysokości 100 zł . Kaucja ta będzie zwrócona w dniu przybycia na szkolenie. Samo szkolenie jest bezpłatne. Jedyny koszt jaki ponosi uczestnik szkolenia to około:

 • koszt zakwaterowania, które wynosi 30 zł za 1 dzień noclegu
 • śniadania i kolacji 20 zł
 • oraz obiad 20 zł

comments

Nie masz uprawnień do komentowania.

Polecani wykonawcy

Usługi Remontowo Budowlane
(Wykonawcy / mazowieckie)

Usługi Remontowo Budowlane

.Budowa> Remont >Hydraulika >Elektryka.......
(Wykonawcy / podkarpackie)

noimage

Astmedia usługi remontowe
(Wykonawcy / wielkopolskie)

Astmedia usługi remontowe

Spec od wykończeniówki .
(Wykonawcy / kujawsko pomorskie)

Spec od wykończeniówki .

Kompleksowe remonty, wykończenia, glazura
(Wykonawcy / świętokrzyskie)

Kompleksowe remonty, wykończenia, glazura

PPHU "KACPER"
(Wykonawcy / łódzkie)

noimage