• Wolontariat w Tibilisi
  W ramach wolontariatu członkowie naszego Stowarzyszenia  brali udział w rozbudowie Ośrodka dla osób nie pełnosprawnych w Tbilisi. Ośrodek prowadzą Polacy, ojcowie Kamilianie Paweł Dyl i Zygmunt Niedźwiedź.
 • Zawody glazurników w Harcie

  W dniu 13.08.2017 w miejscowości Harta przy bardzo dużej pomocy i zaangażowaniu naszego kolegi Jacka Stochmal zostały zorganizowane Ogólnopolskie Zawody Glazurnicze o puchar Starosty Powiatu Rzeszowskiego.  W zawodach udział wzięło 12 zawodników, co było bardzo miłym zaskoczeniem dla nas organizatorów.

 • Pokazy wykonawców Złoty Stok

  To był najbardziej zapracowany długi weekend. Członkowie SSRW Region Wielkopolski zaprezentowali się tym razem w pięknie położonym u podnóża gór miasteczku Złoty Stok. Jak to się stało że mogliśmy promować nasze stowarzyszenie właśnie tu, w otoczonym kopalniami złota i arsenu miasteczku?

 • Gaj 2016

  W ostatni weekend sierpnia 2016 roku jak już corocznie od kilku lat, zjechali się do Gaju na Pojezierzu Brodnickim członkowie SSRW wraz ze swoimi rodzinami. Zaciszny Ośrodek Hufca Harcerskiego w Gaju, przyciąga co roku coraz to więcej ludzi. Jak zawsze, można było tu liczyć na pełne zorganizowanie, chwile relaksu i dobrej zabawy

 • Ptak

  W dniach od 21 do 23 kwietnia w Międzynarodowym Centrum Targowo Kongresowym PTAK WARSAW EXPO odbyły się Centralne Targi Budowlane „BUILDING SOLUTIONS 2017”. Nasze stowarzyszenie zajmowało powierzchnie 200 m2 wraz z Rigips, Adiam, Weber, Tubądzin, Sigma oraz innymi partnerami

 • Szamocin

  21 maja 2016 r. na Stadionie Miejskim, podczas Dni Miasta Szamocin, po raz kolejny swoje umiejętności mogli zaprezentować Członkowie Stowarzyszenia Specjalistów Robót Wykończeniowych z Regionu Wielkopolskiego przy wsparciu firm Adiam, Ultrament, Rigips, Ceresit, Mapei

 • podkarpacki turniej glazurników szkół budowlanych

  W związku z zaproszeniem ze strony Zespołu Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie objęcia patronatem III Podkarpackiego Turnieju Glazurników szkół budowlanych wraz z firmą Greinplast członkowie Stowarzyszenia wzięli na barki ciężar uczestnictwa w tych zawodach

 • pgn tool show

  My to znaczy członkowie SSRW regionu północno- wschodniego reprezentowaliśmy nasze Stowarzyszenie na pierwszej edycji PGN Tool Show Ostróda 2015. Jest to pokłosie organizowanych przez Północną Grupę Narzędziową od kilku lat „Dni Otwartych”, które z czasem przekształciły się w „Wiosenne Targi Narzędziowe”

 • Pomoc dla Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi

  Fachowcy ze Stowarzyszenia SGSRW wyremontowali dwie sale w szpitalu dziecięcym Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Z taką właśnie prośbą zwróciła się do nas kierownik Kliniki Chirurgii i Urologii Dziecięcej pani Anna Piaseczna Piotrowska

Partnerzy

loading...

IMG 5820My też tam byliśmy

My to znaczy członkowie SSRW regionu północno- wschodniego reprezentowaliśmy nasze Stowarzyszenie na pierwszej edycji PGN Tool Show Ostróda 2015. Jest to pokłosie organizowanych przez Północną Grupę Narzędziową od kilku lat „Dni Otwartych”, które z czasem przekształciły się w „Wiosenne Targi Narzędziowe” W 2015 roku organizatorzy poszli o krok w przód i poszukali nowej formuły, która przekształciła wydarzenie ‘piknikowe” na biznesowe spotkanie najlepszych w tej branży.

Taki jest właśnie zamysł PGN Tool Show – umożliwienie jak największej liczbie profesjonalistów zetknięcia się z ofertą handlową najlepszych producentów narzędzi. „ Tu spotyka się cała branża narzędziowa” Z pewnością padnie pytanie - jaki jest nasz udział w tym przedsięwzięciu? Otóż co roku przy tej okazji PGN organizuje dla lokalnych wykonawców – glazurników zawody, które oprócz pokazu pracy glazurnika na żywo mają na celu pokazanie i zastosowanie prezentowanych narzędzi. No i wielka zabawa. Jako grupa inicjatywna SSRW regionu północno-wschodniego pod przewodnictwem naszego Prezesa Darka Wardowskiego, wystąpiliśmy do PGN z propozycją w ramach pokazów na targach kunsztu glazurniczego, a tematem pracy miał być herb Ostródy. Pomysł został przyjęty przez władze PGN, jak i przez organizatorów targów z wielką aprobatą . I został uznany jako dodatkowa atrakcja, a zarazem i niespodzianka targów. To co się działo widać w relacji foto wykonanej przez naszego kolegę Mirka Żukowskiego.Tu opisywać nic nie trzeba, tu po prostu widać. Zainteresowanie stoiskiem imponujące. Dodać tu należy, że rękę też przyłożył nasz sponsor Selena Tytan – ubierając nas , oraz Ultrament użyczając płyty budowlanej. Dziękujemy…..

Nasza praca została uroczyście wręczona Prezesowi Zarządu PGN Bronisławowie Chwale, który nie ukrywał podziwu z tak wielkiej niespodzianki. Sam osobiście podziękował wszystkim, którzy do tego dzieła przyłożyli swoją dłoń i obiecał możliwość dalszej współpracy.

 

 • IMG_5755
 • IMG_5756
 • IMG_5757
 • IMG_5760
 • IMG_5761
 • IMG_5763
 • IMG_5767
 • IMG_5769
 • IMG_5770
 • IMG_5771
 • IMG_5772
 • IMG_5773
 • IMG_5775
 • IMG_5779
 • IMG_5780
 • IMG_5782
 • IMG_5783
 • IMG_5784
 • IMG_5785
 • IMG_5786
 • IMG_5788
 • IMG_5790
 • IMG_5794
 • IMG_5796
 • IMG_5803
 • IMG_5805
 • IMG_5807
 • IMG_5810
 • IMG_5811
 • IMG_5815
 • IMG_5816
 • IMG_5819
 • IMG_5820
 • IMG_5821
 • IMG_5826
 • IMG_5832
 • IMG_5834
 • IMG_5837

comments

Nie masz uprawnień do komentowania.

Polecani wykonawcy

WYDRZYŃSKI s.c.
(Wykonawcy / mazowieckie)

WYDRZYŃSKI s.c.

NIKABUD USŁUGI REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWE
(Wykonawcy / łódzkie)

NIKABUD USŁUGI REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWE

Glazurnik
(Wykonawcy / zachodniopomorskie)

noimage

Firma Usługowa Roman Rybak
(Wykonawcy / łódzkie)

Firma Usługowa Roman Rybak

KOMPLEKSOWE REMONTY I WYKAŃCZANIE WNĘTRZ
(Wykonawcy / kujawsko pomorskie)

KOMPLEKSOWE REMONTY I WYKAŃCZANIE WNĘTRZ

Matex
(Wykonawcy / mazowieckie)

Matex