IMG 5570Tradycji stało się zadość.
W ostatni weekend sierpnia 2016 roku jak już corocznie od kilku lat, zjechali się do Gaju na Pojezierzu Brodnickim członkowie SSRW wraz ze swoimi rodzinami. Zaciszny Ośrodek Hufca Harcerskiego w Gaju, przyciąga co roku coraz to więcej ludzi. Jak zawsze, można było tu liczyć na pełne zorganizowanie, chwile relaksu i dobrej zabawy.

  • DSC04392

 

W ostatni weekend sierpnia do miejscowości Gaj na Pojezierzu Brodnickim zjechali glazurnicy z wielu zakątków kraju wraz z rodzinami, od niemowlaka do emeryta by spotkać się i zabawić w miłym towarzystwie.

  • 53_480x640

„Kaisermanewry” Szwejkowskie
w Twierdzy Przemyśl
14 – 15 lipca 2012 r.
15. lat Przemyskich SzwejkówManewryw Twierdzy Przemyśl to wydarzenie oparte na faktach historycznych. Twierdza Przemyśl była wielokrotnie wizytowana przez najwyższe władze C.K. Monarchii w tym Franciszka Józefa I z okazji organizacji wielkich manewrów. Po raz pierwszy forty lustrował cesarz Franciszek Józef I wraz z cesarzową Elżbietą słynną „Sisi” w czerwcu 1855 r.

  • dscn6626_640x480
Już po raz drugi glazurnicy z całej Polski wraz z rodzinami spotkali się nad pięknym jeziorem w Lubaszu na pikniku wędkarskim. Do zawodów stanęło dwunasu zawodników i jedna zawodniczka. Po zaciętej walce z rybą i żywiołem jakim był deszcz komisja sędziowska ustaliła wyniki.

  • 20_640x480
Mistrzostwa Europy w piłce nożnej to zawsze czas, gdy łączymy się we wspólnym kibicowaniu naszym orłom – bez uprzedzeń politycznych, społecznych, rasowych czy też wyznaniowych. W tym roku to dla nas szczególna okazja, bo mistrzostwa odbywają się w Polsce oraz na Ukrainie, więc mamy zaszczyt być gospodarzami imprezy.

  • pict0231_320x240_640x480
I RODZINNY PIKNIK WĘDKARSKI GLAZURNIKÓW

W dniach 12 - 14 sierpnia w Lubaszu odbyły się zawody wędkarskie glazurników z całej Polski połączone z piknikiem integracyjnym. Nie zabrako tam naszych członków, którzy dzielnie się spisali.
Nagrody ufundowała firma Montolit Polska i Atlas, oprawę zawodów zapewniła firma Atlas a w koszulki ubrała nas firma Montolit.

Miejsce I - Anna i Sławomir Maciaszek
Miejsce II - Cezary Kitliński
Miejsce III - Michał Maron