Temat Modyfikacja płyty budowlanej do zabudowy wc

  • Wylogowany
  • Skarbnik SSRW
  • Skarbnik SSRW
  • Kto powiedział że nie dam rady
Więcej
2024/03/19 08:10 #1 przez
Szybkie pytanie, co jeżeli oryginalna płyta do zabudowy wc nie pasuje bo wychodzi przesunięcie? Chciałbym użyć całą płytę i powycinać otwory we własnym zakresie. Z czego wykonać wzmocnienie? I czy to zda egzamin?
 
Załączniki:

    Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    • Wylogowany
    • Elite Member
    • Elite Member
    • Mistrz Glazurnik Autoryzowany wykonawca Mapei
    Więcej
    2024/03/19 13:02 #2 przez
    Użytkownik odpowiedział w temacie Modyfikacja płyty budowlanej do zabudowy wc

    peronik post=69437 napisał: Szybkie pytanie, co jeżeli oryginalna płyta do zabudowy wc nie pasuje bo wychodzi przesunięcie? Chciałbym użyć całą płytę i powycinać otwory we własnym zakresie. Z czego wykonać wzmocnienie? I czy to zda egzamin?
     



    Piotruś wielokrotnie robiłem zabudowy z całych płyt i odpukać jak do tej pory nic się nie dzieje.Tak że w/g mnie można spokojnie instalować bez potrzeby wzmacniania.Przecież i tak opiera sie na stelażu
     

    Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    • Wylogowany
    • Skarbnik SSRW
    • Skarbnik SSRW
    • Kto powiedział że nie dam rady
    Więcej
    2024/03/19 14:45 - 2024/03/19 14:47 #3 przez
    Użytkownik odpowiedział w temacie Modyfikacja płyty budowlanej do zabudowy wc
    Na stelażu opiera się płyta i ten fragment trzeba wzmocnić. Nawet mnie nie namawiaj, bez wzmocnienia się nie odważę. Pytanie brzmi z czego wykonać to wzmocnienie?  Atlas Monter T5, Ceresit CX 5 czy coś innego. I czy to dobre rozwiązanie?
    Ostatnia2024/03/19 14:47 edycja: od.

    Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    Więcej
    2024/03/19 20:11 - 2024/03/19 20:11 #4 przez
    Użytkownik odpowiedział w temacie Modyfikacja płyty budowlanej do zabudowy wc
    Wzmocnienie takie robiłem do tej pory tylko raz ze względu na oklejenie zabudowy mozaiką, czyli nacisk punktowy na małe elementy - otwornica, Monter T5 w płycie na folii, kilka wkrętów wbitych w brzeg otworu jako pseudo zbrojenie, zawibrowanie, 5 minut i montaż A te płyty dedykowane na stelaż nigdy do mnie nie przemawiały, bo od zawsze montaż robię w poziomie na dwie warstwy
    Ostatnia2024/03/19 20:11 edycja: od.

    Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy:

    Poczta PW

    Nie jesteś zalogowany.

    Nowe posty

    • Brak postów do publikacji.
    Czas generowania strony: 0.171 s.