Temat Potrzebna konsultacja hydrauliczna

Więcej
2019/11/06 15:35 #1 przez
W nowym oddanym mieszkaniu mam jeden pion - w WC. Odpływ od aneksu kuchennego jest poprowadzony w podłodze przez przedpokój (ok. 166cm) (foto 3) do odpływu w WC (foto 1) - widok WC w stanie deweloperskim.
W aneksie kuchennym rurę odpływową umieszczono na ściance oddzielającej aneks od przedpokoju - w połowie jej szerokości (foto 2)
Na foto 3 czerwona strzałka wskazuje miejsce w którym biegnie rura.
Foto 4 - to samo WC co foto 1, po rozkuciu i wstawieniu trujnika do drugiego wc w sąsiedniej łazience. Na zdjęciu oznaczono rurę odpływową z aneksu kuchennego i miejsce gdzie połaczy się ta rura z pionem.
Mój problem polega na tym, że w aneksie kuchennym, tam gdzie jest odpływ ma stać lodówka - jest to jedyne miejsce na lodówkę. Sugerowałam przesunięcie rury do rogu wzdłuż zielonej linii na foto 3 ale wykonawca nie chce mi przesunąć rury tłumaczy problemy ze spadkiem.
Czerwona linia na foto 3 ma długość 166cm zielona linia 160 więc według mnie spadek się poprawi. Co w tym przypadku jest bardzo istotne.
Proszę o porady jak mam argumentować rozmowę z wykonawcą. Nawet proponuję zamiast przesuwania rury położenia nowej zgodnie z zieloną linią.
Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.

Załącznik nie został znaleziony

Załącznik nie został znaleziony

Załącznik nie został znaleziony

Załącznik nie został znaleziony

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy:

Poczta PW

Nie jesteś zalogowany.

Nowe posty

  • Brak postów do publikacji.
Czas generowania strony: 0.180 s.