Pomysł Ciekawe strony w temacie instalatorskim i hydrauliki

  • Gość
  • Gość
2011/11/05 22:51 #1 przez
Bardzo pomocna strona :D Dosyć często z niej korzystam www.fachowyinstalator.pl/ Zachęcam do dodawania ciekawych stron w temacie instalatorskim.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/11/20 22:18 #2 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Ciekawe strony w temacie instalatorskim i hydrauliki
Strona firmy Geberit
www.geberit.com.pl/web/appl/pl/wcmspl.nsf/pages/index
warto poprzeglądać ja tam zawsze klienta namawiam na tą firmę

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wylogowany
  • Wiceprezes Regionu Podkarpackiego
  • Wiceprezes Regionu Podkarpackiego
  • bo jak nie my to kto
Więcej
2012/01/22 19:47 #3 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Ciekawe strony w temacie instalatorskim i hydrauliki
panowie wielka uwaga!!!firma tece wypuscila partie wc pod zabudowe ktora byla wadliwa.mialem teraz wlasnie taki problem puszczaly zawory.zalalo mi lazienke u klijenta a w drugiej lazience to samo naszczescie bylem na miejscu i udalo sie uniknac zalania drugiej czesc mieszkaniai,system wyglada jak szybko -zlacze do weza z woda ale w porownaniu do tego co tece wypuscilo to szybko- zlacze to pawer!!taka partia wyszla w 2009 roku.firma szuka winy u hydraulika teraz a on robil to na fuszke chyba i tak sprawa sie kreci a posadzka dalej mokra.szkoda ze to niemiecka firma ale chinczycy nawet takiego g.... nie robia.NIE POLECAM !!!!. POZDRO600

ma-res.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
2014/08/07 21:32 - 2014/08/07 21:33 #4 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Ciekawe strony w temacie instalatorskim i hydrauliki
Koledzy Hydraulicy,mam pytanie;
Czy tą allegro.pl/praska-prasa-zaciskarka-do-ru...pro-i4489796383.html zaciskarką,można łączyć instalację wodną pex pod płytki, czy wytrzyma, czy się nie rozszczelni.
Ostatnia2014/08/07 21:33 edycja: od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/08/08 00:07 #5 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Ciekawe strony w temacie instalatorskim i hydrauliki
Mieciu, mam tę maszynkę i powiem, że jest nie poręczna i ciężka. Ta klamra zapinana dużo komplikuje a trzeba ją zapiąć dopiero jak nałożysz kamienie na rurkę. Zaciska dobrze ale nie polecam. Teraz kupiłbym nożycową.

Mirco - Żuczek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/08/08 05:24 #6 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Ciekawe strony w temacie instalatorskim i hydrauliki
polecam z nożycowych firmę enegotytan cena podobna

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy:

Poczta PW

Nie jesteś zalogowany.

Nowe posty

  • Brak postów do publikacji.
Czas generowania strony: 0.051 s.