× Ważne - Przeczytaj !
Zapraszamy wszystkich do korzystania ze szkoleń organizowanych przez nasze Stowarzyszenie, naszych partnerów oraz innych firm i organizacji. Kategoria Szkolenia jest dostępna dla wszystkich, także gości z zewnątrz nie będącymi członkami Stowarzyszenia. Goście mogą również zamieszczać informacje o szkoleniach, którymi chcą podzielić się z naszymi członkami.
UWAGA - pierwszeństwo do udziału w szkoleniu publikowanym przez Stowarzyszenie mają jego członkowie opłacający składkę.
UWAGA - w poście nie tworzymy listy z zapisami. Zapisy są możliwe tylko w kalendarzu wydarzeń. Jeżeli autor postu ze szkoleniem nie utworzył wydarzenia w kalendarzu należy poczekać aż administracja je utworzy.

Temat Seniorzy w sieci

  • Wylogowany
  • Skarbnik SSRW
  • Skarbnik SSRW
  • Kto powiedział że nie dam rady
Więcej
2022/11/17 07:34 #1 przez
Seniorzy w sieci was created by


Trwa nabór do kolejnej edycji kursu online „Seniorzy w sieci”, którego celem jest edukowanie i rozwijanie kompetencji medialnych u osób 60+. Uczestnicy kursu poznają metody prawidłowego czytania informacji w Internecie, nauczą się dbania o bezpieczeństwo i prywatność w sieci oraz dowiedzą się jak kreować własną przestrzeń poprzez tworzenie stron internetowych czy aktywne korzystanie z mediów.

Zapisy i więcej informacji e.org.pl/ruszyly-zapisy-na-kurs-seniorzy-w-sieci/

 

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Mistrz Glazurnik Autoryzowany wykonawca Mapei
Więcej
2022/11/17 10:41 #2 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Seniorzy w sieci
Fajna sprawa Ja po przejściu na emeryturę dołączyłem do Akademii Seniora i już uczęszczam na kurs komputerowy Siedzibę mam blisko domu także korzystam ze wszystkich okazji jakie są w programie funkcjonowania Akademii Tak że nie nudzę się Tym niemniej tym którzy nie mają takiej możliwości polecam Warto się dalej uczyć

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy:

Poczta PW

Nie jesteś zalogowany.

Nowe posty

  • Brak postów do publikacji.
Czas generowania strony: 0.191 s.