Temat -Spękana posadzka

  • Gość
  • Gość
2015/05/28 13:54 #1 przez
Spękana posadzka was created by
Witam
Panowie fachowcy, miesiąc temu posadzkarz wylał posadzkę na ogrzewaniu podłogowym. Miał zrobić 4 cm nad rurki, ale powiedział że tyle nie trzeba bo beton zrobi mocniejszy. Dziś przyjechał glazurnik i jak to zobaczył to się za głowę złapał. Stwiedził że jest za cienko, posadzka spękana w pajęczynkę i słaba, bo szpachelką moźna skrobać. Proszę o radę, czy da się to uratować. Moźna jeszcze dolać około 3-4 cm, ale czy to coś da?
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/05/28 20:27 #2 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Spękana posadzka
Witam.
Najtaniej i najlepiej jest rozebrać to co jest wylane i zrobić od nowa z odpowiedniego kruszywa, cementu, dodatków i w odpowiedni sposób. Tej jakości beton da się rozebrać nie rujnując ogrzewania podłogowego. Próby naprawy na pewno będą kosztowne i nie zapewnią odpowiedniego efektu.
Pozdrawiam

Bogdan

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Mistrz Glazurnik Autoryzowany wykonawca Mapei
Więcej
2015/05/28 21:59 #3 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Spękana posadzka
Na ostatnim zleceniu miałem podobny problem.Chcąc dać gwarancje na swoje usługi była krótka rozmowa.Zebrać ten słaby beton i wylać od nowa o prawidłowych parametrach.Wykorzystałem Atlasa postar 20 .dzięki temu po dwóch tygodniach od momentu wylania mogłem spokojnie układać kafle.Do dzisiaj nie ma problemów.Można też wezwać biegłego niech to obejrzy i wystawi odpowiedni papier i za nową posadzkę obciążyć poprzedniego wykonawcę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/05/28 22:44 #4 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Spękana posadzka
Gdyby nie było ogrzewania podłogowego to można by zrobić nową wylewkę na warstwie oddzielającej.
A przy ogrzewaniu ? - rozebrać i wylać na nowo.

boko

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy:

Poczta PW

Nie jesteś zalogowany.

Nowe posty

  • Brak postów do publikacji.
Czas generowania strony: 0.052 s.