Temat Hydroizolacje

  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • +48 793 00 58 58, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Więcej
2018/04/08 11:14 #1 przez
Hydroizolacje was created by
Witam wszystkich jako nowy członek. Pracuję z hydroizolacjami jako wykonaca od bardzo, bardzo dawna. Dobrze ponad 30 lat aby nie być tak starym. Aktualnie podjąłem się reprezentowania w Polsce firmy produkującej hydroizolacje. Jestem ich agentem. Jest to cały system składający się z elastycznej membrany, narożników, osłon do rur, odpływów z membraną, kleju,... . Dlatego się zdecydowałem bo jest bardzo dobrej jakości w dobrych cenach. W mojej opini i oczywiście inni mogą mieć inne zdanie jest to w tej chwili najlepsza hydroizolacja do wszytskich tarasów i wilgotnych pomieszczeń. Dlaczego ? dlatego , że jest z innego surowca niż podobne.

Chciałbym na początku zaoferować moje doświadczenie i chętnie odpowiem na wszystkie pytania odnośnie hydroizolacji. Jest dużo problemów właśnie z tymi produktami i ich instalacją. Myślę, że widziałem wiele rożnych problemów, dobrych rozwiązań i złego wykonawstwa.

To co wiem przekażę !

Pozdrawiam, Andrzej Emich

Anders Emich
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Z dala
  • Skarbnik SSRW
  • Skarbnik SSRW
  • Kto powiedział że nie dam rady
Więcej
2018/04/09 21:40 #2 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Hydroizolacje
Witam
Coś bliżej o producencie? Jakaś strona www gdzie można poczytać o produktach?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2018/04/09 21:55 - 2018/04/09 22:23 #3 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Hydroizolacje
Dziś zacząłem tarasy i odrazy takie kwiatki :mur




Dziś zacząłem sezon na balkony i tarasy.
I co z tym zrobić dalej
Załączniki:
Ostatnia2018/04/09 22:23 edycja: od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • +48 793 00 58 58, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Więcej
2018/04/09 22:11 #4 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Hydroizolacje
Witam,

Elastyczna Membrana Hydrizolacyjna to bardzo wygodny do pracy, pewny bo 100% szcelny produkt. W skład Systemu Revestech wchodzi membrana, narożniki, osłony do rur od 20 do 110mm, klej do zakładek jednoskładnikowy, różne odpływy (jeden płaski 45mm wysoki), produkt przyjazny dla środowiska, deszcz i słońce nie przeszkadza ani nie niszczy, bardzo wysokiej jakości w bardzo dobrej cenie. Mały magazyn jest w Warszawie i możemy zawsze szybko wysłać to co brakuje.

Dokumenty na temat tych produktów można znaleść na stronie revestech.com i zakladka polskiej flagi. Odpowiem na wszystkie pytania a z tym produktem pracuje około 10 lat.

Zgłosiłem organizację szkoleń i możemy pojechać do każdego regionu. Poszukujemy dystrybutorów w całej Polsce.

Pozdrawiam, Andrzej Emich

Anders Emich

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • +48 793 00 58 58, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Więcej
2018/04/09 22:21 #5 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Hydroizolacje
Wygląda na to, że problem niewielki. Membranę kładzie się na klej do płytek i po podniesieniu blachy kończącej taras położyć AluDRY wykorzystywany do tarasów nieużytkowych lub DRY 80. Ponownie umocować blachy i jest bardzo ważne aby dobrze umocować po przeciwnej stronie na ścianie. Mogę przysłać jaki profil blachy jest najwygodniejszy i najpewniejszy.

Informacje o materiale znajdzie Pan na stronie revestech.com i zawsze prosze o przysłanie pytań lub problemów i rozwiążemy łamigłówki.

Pozdrawiam

Anders Emich

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy:

Poczta PW

Nie jesteś zalogowany.

Nowe posty

  • Brak postów do publikacji.
Czas generowania strony: 0.326 s.