× Ważne - Przeczytaj !
Zapraszamy wszystkich do korzystania ze szkoleń organizowanych przez nasze Stowarzyszenie, naszych partnerów oraz innych firm i organizacji. Kategoria Szkolenia jest dostępna dla wszystkich, także gości z zewnątrz nie będącymi członkami Stowarzyszenia. Goście mogą również zamieszczać informacje o szkoleniach, którymi chcą podzielić się z naszymi członkami.
UWAGA - pierwszeństwo do udziału w szkoleniu publikowanym przez Stowarzyszenie mają jego członkowie opłacający składkę.
UWAGA - w poście nie tworzymy listy z zapisami. Zapisy są możliwe tylko w kalendarzu wydarzeń. Jeżeli autor postu ze szkoleniem nie utworzył wydarzenia w kalendarzu należy poczekać aż administracja je utworzy.

Temat Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS

  • Wylogowany
  • Wiceprezes Regionu Podkarpackiego
  • Wiceprezes Regionu Podkarpackiego
  • bo jak nie my to kto
Więcej
2017/04/28 21:33 #421 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS
brawo

ma-res.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/10/04 23:26 #422 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS
Witam Szanowne grono specjalistów :helo ... moja nieobecność na forum to nie znak braku zainteresowania lecz mnóstwa pracy.
Coraz mniej zainteresowanych szkoleniami połączonymi z egzaminem państwowym. Ale gdyby ktoś chciał jeszcze w tym roku przystąpić do kursu i egzaminu to ZAPRASZAM: w dniach 05 – 08.12.2017 w Gliwicach poprowadzę pierwszą i ostatnią edycje w tym roku. Zainteresowanych proszę o kontakt na adres: z.kozera@mapei.pl. Wszystko na starych zasadach, czyli wszystko gratis z wyjątkiem dojazdu.

Dodatkowo, to o czym pisał kilka miesięcy temu "Żuczek", za co bardzo Mu dziękuję, jak i wszystkim którzy wówczas przyjechali, chcemy sukcesywnie zapraszać naszych absolwentów w ramach "zacieśniania więzów", na szkolenia z cyklu "Autoryzowany Wykonawca Mapei".
Niestety, w ramach tego projektu nie jestem jedyny do weryfikacji chętnych. Ja i każdy z moich kolegów, w swoim regionie szuka zainteresowanych.
Kandydatury wpływają do mnie i tworzy się lista. Z wiadomych względów :), pierwszeństwo dla mnie mają absolwenci Mapei Team.
Najbliższe takie szkolenia odbędą się:
• 24-26.10.2017 - wspólna kolacja 23
• 27-29.11.2017 - wspólna kolacja 27
Mam jeszcze miejsca i proszę zainteresowanych o info na powyższy adres e-mail., przekażę z właściwym komentarzem do kolegi odpowiedzialnego za region. Więcej szczegółów dot. innych firm biorących udział w tym projekcie przekaże wkrótce. zasady podobne jak na Mapei Team - Mistrzowie, wszystko gratis. .
Pozdrawiam i do zobaczenia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/10/05 22:39 #423 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS
Witam Zbyszku.
Ja nadal czekam na kontakt,ale może skorzystam z drugiego terminu szkolenia to na pewno się spotkamy i dokończymy rozpoczęte tematy.
Poadrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/10/11 21:16 - 2017/10/12 11:20 #424 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS

Zbyszek7591 napisał: Witam Szanowne grono specjalistów :helo ... moja nieobecność na forum to nie znak braku zainteresowania lecz mnóstwa pracy.
Coraz mniej zainteresowanych szkoleniami połączonymi z egzaminem państwowym. Ale gdyby ktoś chciał jeszcze w tym roku przystąpić do kursu i egzaminu to ZAPRASZAM: w dniach 05 – 08.12.2017 w Gliwicach poprowadzę pierwszą i ostatnią edycje w tym roku. Zainteresowanych proszę o kontakt na adres: z.kozera@mapei.pl. Wszystko na starych zasadach, czyli wszystko gratis z wyjątkiem dojazdu.

Dodatkowo, to o czym pisał kilka miesięcy temu "Żuczek", za co bardzo Mu dziękuję, jak i wszystkim którzy wówczas przyjechali, chcemy sukcesywnie zapraszać naszych absolwentów w ramach "zacieśniania więzów", na szkolenia z cyklu "Autoryzowany Wykonawca Mapei".
Niestety, w ramach tego projektu nie jestem jedyny do weryfikacji chętnych. Ja i każdy z moich kolegów, w swoim regionie szuka zainteresowanych.
Kandydatury wpływają do mnie i tworzy się lista. Z wiadomych względów :), pierwszeństwo dla mnie mają absolwenci Mapei Team.
Najbliższe takie szkolenia odbędą się:
• 24-26.10.2017 - wspólna kolacja 23
• 27-29.11.2017 - wspólna kolacja 27
Mam jeszcze miejsca i proszę zainteresowanych o info na powyższy adres e-mail., przekażę z właściwym komentarzem do kolegi odpowiedzialnego za region. Więcej szczegółów dot. innych firm biorących udział w tym projekcie przekaże wkrótce. zasady podobne jak na Mapei Team - Mistrzowie, wszystko gratis. .
Pozdrawiam i do zobaczenia



1.Janusz Wapniewski 27-29.11.2017
2.Piotr Całka 27-39.11.2017

Janek Nasielsk
Ostatnia2017/10/12 11:20 edycja: od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/10/12 21:26 #425 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS

Janek napisał:

Zbyszek7591 napisał: Witam Szanowne grono specjalistów :helo ... moja nieobecność na forum to nie znak braku zainteresowania lecz mnóstwa pracy.
Coraz mniej zainteresowanych szkoleniami połączonymi z egzaminem państwowym. Ale gdyby ktoś chciał jeszcze w tym roku przystąpić do kursu i egzaminu to ZAPRASZAM: w dniach 05 – 08.12.2017 w Gliwicach poprowadzę pierwszą i ostatnią edycje w tym roku. Zainteresowanych proszę o kontakt na adres: z.kozera@mapei.pl. Wszystko na starych zasadach, czyli wszystko gratis z wyjątkiem dojazdu.

Dodatkowo, to o czym pisał kilka miesięcy temu "Żuczek", za co bardzo Mu dziękuję, jak i wszystkim którzy wówczas przyjechali, chcemy sukcesywnie zapraszać naszych absolwentów w ramach "zacieśniania więzów", na szkolenia z cyklu "Autoryzowany Wykonawca Mapei".
Niestety, w ramach tego projektu nie jestem jedyny do weryfikacji chętnych. Ja i każdy z moich kolegów, w swoim regionie szuka zainteresowanych.
Kandydatury wpływają do mnie i tworzy się lista. Z wiadomych względów :), pierwszeństwo dla mnie mają absolwenci Mapei Team.
Najbliższe takie szkolenia odbędą się:
• 24-26.10.2017 - wspólna kolacja 23
• 27-29.11.2017 - wspólna kolacja 27
Mam jeszcze miejsca i proszę zainteresowanych o info na powyższy adres e-mail., przekażę z właściwym komentarzem do kolegi odpowiedzialnego za region. Więcej szczegółów dot. innych firm biorących udział w tym projekcie przekaże wkrótce. zasady podobne jak na Mapei Team - Mistrzowie, wszystko gratis. .
Pozdrawiam i do zobaczenia



1.Janusz Wapniewski 27-29.11.2017
2.Piotr Całka 27-29.11.2017
3.Andrzej Kryszkieeicz 27-29.11.2017

Za tę wiadomość podziękował(a):

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/10/13 20:52 #426 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS
Dodam, że na liście znajdują się m.in. (w kolejności zgłoszeń) .... już się cieszę i boje :) , takiego składu.... MUSI być super.
1. Rafał Wiczyński
2. Jacek Murlikowski
3. Radek Saramak
4. Mario Pilarski
5. Boguś Płoński
6. Zenek Wydrzyński
7. Konrad Wydrzyński
8. Janusz Matuszewski
9. Janek Wapniewski
1o. Piotruś Całka
11. Andrzej Kryszkiewicz
Za tę wiadomość podziękował(a):

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/10/13 20:57 #427 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS
Dodam, że na liście znajdują się m.in. (w kolejności zgłoszeń) .... już się cieszę i boje :) , takiego składu.... MUSI być super.
1. Rafał Wiczyński
2. Jacek Murlikowski
3. Radek Saramak
4. Mario Pilarski
5. Boguś Płoński
6. Zenek Wydrzyński
7. Konrad Wydrzyński
8. Janusz Matuszewski
9. Janek Wapniewski
1o. Piotruś Całka
11. Andrzej Kryszkiewicz
12.Janusz Żaczkiewicz

Janek Nasielsk

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/10/13 21:17 #428 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS
Witam,
Janusz Żaczkiewicz - dopisany.

Chciałbym nadmienić, że i w październiku gościmy m.in.
1. Przemka (Danych)
2. Darka (Sołtysek)
3. Kacpra (Witczak)

W tej edycji jest dużo kolegów, którzy są naszymi absolwentami, ale nie są w Stowarzyszeniu ....
Mam jeszcze kilka miejsc na rundę 24 - 26.10 .... może ktoś nie ma pilnego zlecenia ???
Zapraszam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Mistrz glazurnik, Toruń 608 386 506
Więcej
2017/10/14 00:12 #429 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS

Janek napisał: Dodam, że na liście znajdują się m.in. (w kolejności zgłoszeń) .... już się cieszę i boje :) , takiego składu.... MUSI być super.
1. Rafał Wiczyński
2. Jacek Murlikowski
3. Radek Saramak
4. Mario Pilarski
5. Boguś Płoński
6. Zenek Wydrzyński
7. Konrad Wydrzyński
8. Janusz Matuszewski
9. Janek Wapniewski
1o. Piotruś Całka
11. Andrzej Kryszkiewicz
12.Janusz Żaczkiewicz

W tym terminie i składzie chętnie bym się pojawił, jeśli można to na 99%, za kilka dni potwierdzę 100 albo odpuszczę

Zwykły użytkownik

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wylogowany
  • Wiceprezes Regionu Łódzkiego
  • Wiceprezes Regionu Łódzkiego
  • Najlepszy Glazurnik w Łodzi, i Skromny ...
Więcej
2017/10/14 00:47 #430 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS

Zbyszek Pankowski napisał:

Janek napisał: Dodam, że na liście znajdują się m.in. (w kolejności zgłoszeń) .... już się cieszę i boje :) , takiego składu.... MUSI być super.
1. Rafał Wiczyński
2. Jacek Murlikowski
3. Radek Saramak
4. Mario Pilarski
5. Boguś Płoński
6. Zenek Wydrzyński
7. Konrad Wydrzyński
8. Janusz Matuszewski
9. Janek Wapniewski
1o. Piotruś Całka
11. Andrzej Kryszkiewicz
12.Janusz Żaczkiewicz
13.Jacek Kołacz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/10/14 07:24 #431 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS
Bobeł Paweł 27-29 11 2017

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/10/14 14:53 #432 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS
Zbychu... postaraj się.... będzie nam bardzo miło gościć Cię ponownie...
Jacka i Pawła już dopisałem ...pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Węgrów Mazowieckie 609144263
Więcej
2017/10/14 16:17 #433 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS
Proszę o dopisanie na listę Piotr Miernicki 27-29 11 2017

mierbud

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/10/14 18:14 #434 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS

Zbyszek7591 napisał: Dodam, że na liście znajdują się m.in. (w kolejności zgłoszeń) .... już się cieszę i boje :) , takiego składu.... MUSI być super.
1. Rafał Wiczyński
2. Jacek Murlikowski
3. Radek Saramak
4. Mario Pilarski
5. Boguś Płoński
6. Zenek Wydrzyński
7. Konrad Wydrzyński
8. Janusz Matuszewski
9. Janek Wapniewski
1o. Piotruś Całka
11. Andrzej Kryszkiewicz

Proszę o dopisanie Przemysław Rosołowski

Bogdan

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Mistrz Glazurnik Autoryzowany wykonawca Mapei
Więcej
2017/10/14 20:00 #435 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS

boguslaw_plonski napisał:

Zbyszek7591 napisał: Dodam, że na liście znajdują się m.in. (w kolejności zgłoszeń) .... już się cieszę i boje :) , takiego składu.... MUSI być super.
1. Rafał Wiczyński
2. Jacek Murlikowski
3. Radek Saramak
4. Mario Pilarski
5. Boguś Płoński
6. Zenek Wydrzyński
7. Konrad Wydrzyński
8. Janusz Matuszewski
9. Janek Wapniewski
1o. Piotruś Całka
11. Andrzej Kryszkiewicz

Proszę o dopisanie Przemysław Rosołowski



Widząc jaka ekipa sie wybiera myślę że już zresetowany dam radę i proszę mnie wciągnąć na listę jako numer 12 terminie 27-29 listopad

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy:

Poczta PW

Nie jesteś zalogowany.

Nowe posty

  • Brak postów do publikacji.
Czas generowania strony: 0.231 s.