× Ważne - Przeczytaj !
Zapraszamy wszystkich do korzystania ze szkoleń organizowanych przez nasze Stowarzyszenie, naszych partnerów oraz innych firm i organizacji. Kategoria Szkolenia jest dostępna dla wszystkich, także gości z zewnątrz nie będącymi członkami Stowarzyszenia. Goście mogą również zamieszczać informacje o szkoleniach, którymi chcą podzielić się z naszymi członkami.
UWAGA - pierwszeństwo do udziału w szkoleniu publikowanym przez Stowarzyszenie mają jego członkowie opłacający składkę.
UWAGA - w poście nie tworzymy listy z zapisami. Zapisy są możliwe tylko w kalendarzu wydarzeń. Jeżeli autor postu ze szkoleniem nie utworzył wydarzenia w kalendarzu należy poczekać aż administracja je utworzy.

Temat Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS

Więcej
2012/03/04 01:25 #31 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS
Tak jak tam było tak miło się czyta Wasze kursanci i szkolący wpisy....Moje Asy też w samych superlatywach wspominają maraton Mapei.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/03/04 11:00 #32 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS
Fajnie sie to czyta chłopaki,nie chcę pisać,"a nie mówiłem" :),że nie ma co się zastanawiać.Obawiam się tylko czy Mapei Gliwice wytrzyma najazdy jakie teraz będą ;)
Gratulacje dla czeladników i mistrzów.

tomala

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/03/04 13:45 #33 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS
no panowie , ...o przepraszam PANIE i PANOWIE z Mapei wielkie dzięki za wszystko co dla nas zrobiliście w temacie szkolenia ,po to abyśmy pozytywnie zaliczyli te egzaminy. Nie będę się rozpisywał jak to było Och !, Ach ! ,bo można by tu było zapisać całą stronę albo i więcej ,a podziękowań nie było by końca ,ale ...tylko jedno zdanie ZBYSZKU DLA TAKICH CHWIL WARTO ŻYĆ!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
2012/03/15 20:45 #34 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS
Czy ktoś stąd jedzie w poniedziałek do Gliwic?
Jeśli tak to proszę o kontakt. Bo nie chce mi się samemu tyle jechać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
2012/03/24 12:45 #35 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS
Sposób w jaki przez te 3 dni zostaje usystematyzowana wiedza z dosyć różnych tematów świadczy o wielkim profesjonaliźmie. Jestem pod wielkim wrażeniem osoby Zbyszka Kozery. Ogrom wiedzy, chęć dzielenia się nią to fenomen. Ile słów chwalących bym tu nie napisał to i tak będzie za mało. Zbyszku naprawdę wielkie dzięki za czas poświęcony naszej grupie. Bardzo się cieszę że są wśród nas tacy właśnie ludzie jak Ty.

Jeszcze raz Dziękuję całej ekipie Mapei.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/03/24 13:11 #36 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS
a nie mówiłem ... DLA TAKICH CHWIL WARTO ŻYĆ !!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/03/24 13:18 #37 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS
Ja tam jadę jeszcze raz:) Kto się pisze??:):):)

Volenti nihil difficile

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/03/24 13:26 #38 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS
JA +3

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/03/24 14:44 #39 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS
Na taki kurs to ja plus 3 bardzo chętnie!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/03/25 16:38 #40 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS

Ja tam jadę jeszcze raz:) Kto się pisze??:):):)

JA!!! JA!!! JA!!! JA!!! JA !!! Marcin do Bernadetty z pod piły trza zadzwonić !? :P :lol: :P :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/03/25 21:36 #41 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS
O nie, od tego diabła trzeba się trzymać z daleka :D :lol: :D :lol:

Volenti nihil difficile

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/04/11 10:48 #42 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS
Są jeszcze 4 wolne miejsca na szkolenie Mistrzowskie w terminie:
17.04 - 20.04
Dodatkowe informacje u koleżanek: Iwona: 606 478 368, Marzena: 512 297 647. Zapraszam. Pozdrawiam Wszystkich

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/04/26 23:04 #43 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS
Witam Szanowny Zarząd i Kolegów,
Dzięki uprzejmości administracji portalu mogę zamieszczać informacje komentarze, także te ze Szkoleń Mistrzowskich. Miło było poznać osobiście tych, których znałem tylko z forum, "tamtego" i TEGO. Zakończyliśmy wiosenną rundę, teraz już tylko szkolenia samochodowe, w hurtowniach i pikniki. Jeżeli gdzieś zobaczycie plakat - ZAPRASZAMY. Z posiadanych informacji wiem, że nasz Kolega Maciek Gadomski jest już Czeladnikiem na 5. Były trzy egzaminy: pisemny, ustny i praktyczny - musiał mieć 3 x 5. Gratulacje Maćku. Gdyby można było oceniać także postawę i chęć pomocy słabszym - dostałbyś pewnie 6. GRATULUJĘ WSZYSTKIM i Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/04/27 09:05 #44 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS
kiedy w jakich terminach szkolenia samochodowe i miejsca poproszę.
wielkie dzięki za czeladnika Zbyszku :D :D :D :arrow: :?:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
2012/04/27 20:56 #45 przez
Użytkownik odpowiedział w temacie Szkolenie i egzamin na MISTRZA i CZELADNIKA - GRATIS
Zbyszek dzięki za dobre słowo. Jest ono ważne szczególnie że pada ze strony prawdziwego znawcy naszego zawodu. Szkolenie prowadzone przez Ciebie jest moim zdaniem najwyższe poziomem z tych które dotychczas miałem okazję zaliczyć. Każdy kto ma okazję tam pojechać a nie był powinien już zapisywać sie na następną turę. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy:

Poczta PW

Nie jesteś zalogowany.

Nowe posty

  • Brak postów do publikacji.
Czas generowania strony: 0.102 s.